PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش قالب فوق العاده زیبا و جذاب وردپرس - بانه کار

tandisbazar
December 12th, 2013, 14:22
.................

pasargad-it
December 12th, 2013, 14:26
باسلام

قالب سایت بانه کار بفروش میرسد .

دمو : banehkar.com

مناسب برای راه اندازی سایت نیازمندی ( نیامندی های شهری )

قیمت : 100 هزار تومان برای مدت محدود

برای دریافت اطلاعات حساب و شماره تماس و موارد دیگر پ.خ بدید .

تصویر قالب ضمیمه شد .

تحت چه سیستمیه این قالب؟

tandisbazar
December 12th, 2013, 14:36
تحت چه سیستمیه این قالب؟

وردپرس

jhihaat
December 13th, 2013, 22:22
قابل توجه کلیه کاربران و مدیران عزیز این انجمن !
بنده مسئول فنی وبسایت بانه کار هستم و اعلام می کنم که این قالب تا کنون به صورت آزاد در هیچ وبسایت و انجمنی چه برای دانلود چه برای فروش قرار داده نشده است و کلیه تاپیک ها با این عنوان در کلیه انجمن ها و وبسایت ها غیر قانونی بوده و نقض قانون کپی رایت می باشد و قالبی که ارائه می شود تنها کدهای قالب ریپ شده می باشد .
در ضمن عده ای قالب وبسایت بانه کار را به عنوان نمونه کار در وبسایت خود قرار داده اند که این ادعا هم از سوی ما رد می شود چرا که کلیه مراحل طراحی و برنامه نویسی این وبسایت و قالب توسط تیم طراحی بانه کار صورت گرفته است .

Mr.Te0
December 13th, 2013, 22:41
بنده مسئول فنی وبسایت بانه کار هستم و اعلام می کنم که این قالب تا کنون به صورت آزاد در هیچ وبسایت و انجمنی چه برای دانلود چه برای فروش قرار داده نشده است و کلیه تاپیک ها با این عنوان در کلیه انجمن ها و وبسایت ها غیر قانونی بوده و نقض قانون کپی رایت می باشد و قالبی که ارائه می شود تنها کدهای قالب ریپ شده می باشد .
در ضمن عده ای قالب وبسایت بانه کار را به عنوان نمونه کار در وبسایت خود قرار داده اند که این ادعا هم از سوی ما رد می شود چرا که کلیه مراحل طراحی و برنامه نویسی این وبسایت و قالب توسط تیم طراحی بانه کار صورت گرفته است .

با توجه با تاریخ عضویتتون...
بهتره مدرک ارائه کنید .

jhihaat
December 13th, 2013, 22:53
کپی رایت
(http://www.banehkar.com/copyright/)

i.sharifi
December 13th, 2013, 22:58

در صورتی که این موضوع صحت داشته باشه ، میتونید مدارکتون رو جمع آوری و شکایتی رو تنظیم و تسلیم مراجع ذیربط کنید . سریعا بررسی و شخص یا گروه ریپ کننده تحت پیگرد قرار خواهد گرفت . البته در صورتی که قالب وبسایت شما اختصاصی بوده باشه !
دقیقا 6 ماه پیش همچین موردی برای یکی از مشتریان بنده پیش اومد و نهایتا شخصی که از اثر متعلق به اونها سوء استفاده کرده بود مبلغ 2 میلیون تومان جریمه شد .

jhihaat
December 13th, 2013, 23:02
در صورتی که این موضوع صحت داشته باشه ، میتونید مدارکتون رو جمع آوری و شکایتی رو تنظیم و تسلیم مراجع ذیربط کنید . سریعا بررسی و شخص یا گروه ریپ کننده تحت پیگرد قرار خواهد گرفت . البته در صورتی که قالب وبسایت شما اختصاصی بوده باشه !
دقیقا 6 ماه پیش همچین موردی برای یکی از مشتریان بنده پیش اومد و نهایتا شخصی که از اثر مربوطه به اونها سوء استفاده کرده بود مبلغ 2 میلیون تومان جریمه شد .

سپاسگذار از شما ، قطعا در حال پیگیری هستیم و با اشخاصی که به راحتی حقوق رو زیر پا گذاشتن برخورد خواهیم کرد.