PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراموشی پسورد میکروتیک،و نیاز به آموزش بازیابی پسورد ورژن 6.6

AVA-SERVER
December 14th, 2013, 13:02
سلام دوستان بنده یه میکروتیک دارم پسوردشو یادم رفته ورژنشم 6.6 هس ، الان من آی پی جدید گرفتم میخوام ، بزنم آی پی ها رو نمیتونم وارد بشم چطور ریکاوری کنم پسوردشو؟ تشکر

AVA-SERVER
December 14th, 2013, 15:27
دوستان کسی اطلاعی نداره؟ هزینشم میدم رایگان نمیخوام انجام بشه

AVA-SERVER
December 14th, 2013, 17:34
برادران عزیز؟؟؟؟؟؟؟

arvin_b
December 14th, 2013, 18:15
سلام
تا جایی که یادم هست و تایپیک های دیگه هم چک کردم
نمیشه پسورد سیستم عامل میکروتیک را ریکاوری کرد

و یک توصیه فکر میکنم یک بار داخل انجمن سرچ بزند قبل از پست زدن 100 درصد سریعتر به نتیجه میرسیدید چند تایپیک قبلا در این ضمینه بوده

موفق باشید

AVA-SERVER
December 14th, 2013, 18:17
با سلام
گشتم متاسفانه به نتیجه نرسیدم ، پس اگه نشه من باید یه میکروتیک دیگه ایجاد کنم؟؟؟

arvin_b
December 14th, 2013, 18:27
با سلام
گشتم متاسفانه به نتیجه نرسیدم ، پس اگه نشه من باید یه میکروتیک دیگه ایجاد کنم؟؟؟

بله اگر سخت افزار بود که میشد دستی ریست داد
ولی تا الان که هیچ راهی برای ریست نرم افزاری پسورد میکروتیک پیدا نشده
باید کلا یک سرور جدید ایجاد کنید

AVA-SERVER
December 14th, 2013, 18:31
آیدیتونو لطف کنید من با شما تو یاهو صحبت کنم ، شما برام اوکی کنید هزینشم میدم خدمتتون بنده کار نکردم باهاش میترسم خراب بشه

MagicVps.Com
December 14th, 2013, 18:37
بله اگر سخت افزار بود که میشد دستی ریست داد
ولی تا الان که هیچ راهی برای ریست نرم افزاری پسورد میکروتیک پیدا نشده
باید کلا یک سرور جدید ایجاد کنید

بنده سرچ زدم الان لینک هم گذاشتم کلمه درست انتخاب بشه نتیجه میده
ریکاوری پسورد میکروتیک - Google Search (http://www.google.com/search?q=%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8 C+%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF+%D9%85%DB%8C%DA%A 9%D8%B1%D9%88%D8%AA%DB%8C%DA%A9&sitesearch=webhostingtalk.ir)

خوب همین بنده خدا منظورش این بود که توی سرچ نتیجهایی نگرفته و راه حلی پیدا نکرده که بتونه ریست پسورد کنه نه اینکه تاپیکی در این مورد پیدا نکرده

AVA-SERVER
December 14th, 2013, 18:41
خوب همین بنده خدا منظورش این بود که توی سرچ نتیجهایی نگرفته و راه حلی پیدا نکرده که بتونه ریست پسورد کنه نه اینکه تاپیکی در این مورد پیدا نکردهدقیقا همینطوره ، شما بلدید با میکروتیک؟؟؟

MagicVps.Com
December 14th, 2013, 19:34
دقیقا همینطوره ، شما بلدید با میکروتیک؟؟؟

دوست عزیز پسوردش که دیگه راهی نداره وقتی پسورد قسمت کنسول نداشته باشدی قسمت وین باکس هم نداشته باشید تا جایی که میدونم نمیشه مثل ویندوز و لینوکس ریکاروی کرد اگرهم راهی داشته باشه بیاطلاع هستم

فکرکنم باید کلا بخیال اون میکروتیک بشید و یک میکروتیک جدید نصب کنید

d3m0n3y3z
December 15th, 2013, 14:45
من براتون انجام میدم اگه خواستید.

AVA-SERVER
December 15th, 2013, 14:49
مشکلم حل شده دوستان نمیشه ریکاوری کرد نصب میکروتیک جدید تنها راهشه.
سپاس گزار شما دهدارشیرازی