PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک لینک برای سایت هایی که شیلتر می شوند؟؟

behnam_rs232
December 10th, 2013, 17:15
سلام دوستان و بزرگان تصمیم گرفتم برای سایتم بک لینک بگیرم به نظر شما گرفتن بک لینک برای سایتی که پی در پی شیلتر می شود موثر است ؟؟
اگر نه چه راه های دیگری پیشنهاد می دهید با تشکر فراوان منتظر جواب هاتون هستم

behnam_rs232
December 10th, 2013, 17:47
اپ

behnam_rs232
December 10th, 2013, 19:34
up

spalisp
December 10th, 2013, 21:17
در خدمتیم

pspasp
December 10th, 2013, 21:24
سلام میتونم از اینجا برای شما بگیرم
https://moz.com/
برای من جایزه در امده پنل پریم
پاینتر قیمتش به شما میدهم

number.1
December 10th, 2013, 22:42
فروش بک لینک پیج رنک 9

اولین سایت فارسی پیج رنک 9
هرکی می خواد به آی دی زیر پی ام بده یا پیام خصوصی کنه
ID: Pourya.eman

nader_star
December 10th, 2013, 22:44
سلام دوستان و بزرگان تصمیم گرفتم برای سایتم بک لینک بگیرم به نظر شما گرفتن بک لینک برای سایتی که پی در پی شیلتر می شود موثر است ؟؟
اگر نه چه راه های دیگری پیشنهاد می دهید با تشکر فراوان منتظر جواب هاتون هستم

موثر هست
از گوگل وب مستر استفاده کنید
بعد از اینکه سایتتون مسدود شد داخل گوگل وب مستر آدرس سایتتون رو تغییر بدین
البته توجه کنید که برای سئو فقط بک لینک کافی نیست و بک لینک بخشی از اینکار هست
می تونید از دوستانی که داخل انجمن سئو کار می کنن کمک بگیرید

behnam_rs232
December 10th, 2013, 23:50
باید از دامنه های مخصوص سایت های موزیک استفاده کنید که فقط برای نهایتا یکسال قابل استفاده هستند و ارزون تر.
کافیه یه چرخی تو انجمن بزنین.زیاده.
متوجه منظورتون نشدم میشه یکم بیشتر توضیح بدین ارتباطش با ورودی گوگل چیه ؟

MEHDI KARAMI
December 11th, 2013, 00:02
به نظر من تبلیغات بهتره
بک لیک هم خوبه
میتونید با وبمستر گوگل بعد عوض کردن دامنه ادرس رو هم در گوگل عوض کنید

MEHDI KARAMI
December 11th, 2013, 00:07
شما میخوای برای دامنه tk بک لینک بگیری!
اصلا این کار رو نکن چون به tk هیچ اعتمادی نیست

behnam_rs232
December 11th, 2013, 15:23
نه برای tk نمی گیرم اونو واسه اول کار گرفتم ، چند روز دیگه آدرس بعدیم رو ir یا in می دم بعد بک لینک می گیرم ، ولی بازم همونو موندم ir بگیرم یا ir ، in قیمتش مناسبه واسه سایت موزیک که زیاد فیلی میشه همین الان تقریبا توی یه ماه دو بار فیلی شدم .in هم دوست دارم ولی خیلی گرونه اگه کسی پیشنهادی در این رابطه هم داره لطف کنه و در اختیار بنده و سایر دوستانی که تجربه زیادی ندارن قرار بده ، جایی هست که بشه دامین ارزون و به قول دوستمون یکساله بگیریم ؟

MEHDI KARAMI
December 11th, 2013, 16:00
نه برای tk نمی گیرم اونو واسه اول کار گرفتم ، چند روز دیگه آدرس بعدیم رو ir یا in می دم بعد بک لینک می گیرم ، ولی بازم همونو موندم ir بگیرم یا ir ، in قیمتش مناسبه واسه سایت موزیک که زیاد فیلی میشه همین الان تقریبا توی یه ماه دو بار فیلی شدم .in هم دوست دارم ولی خیلی گرونه اگه کسی پیشنهادی در این رابطه هم داره لطف کنه و در اختیار بنده و سایر دوستانی که تجربه زیادی ندارن قرار بده ، جایی هست که بشه دامین ارزون و به قول دوستمون یکساله بگیریم ؟
بهتره همین کار رزو انجام بدید از نظر من in بهتره
منظور دوستمون از یک ساله اینه که بعضی ها هستن دامنه ها رو زیر قیمت میفروشن مثلا 8 هزار تومان
ولی فقط یک ساله یعنی بعد یک سال دیگه نمیشه ازش استفاده کنن البته به خیلی ها شون هم نمیشه اعتماد کرد ممکنه بعد 1 هفته ازاد بشن و قابل فروش!!
همون بهتره از in استفاده کنید

behnam_rs232
December 11th, 2013, 17:33
تصمیم گرفتم به جای بک لینک بدم سایت رو سئو کنن فکر می کنم بک لینک گرفتن خوبه ولی برای سایت هایی که ف/ی/ل/ت/ر میشن باید سئو بشن اول ، چون هر چقدرم بک لینک بگیری وقتی شیلتر میشی هر چی هزینه کردی بی فایدست دوستانی که سایت های ف/ی/ل/ت/ر/ی دارن (منظورم سایت های موزیک و... هست) اگه کسی رو سراغ دارن که سئو کار حرفه ای هست و کارش رو بلده و قبلا باهاش کار کردن و نتیجه گرفتن ، و با بک لینک و اینا جور تقلبا رتبه رو تو گوگل بالا نمیاره معرفی کنید از همگی مچکرم

behnam_rs232
December 11th, 2013, 19:07
up