PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پارتیشن بندی هارد لپتاپ

niknak
December 13th, 2013, 08:25
سلام

یه لپتاپ خریدم . 1ترا هارد داره .فقط یه پارتیشن داره من روش ویندوز 8 نصب کردم .
باید پارتیشن دیگه هم بسازم؟ چطور؟

چطور بکاب گیرم از ویندوزم؟

sarwhost
December 13th, 2013, 10:43
خودش ویندوز 8 داست ؟
اگه خودش داشت از دو حالت خارج نیست
یا کل هارد توی یک پارتیشن اوردن و نصب ویندوز رو اونه که باید از اول برید کلا پاک کنید و پارتیشن ایجاد کنید که این مورد من خیلی کم دیدم اونم تو هارهای کم
اما خیلی از موارد میان یه 200 گیگ میدن به پارتیشن سی که ویندوز روشه و بقیه رو باید از منیج ایجاد کنید
mange>disk mangment

da6276
December 13th, 2013, 11:24
درود
با نرم افزار acronis میتونید از حجمش کم کنید و درایوهای بیشتری ایجاد کنید

ADMlN
December 13th, 2013, 12:48
از Disk Managements می توانید به راحتی از حجم یه درایو کم کنید و درایو جدید بسازید

روی درایو کلیک راست کنید و sharink volume بزنید

shazo
December 15th, 2013, 18:10
سلام دوستان گفتن اگه خواستین آموزش هم بزارم اگر گنگه..

niknak
December 22nd, 2013, 11:24
ممنونم ميشم آموزش بگذاريد . من دو هفته هست كه ازش استفاده ميكنم هنوز اون رو پارتيشن بندي نكردم.آيا اين مشكلي ايحادميكنه؟
دوم اينكه لطفا يك آموزش خيلي ساده هم در مورد طريقه ي بكاپ گيري از ويندوز لپتاپ بگذاريد . البته ميدونم كه خود لپتاپ ها امكاناتي در اين زمينه دارند.

ertebat7
December 30th, 2013, 22:55
ممنونم ميشم آموزش بگذاريد . من دو هفته هست كه ازش استفاده ميكنم هنوز اون رو پارتيشن بندي نكردم.آيا اين مشكلي ايحادميكنه؟
دوم اينكه لطفا يك آموزش خيلي ساده هم در مورد طريقه ي بكاپ گيري از ويندوز لپتاپ بگذاريد . البته ميدونم كه خود لپتاپ ها امكاناتي در اين زمينه دارند.

سه پارتیشن بسازید
اموزش هم که با یک جستجوی ساده در گوگل به وفور میتونید پیدا کنید

novin-web
December 30th, 2013, 23:36
سلام
از برنامه پارتیشن مجیک استفاده کنید
کار باش خیلی راحت هست

سرزمین
December 31st, 2013, 00:08
با سلام

ببینید دوستان همه از برنامه یا نرم افزار صحبت کردن ولی اگه نظر منو بخواین اگه اطلاعاتی در هارد دارین منتقل کنید به یک هارد دیگه یا اگه کمه توی فلش بعد از اول هارد رو فرمت کنید و پارتیشن بندی کنید چون به نظر من این طوری خیلی بهتره و تمیز ترم هست و بعداً هم دچار مشکل نمی شید ولی اگه لپتاپ رو خریدین ویندوز روش نصب بود و cd ویندوزی به شما داده نشده بود از راهی که دوستان گفتن برید

shazo
January 1st, 2014, 23:12
نرم افزار EaseUS Partition Master 9.3.0

رو تست کنید.. چیزه جالبیه

2244
January 24th, 2014, 19:42
من هم آکرونایز acronisرو پیشنهاد میکنم

n4ser
March 12th, 2014, 16:36
partition wizard 8.1 بهترین برنامه پارتیشن بندی است بغیه استاندارد نیستن مخصوصا acronis

shazo
March 12th, 2014, 23:32
من هم آکرونایز acronisرو پیشنهاد میکنم

نرم افزار قدرتمندیه

تایید میشه..

حجم نرم افزار باید بالا 150 مگ باشه...

shazo
March 12th, 2014, 23:33
برای دوستانی که مشکل سرعت و حجم دارن این نرم افزار توصیه میشه..

AOMEI Partition