PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ در دیتاسنتر لیز وب

succes
December 11th, 2013, 02:56
من می خوام یه سرور معمولی از لیزوب تهیه کنم با 3 تا آیپی و روش ESXi 5.1 نصب کنم ...یکی از آی پی ها که میره رو سرور و با دو تا آیپی دیگه یه سرور مجازی Centos بسازم و یه Windows

من قبلا از ovh و چند جای دیگه سرور داشتم و از لیز وب هم سرور دارم ولی زدم روی سرور اختصاصی CentOS نصب شده و اولین بارم هست که می خوام ESXi روی سرورم در لیز وب داشته باشم ...

کانفیگ خاصی داره ؟ نظرتون در این مورد چی هست ؟ یا دیتاسنتر دیگه ای برای این کار پیشنهاد میکنید ؟؟ با دلیل ... ممنون

javadk
December 11th, 2013, 10:24
بهشون تیکت بزنید بگید esxi نصب کنن.رایگان انجام میدن.

succes
December 11th, 2013, 12:42
بهشون تیکت بزنید بگید esxi نصب کنن.رایگان انجام میدن.

اینو می دونم منظورم این بود که مک آدرس ها و آی پی ها برای ایجاد سرور مجازی تظیمات خاصی دارن یا نه به روش معمولی ایجاد خواهد شد ؟

websazha
December 11th, 2013, 13:50
سلام
بهترین دیتاسنتر در نظر گرفتید برای امر هاستینگ اگر درست باشد.
هیچ مورد و کانفینگ خاصی ندارد.
ای پی ها دیتاسنتر بعد از تحویل اعلام می کنید و دارای مک آدرس نیز نمی باشند.
هیچ کانفینگ خاصی نیز ندارد.
موفق باشید.

spooky021
December 11th, 2013, 13:50
با سلام
ریسلر این دیتا سنتر هستیم اگر مایل بودید میتونیم برایتان خرید کنیم
در مورد ایپی بله بعد از دریافت باید مشخصات بگیرید از دیتا سنتر گیتوی و ....و ست کنید
و دی ان خاصی دارند

هر ای پی

succes
December 11th, 2013, 13:57
سلام
بهترین دیتاسنتر در نظر گرفتید برای امر هاستینگ اگر درست باشد.
هیچ مورد و کانفینگ خاصی ندارد.
ای پی ها دیتاسنتر بعد از تحویل اعلام می کنید و دارای مک آدرس نیز نمی باشند.
هیچ کانفینگ خاصی نیز ندارد.
موفق باشید.

ممنونم از قوت قلبتون ;)

با سلام
ریسلر این دیتا سنتر هستیم اگر مایل بودید میتونیم برایتان خرید کنیم
در مورد ایپی بله بعد از دریافت باید مشخصات بگیرید از دیتا سنتر گیتوی و ....و ست کنید
و دی ان خاصی دارند

هر ای پی

ممنون از لطفتون ... یه سرور 49 یورویی رو چند می تونید برام (به تومان ) خرید کنید ؟

succes
December 11th, 2013, 14:05
و یه سوال دیگه این که هنگام سفارش به ما امکان انتخاب حداکثر 5 آی پی رو میده ... بعد از سفارش میشه این تعداد آی پی رو افزایش داد و آی پی های دیگری نیز از دیتا سنتر خرید و به سرور اضافه کرد ؟ یا همین 5 آی پی هست و هیچ راهی نیست ؟؟

spooky021
December 11th, 2013, 14:11
هر سرور تعدا مشخصی میتواند ای پی بگیرید بستگی به قیمت ان دارد و حداکثر 16 ای پی
در سرورهای 2 سی پی یو و ...

قیمت یورو برابر با قیمت پرداخت های جناب احمدی هست که ایشون پرداخت ما انجام میدهند

rankbazar

succes
December 11th, 2013, 14:19
من می خوام سرور Dell R210-II/Intel Xeon E3-1220 رو که 39 یور هست از صفحه زیر خرید کنم البته رمش رو هنگام خرید به 8 ارتقا خواهم داد که میشه 49 یورو :

Single Processor Servers – LeaseWeb (http://www.leaseweb.com/en/dedicated-servers/single-processor-servers)

برای این سرور نمی تونم بیش از 5 آی پی بگیرم ؟

websazha
December 11th, 2013, 14:29
و یه سوال دیگه این که هنگام سفارش به ما امکان انتخاب حداکثر 5 آی پی رو میده ... بعد از سفارش میشه این تعداد آی پی رو افزایش داد و آی پی های دیگری نیز از دیتا سنتر خرید و به سرور اضافه کرد ؟ یا همین 5 آی پی هست و هیچ راهی نیست ؟؟
شما می توانید بیش از 5 ای پی تهیه کنید اما هر ای پی 2.5 یورو محاسبه می کنند.
که ما تا الان 10 ای پی برای کاربری تهیه کرده ایم.
در زمان درخواست فرمی می دهند که ای پی قبلی استفاده شدند مورد استفاده چی هست و... بعد هم ای پی تقدیم می کنند.

spooky021
December 11th, 2013, 14:39
برای این سرور تا 16 ای پی اگر شرکت رایپ اجازه بده و شبکه جا داشته باشه میشه خرید کرد
هر ایپی 2.5 یورو

ToranjHost
December 13th, 2013, 00:42
عزیز اگه 3 تا آیپی میده که یکیش میره واسه مجازی ساز یکیش هم واسه gateway شما نمیتونی دو تا سرور روش داشته باشی

websazha
December 13th, 2013, 01:55
عزیز اگه 3 تا آیپی میده که یکیش میره واسه مجازی ساز یکیش هم واسه gateway شما نمیتونی دو تا سرور روش داشته باشی
برای گتوی مصرف نمی شود!بلاک آی پی نیست.گتوی جداگانه اعلام می شود.

Mr.Te0
December 13th, 2013, 22:00
یکی از بهترین دیتا سنتر هایی است که تجربه کار کردن باهاشون رو دارم.
انتخاب درستی کردید.