PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد کار کردن با سرور

demonse2
December 13th, 2013, 21:01
درود

من قصد دارم 1 سرور مجازی بخرم و روش سی پنل نصب کنم و سایتم را بیارم روی اون سرور

میخواستم ببینم برای اینکه بتونم خودم کار های سرورم را انجام بدم چه چیز هایی را باید یاد بگیرم و اگر لینک آموزشی دارید ممنون میشم قرار بدید .

امیدوارم سوالم را بد جایی نپرسیده باشم

i-Power
December 13th, 2013, 21:05
درود

من قصد دارم 1 سرور مجازی بخرم و روش سی پنل نصب کنم و سایتم را بیارم روی اون سرور

میخواستم ببینم برای اینکه بتونم خودم کار های سرورم را انجام بدم چه چیز هایی را باید یاد بگیرم و اگر لینک آموزشی دارید ممنون میشم قرار بدید .

امیدوارم سوالم را بد جایی نپرسیده باشم

با سلام،

از اینجا می تونید کمک بگیرید : http://www.webhostingtalk.ir/f10/9545/

اگر با مشکل فنی برخوردید در خدمت هستیم.

موفق باشید

Mr.Te0
December 13th, 2013, 22:34
دوست عزیز بهتر است این کار رو انجام ندید اگر تجربه کافی ندارید چون جز مشکل به هیچ چیز دیگه نمیرسید.
یاد گرفتن کار 1 یا دو روز نیست که فکر کنید ظرف 1 روز همه چیز در مورد مدیریت سرور رو یاد میگیرید.

ADMlN
December 13th, 2013, 23:12
این انجمن بهترین مکان برای آموزش هست

برای این کار بیشتر از اطلاعات نیاز به تجربه هست که با کار زیاد در این زمینه حاصل میشه

spooky021
December 14th, 2013, 00:50
با سلام
در انجمن هر مطلبی بخواهید هست
همه برای یک سایت بصرفه نیست این همه هزینه کنید
و ...
بهتر هست از یک جای معتبر خرید کنید
مگر سایت شما بازدید بالای داشته باشد و ...

مصرف سایت شما چقدر هست ؟

rezahesami
December 14th, 2013, 02:27
دوست عزیز بهتر است این کار رو انجام ندید اگر تجربه کافی ندارید چون جز مشکل به هیچ چیز دیگه نمیرسید.
یاد گرفتن کار 1 یا دو روز نیست که فکر کنید ظرف 1 روز همه چیز در مورد مدیریت سرور رو یاد میگیرید.
تا كي ايشون نره ياد بگيره؟تا ابد؟!نگفتن يك روزه ميخان ياد بگيرند يا بگيد كه ياد بگيرند يا نه ، گفتن كسي كه بلده كمك كنه!

da6276
December 14th, 2013, 10:34
با اینکه شاید از لحاظ هزینه ای و امنیت براتون به صرفه نباشه ولی اتفاقا کار خوبی هست و خودتون یاد میگیرید ، همین انجمن تاپیک های آموزشی زیادی داره و با یک سرچ ساده کلی مطلب میتونید بدست بیارید
ضمن اینکه برای یادگیری نباید عجله کنید ، با مشکلات باید دست و پنجه نرم کنید تا یک فرد متخصص بشید ، پس زیاد نگران این موضوع نباشید و به روال خودش پیگیر باشید 100% موفق خواهید شد

demonse2
December 15th, 2013, 22:25

ببخشیدا ولی اگر قرار بود طرز فکرم مثل شما باشه فکر کنم هیچ وقت اصلاً سمت کامپیوتر نباید میامدم

منم نمیخوام یکی 2 روزه یاد بگیرم .

demonse2
December 15th, 2013, 22:35
با سلام
و ...

مصرف سایت شما چقدر هست ؟

والا از نظر هزینه 1 جورایی واسم بصرفه هست

من آمارم تا ماه پیش خوب بود اما سر این داستان انتقال دامنه ها که چند روزی نمی شود دامنه را تمدید کرد آمارم 1 خورده امد پائین چون از شانس من دقیقاً تو همین زمان من زمان تمدید دامنه ام رسیده بود که خبر نداشتم و تقریباً 2 هفته ای سایتم بسته شد

تا 1 ماه پیش رنک الکسام حدود 700 بود که سر همین داستان رسید به 5000

demonse2
December 15th, 2013, 22:39
با سلام
و ...

مصرف سایت شما چقدر هست ؟

والا از نظر هزینه 1 جورایی واسم بصرفه هست

من آمارم تا ماه پیش خوب بود اما سر این داستان انتقال دامنه ها که چند روزی نمی شود دامنه را تمدید کرد آمارم 1 خورده امد پائین چون از شانس من دقیقاً تو همین زمان من زمان تمدید دامنه ام رسیده بود که خبر نداشتم و تقریباً 2 هفته ای سایتم بسته شد

تا 1 ماه پیش رنک الکسام حدود 700 بود که سر همین داستان رسید به 5000