PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید vps

king92
December 11th, 2013, 11:40
سلام
من میخواست یه vps برای آپلود فایل هام بگیرم
شنیدم سرعت آپلود با vps حداقل 5 مگ و حداکثر 10 مگ هست
میخواستم بدونم واقعا این حقیقت داره یا نه ؟
بعد من بعد آپلود میخواستم فایل ها رو لیچ کنم به هاست دانلود خودم که دایرکت ادمین هست
میخواستم بدونم این کار شدنی هست یا نه ؟
بعد از کجا بخرم که کیفیت خوب و قیمت مناسبی داشته باشه
ممنون میشم یه نفر منو راهنمایی کنه

DUST
December 11th, 2013, 11:45
نه چیزی که میگی نمیشه شما با سرعت ۵ مگ ۱۰ مگ نمیتونی فایل از روی پی سی خودت بریزی توی سرورت
نه بازم نمیشه کلا نمیشه چیزی رو با این سرعت بفرستی از روی پی سی خودت و فایل های خودت جایی
وچون نمیشه نمیتونی از کسی بخری
موفقق باشید

dexin
December 11th, 2013, 11:56
اگه از روی پی سی خودت بخای آپلود کنی که با این سرعت امکان نداره
ولی اگه از تو وی پی اس بخای دانلود آپلود کنی بله با این سرعت و حتی بیشتر هم میشه
راياناگستر - فروش ویژه vps آلمان با 60% تخفيف براي کاربران فروم -شروع از 9900 تومان (http://www.webhostingtalk.ir/f15/99504)

king92
December 11th, 2013, 11:59
اصلا سرویسی وجود نداره که بشه با سرعت بالا آپلود کرد ؟

tizparvaz
December 11th, 2013, 13:02
سلام
از حرف دوستان تعجب میکنم !
کی گفته امکان پذیر نیست
دوست عزیز شما میتونید فایلهار داخل سرور دانلود کنید و مستقیما در هاست دانلود خودتون آپلود کنید و بسته به کیفیت و فاصله مکانی دو سرور مبداء و مقصد به سرعت بیشتر از این هم برسید
سعی کنید هاست دانلد و سرور مجازی هر دورو از یک چا تهیه کنید چون احتمال داره هر دو سرر در یک شبکه قرار گرفته باشن که اونوقت از دیدن سرعت آپلود متعجب میشین حتی سرعتهای بالای 30 مگ هم میتونید برسید
موذد آخر اینکه شما میتونید به جای تهیه دو سرویس که یکی هاست دانلود باشه و دیگری سرور مجازی فقط یک سرور مجازی تهیه کنید ، و همون سرور و به عنوان هاست دانلود هم استتفاده کنید با این روش از شر آپلود فایل کلا خلاص میشید

tizparvaz
December 11th, 2013, 13:09
سلام
از حرف دوستان تعجب میکنم !
کی گفته امکان پذیر نیست
دوست عزیز شما میتونید فایلهار داخل سرور دانلود کنید و مستقیما در هاست دانلود خودتون آپلود کنید و بسته به کیفیت و فاصله مکانی دو سرور مبداء و مقصد به سرعت بیشتر از این هم برسید
سعی کنید هاست دانلد و سرور مجازی هر دورو از یک چا تهیه کنید چون احتمال داره هر دو سرر در یک شبکه قرار گرفته باشن که اونوقت از دیدن سرعت آپلود متعجب میشین حتی سرعتهای بالای 30 مگ هم میتونید برسید
موذد آخر اینکه شما میتونید به جای تهیه دو سرویس که یکی هاست دانلود باشه و دیگری سرور مجازی فقط یک سرور مجازی تهیه کنید ، و همون سرور و به عنوان هاست دانلود هم استتفاده کنید با این روش از شر آپلود فایل کلا خلاص میشید

websazha
December 11th, 2013, 13:54
سلام خدمت آغاز کننده تابیک و اساتید گرام.
همان طور که دوستان به شما اعلام کردند بسته به سرویس مبداء و مقصد دارد کاملا این میزان سرعت .
که متاسفانه کسانی که دارای سرویس با کیفیت مورد نظر شما نمی توانند ارائه کنند اعلام می کند وجود نداره یا خودشون تا الان به چشم مشاهده نکردند چون به دنبال حداقل ها بوده اند.
شما می توانید هاست دانلود و سرور مجازی خود در یک سرور داشته باشید!
می توانید هاست دانلود و سرور مجازی خود در یک دیتاسنتر انتخاب کنید!
می توانید هاست دانلود و سرور مجازی خود را از فروشنده معتبری که به شما گارانتی پورت می دهد تهیه کنید.
موفق باشد.

aligoli
December 11th, 2013, 14:29
شما یک سرور مجازی ویندوز با مشخصات بالا خریداری می کنید و آن می شود سیستم اصلی شما، هر فایلی که می خواهید دانلود می کنید، تگ ها را ویرایش می کنید و سپس در هاست یا سرور دیگری آپلود می کنید.
معمولا سرعت آپلود و دانلود در سرورهایی که کیفیت بالایی داشته باشند بالای 350 مگابیت هست.