PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فارسی سازی whmcs

Amir.Mansoury
April 14th, 2010, 02:00
سلام دوستان.
چون میدونم خیلی از ماها با whmcs کار میکنیم و میخواهیم کارکنیم ولی برای پنل مدیریت آن فارسی ساز وجود نداره،من تصمیم گرفتم که برای whmcs فایل زبان فارسی درست کنم.فقط مشکلی که دارم اینه که نمیدونم چه فایلی را باید بومی کنم.میشه راهنمایی کنید؟

RezaFH
April 14th, 2010, 11:44
چه دلیلی هست که یک مدیر شرکت هاستینگ بخواد قسمت مدیریتش فارسی باشه ؟ :-?

دوستان کسی میتونه قالب راست چین شده ی قسمت کاربری WHMCS رو اینجا بذاره تا دیگران هم استفاده کنند ؟
من خودم خیلی قسمت هاشو راست چین کردم ولی بازم بعضی قسمت هاش مونده و کامل نیست

ممنون میشم :x

mehdi24
April 14th, 2010, 13:45
برای قسمت مدیریت فارسی به درد نمی خوره چون همنی انگلیسی آشناتره برامون ولی فارسی که باشه گیج می زنیم :d
معمولا لغات تخصصی وقتی بخواد ترجمه بشه خیلی سخت میشه
مهم بخش کاربریه که فارسی باشه

Amir.Mansoury
April 15th, 2010, 19:47
راستش من خودم هردفعه میرم توی مدیرت گیج میزنم.برای همینه همه یوزرهام تلفنی هستند.
کاش میشد حداقل یکی آموزش یا راهنمای قسمت مدیریت را بزاره یا خودش یاد بده

Sajad
April 15th, 2010, 20:08
جالبه که شما 6 سال دارید خدمات میدید و سرور اختصاصی و ssl میدید که باید با شرکت های خارج از ایران مکاتبه کرد با زبان انگلیسی.
جملات و نحوه کار با این پنل خیلی شفاف و ساده هست و اینکه شما به قول خودتون گیج میزنید دلیلش اینه که باور ندارید که کار باهاش آسون هست (روانشناسی رو داشته باش :| )
شما اگه یکم جملات رو بخونی خیلی ساده هست و کاملا شفاف. از translate.google.com هم میتونی کمک بگیری.
بابت دوستانی هم که قالب رو دارن فارسی میکنن سرچ کنن و فارسی شدش رو توی انجمن ببینند !

Amir.Mansoury
April 15th, 2010, 22:45
راستش تازه whmcs نصب شده.منم دیر به دیر میرم توی پنل مدیریت به خاطر همین گیچ میشم.فکر کنم راهنمایی کاربریش باشه بهتره.اینجوری حتی برای کسایی هم که تازه دارن نصب میکنند بهتره.

Amir.Mansoury
August 30th, 2010, 01:31
دوستان اعلام میکنم قصد بومی سازی قسمت مدیریت whmcs را دارم. کسانی که مایل به همکاری هستند اینجا اعلام کنند

naseri
November 22nd, 2010, 09:30
کسی نمیخواد در مورد سوال ایشون جوابی بده

Masoud.B
November 22nd, 2010, 12:26
یک توضیحی بدم برای دوستانی که دنبال فارسی ساز مدیریت WHMCS هستند ،

برای فارسی سازی باید فایل های اصلی اسکریپت ویرایش بشه که این خودش مشکلاتی ایجاد میکنه از قبیل Upgrad نشدن! ( یعنی میشه ولی فارسی ساز به هم میریزه ) و اینکه اگر ملزم به استفاده از ورژن خاصی هستید یعنی اگر 4.1.2 فارسی شده باید تا آآخر از همون نسخه استفاده کنید ، یا اینکه برای نسخه جدید دوباره فایل ها ویرایش بشه که از نظر مادی و معنوی برای برنامه نویس نمی صرفه :d

اماااا :دی یک پچ فارسی ساز آماده کردم که تا حد نیاز برای افرادی که مشکل دارند نیازشون را برطرف میکنه و روی تمام نسخه ها کار میکنه ( منو ها و قسمتی از متن ها ، راست چین شده )

جمع و جورش میکنم میزارمش واستون :d :67:

MihanServer.com
November 25th, 2010, 00:48
فارسی بشه دیگه عالی میشه گرچه همینطوریشم عالیه