PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل آی دی مستر (att.net)

MWDT
December 11th, 2013, 13:00
با سلام خدمت تمامی عزیزان،چند وقتی هست که آی دی های یاهوم دی اکتیو شدن توسط یک سری افراد و یه آی دی مستر ساختم که به این راحتی ها دی اکتیو نشه و از کار نیفته ولی به یه مشکل خیلی جدی برخوردم اونم اینه که وقتی یه آی دی رو داخل WHM در قسمت Server Configuration==>Basic cPanel & WHM Setup ست میکنیم تا وقتی اکانت جدیدی ساخته شد یا اکانتی مسدود شد و هر عمل دیگه ای داخل سرور انجام شد بهمون ایمیل بزنه متاسفانه وقتی آی دی مستر رو اینجا ثبت کردم از اون به بعد هیچ ایمیلی به آی دی مسترم از سمت سرور ارسال نمیشه در حالی که وقتی یه آی دی یاهو از همکاران رو ست میکنم سریع هر کاری که در WHM انجام میدیم همه رو ارسال میکنه و ایمیل ها داخل inbox یاهو سریع میان و من اینطور استنباط میکنم که این ایمیل ها توسط آی دی مستر دریافت نمیشن.در این مورد هیچ کسی اطلاعاتی نداشته و از هر کسی جویا شدم به جواب نرسیدم خواهشا اطلاعات خودتون رو در این باره و این مشکل اینجا مطرح کنید