PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان کجا کولو کنم؟

ourweb
December 11th, 2013, 09:20
سلام به همه دوستان میخواستم کولو انجام بدم ولی هنوز دیتاسنتر پیدا نکردم میتونید نظر بدید و اینکه کولو بخوام بکنم چقدر هزینه میشه و اینکه مثلا بخواهیم ای پی به نام خود ما باشه و بقیه چیزها به چه صورت میباشد و هم اینکه بخواهیم سخت افزار بخریم از فروشگاه های خارجی به چه صورت میشه ارسال کرد به دیتاسنتر لطفا ممنون میشوم کمک کنید ...

hadi_am
December 11th, 2013, 10:22
درود

دیتاسنترای انگلیسی از کیفیت خیلی بالائی برخوردارن مثل :Ice Colo & RedStation اگه بخواید تو دیتاسنترای انگلیسی کار کنید باید Vat یا همون مالیات رو هم بدید که سرویساتنو کمی گرون میشه تقریبا در مورد ارسال سخت افزار کمی دردسر داره چون برای تحویل سرورا بعضا باید خودتونم حضور داشته باشید تا از صاحب داشتن سخت افزار دیتاسنتر مطمئن بشه و اینکه صاحب سخت افزار ایرانی نیست...
در مورد شبکه هم که بسیار پایداری بالایی داره و پورت 1 گیگ اختصاصی ارائه میشه، با اینکه قیمتش نسبتا بالاست ولی کیفیت بسیار بسیار عالی داره.

برای کار با دیتاسنتر Ice Colo اقای فدای حسینی رو پیشنهاد میکنم که واقعا فرد بسیار با اخلاق و حرفه ای هستند سخت افزارم برای همین دیتاسنتر از طریق فدای حسینی خریداری میشه...

در مورد Red Station تا بحال کسی رو ندیدم کولو کنه ولی خوشحال میشم اگه کسی هست اطلاع بده...

کانادا هم Cologenix & Synaptica هستش...

دیتاسنتر Synaptica مدیریت ایرانی داره الان اسمشون دقیقا یادم نیست ولی یوزر Hostpolis مربوط به مدیر این دیتاسنتر هستش...
شبکه ی خوبی داره و از کیفیت مناسبی نسبت به قیمتی که برای کولو ارائه میده برخورداره...

در مورد کولوجنیکس باز اطلاعات خاصی ندارم که کودوم یکی از یوزرای این انجمن اونجا رک دارن...

آمریکا هم ماشالله تا دلتون بخواد دیتاسنتر هستش ولی اشتباه نکنم جناب صالحی از دیتاسنتر ColoCrosing سرور میدن جدا از دیتاسنتر جناب صالحی خیلی آدم حرفه ای و با اخلاقی هستن...
در مورد کیفیت این دیتاسنتر اطلاعات خاصی ندارم ولی دوستانی که از این دیتاسنتر سرویس ارائه کردن بیشتر اتخصاصی بوده و تا اونجائی که اطلاع دارم یک مقدار مکل شبکه دارن البته در مورد سرویسهای کولو دقیقا اطلاع خاصی ندارم.ولی از دوستانی که از سرویس های کولو استفاده کرده بودن اعلام رضایت کرده بودن...

در حال حاضر اطلاعاتی که دارم در همین حده انشالله که راهنمایی شده باشید...

ارادتمند شما

هادی امیری

DUST
December 11th, 2013, 11:47
دیتاسنتر فقط دیتاسنترهای امریکایی اگر فامیلی کسی رو داری اینجا
یک سرور دست دوم هم از امازونی ای بای بخر شروع کن

spooky021
December 11th, 2013, 12:58
دیتاسنتر فقط دیتاسنترهای امریکایی اگر فامیلی کسی رو داری اینجا
یک سرور دست دوم هم از امازونی ای بای بخر شروع کن

تایید میشه

tizparvaz
December 11th, 2013, 12:58
سلام
میتونیم با شما جهت کولو در دیتاسنتر کولوجیکس کانادا همکاری کنیم

ourweb
December 11th, 2013, 13:27
دوستان هزینه ها به چه صورت هست آیا با این وضعیت بازار این راه کار خوب هست؟ لطفا کامل نظر بدید .
ممنون از شما که کامل توضیح دادید .
hadi_am (http://www.webhostingtalk.ir/member/27424/)

samansystems
December 11th, 2013, 14:21
با توجه به اينکه کم کم قيمت پهنای باند تو ايران داره پايين مياد و کيفيت هم داره بالا ميره به فکر کولوکيشن سرور در ايران (http://www.navidan.com) باشيد بهتر هست.

besthosti.com
December 11th, 2013, 15:14
به نظر من دیتاسنتر آمریکایی کولوکراسینگ از نظر کیفیت بسیار عالی است و سابقه همکاری با این دیتاسنتر داشتیم .
به نظر من از این دیتاسنتر کولو بگیرید از نظر پورت و .... هم عالی هستند
در ضمن برای خرید سخت افزار می تونید به دیتاسنتر بگید که براتون خرید کنند و فاکتور را برای شما ارسال کنند.

ourweb
December 11th, 2013, 15:20
به نظر من دیتاسنتر آمریکایی کولوکراسینگ از نظر کیفیت بسیار عالی است و سابقه همکاری با این دیتاسنتر داشتیم .
به نظر من از این دیتاسنتر کولو بگیرید از نظر پورت و .... هم عالی هستند
در ضمن برای خرید سخت افزار می تونید به دیتاسنتر بگید که براتون خرید کنند و فاکتور را برای شما ارسال کنند.

شما چقدر هزینه کردید و اگر بخواهیم چقدر هزینه می شود.

kianesfahan
December 11th, 2013, 18:06
عذر خواهی میکنم از استاتسر .

اما دوستان توضیحی در مورد کولو کردن میفرمائید ؟ که چی هست ؟

ourweb
December 11th, 2013, 20:55
دوستان کسی نیست