PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییرات جدید و آپدیت های سیستم Payline

Neo2
December 15th, 2013, 15:00
باسلام و احترام
این تاپیک به منظور اطلاع رسانی تغییرات در دست اجرا در سیستم Payline و طرح انتقاد و پیشنهاد کاربران گرامی ایجاد گردیده.
با توجه به تغییرات جدیدی که در هسته سیستم انجام شده و امکانات جدیدی که در حال اضافه شدن به سیستم هست که در پست اول و یا پست جداگانه ای راجب آپدیت های جدید اطلاع رسانی خواهد شد.

آپدیت شما 1 ؛ تاریخ 24 آذرماه 1392
مربوط به سیستم فروش شارژ : در این بخش قالب سیستم به صورت responsive و سازگار با smartphone ، تبلت، موبایل و ... طراحی و اجرا گردید و فروشگاه کارت شارژ به چند سیستم جدید برای تامین موجودی مجهز شد. به زودی بخش فروش پین نیز به سیستم اضافه خواهد شد.

Neo2
December 17th, 2013, 00:11
آپدیت شماره 2 : 26 آذرماه 1392
با تلاش پیوسته تیم توسعه، بخش فروش پین کد شارژ اپراتورهای تلفن همراه همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا به سیستم فروشگاهی اضافه گردید و هم اکنون این آپدیت بر روی تمامی فروشگاه ها اعلام گردیده.

در اطلاعیه های دیگر امکانات جدیدی به سیستم اضافه می شود که متعاقبا به عرض خواهد رسید.

yassale
December 17th, 2013, 01:19
سیستم فروش شارژ شما افتضاح هست.
هر خرید شارژ رو باید تیکت میکردیم تا شارژ رو به صورت دستی اعمال می کردید.
امیدوارم در آپدیت اصلاح بشه.

viasky
December 17th, 2013, 01:21

فروشگاه شارژ و می فرمایید؟
یا شارژ تکی
بنده متوجه نشدم

yassale
December 17th, 2013, 01:29
فروشگاه شارژ و می فرمایید؟
یا شارژ تکی
بنده متوجه نشدم
فروشگاه شارژ رو بنده استفاده می کردم فقط، که این مشکل رو داشت.

Azarin Web
December 17th, 2013, 09:26
یک نفر نیست بیاد بگه ممنون از خدمات و زحمات خوبتون!

پی لاین کارت درسته ، موفق باشی :67:

mhiizadi
December 17th, 2013, 09:35
من قبلا که از پی لاین استفاده کردم در چندین سایت واقعا راضی بودم کارشون 20 ته ::d

Neo2
December 17th, 2013, 11:17
سیستم فروش شارژ شما افتضاح هست.
امیدوارم در آپدیت اصلاح بشه.

باسلام، از تذکر به جای شما متشکریم. این مورد خیلی وقته برطرف شده و احتمالا شما هنوز مشاهده نکردید.
در صفحه نتیجه خرید شارژ، تدابیری اندیشیده شده تا در صورت ناموفق بودن شارژ، خودتون بتونید در همون صفحه مجدد خط تون رو شارژ کنید. در رابطه با خرید پین کد نیز همینطور هست و این ایده کاملا نو و برای اولین بار از طرف Payline پیاده سازی شده که به صورت قابل توجهی مسمر ثمر واقع شده.
خوشحال میشیم دوباره از فروشگاه استفاده کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل ما رو در جریان بذارید.

Neo2
December 17th, 2013, 20:29
آپدیت 3 بخش کارت شارژ : تاریخ 26 آذرماه 1392

امکان استفاده از IP و NameServer در فروشگاه کارت شارژ نیز فعال شد و میتوانید سایت خود را بدون نیاز به هاست، بر روی دامین خود استفاده نمایید. با استفاده مراجعه به پنل کاربری خود می توانید از این قابلیت استفاده نمایید.