PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری ..در زمینه ی فروش فایل

desiner_web
December 14th, 2013, 19:02
سلام خدمت شما
من تو زمینه ی طراحی وب فعالیت دارم میخوام با یکی از دوستان که تو زمینه فروش مقاله و پروژه و سوالات استخدامی فعالیت داره یک کار شراکتی انجام بدم
پشتبانی و راه اندازی سایت از من و قرار دادن و آوردن فایل های بروز از شخص شریک درآمد هم به صورت 50 درصد برای هر یک

برخی از امکانات سایت :
سئوی عالی
قالب ساده و با قابلیت لود بسیار بالا برای اتصالات کم سرعت
دسته بندی فایل ها با منوی آبشاری
فرم تماس
فرم پرداخت آنلاین

امکانات اختصاصی :
1- خریدار بعد از انتخاب فایل ها به سبد خرید منتقل میشود و بلافاصله بعد از پرداخت آنلاین وجه لینک دانلود در اختیارش قرار میگیرد و اما لازم به ذکر است که لینک دانلود به ایمیل خریدار ارسال میشود و همچنین برای لینک دانلود بازه ی زمانی مشخص میشود مثل 24 ساعت یا 1 ماه و یا....
و بسیاری امکانات دیگر از قبیل خرید فایل بدون عضویت در سایت قابلیت حسابداری فروش های انجام شده
استخدام فروشنده و حتی همکاری فروش فایل مثلاً اشخاصی که میخواهند هر کدوم در یک رشته ی خاصی فعالیت کنند این امکان وجود داره که برای هر کدوم یوز و پسور قرار داده بشه

هر کسی از دوستان که مایل به همکاری با من هستن با شماره من تماس بگیرند 09305908520
و یا ایمیل بزنندali122349@yahoo.com