PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Fbi بدون این‌ که متوجه شوید وب‌کم لپ‌تاپتان را روشن می کند!

shazo
December 10th, 2013, 10:58
اخیراً آژانس امنیت ملی آمریکا و اف‌بی‌آی نگرانی‌های امنیتی زیادی را در میان کاربران این کشور ایجاد کرده‌اند و حالا به گزارش واشنگتون FBI می‌توان بدون این‌که متوجه شوید وب‌کم لپ‌تاپتان را روشن کند!http://barsam.ir/wp-content/uploads/2013/12/FBI.jpg (http://barsam.ir/)به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از فارنت (http://farnet.ir/)، بسیاری لپ‌تاپ‌ها مانند مک‌بوک‌ها در کنار وب‌کم چراغ کوچکی برای نمایش فعالیت دارند؛ به گزارش واشنگتون پست اف‌بی‌آی قادر است حتی بدون روشن شدن این چراغ وب‌کم لپ‌تاپ را روشن کرده و از فعالیت شما فیلم‌برداری کند! این کار اف‌بی‌آی بسیار ترسناک است و احتمالاً باعث ایجاد نگرانی‌های بیشتری نیز خواهد شد. مار*** توماس مدیر سابق بخش فناوری اف‌بی‌آی در گفتگو با واشنگتون پست گفته است که چنین عملیاتی معمولاً تنها برای بررسی پرونده‌های مربوط به تروریسم و یا جدی‌ترین و مهم‌ترین تحقیقات انجام خواهد شد.به هر حال حالا مشخص است که FBI می‌تواند در هر زمان دلخواه به اتاق کاربران به راحتی سرک بکشد و احتمالاً این توانایی این سازمان محدود به کاربران آمریکایی نشود. پس اگر به اف‌بی‌آی اعتماد ندارید شاید تنها چاره این باشد که تکه‌ای کاغذ روی وب‌کم لپ‌تاپ یا رایانه‌تان بچسبانید و فقط در مواقع لزوم آن را جدا کنید!

DUST
December 10th, 2013, 11:04
واسه ما که نیست
واسه خودشون و مردم خودشون و کشورهای اروپایی برن
هرکار میخوان بکن اگر تونستن ما رو ببینین! با این سرعت اینترنتمون:)

alaviyoon
December 10th, 2013, 11:15
اون ها حقه باز تر از این حرف ها هستند .
من همون روز اول با چسب مشکی وبکم لپ تاپ رو پوشوندم .

arc1o0
December 10th, 2013, 11:19
وبکم رو پوشوندید!

میکروفن رو چه کار می کنید؟

کی لاگر هایی که حتی برای آنتی ویروس ها هم ناشناخته است

اسپای ویر ها...

تروجان ها ...

پس کلا سیم شبکه رو از پشت کیس در بیارید :71:

alaviyoon
December 10th, 2013, 11:25
وبکم رو پوشوندید!

میکروفن رو چه کار می کنید؟

کی لاگر هایی که حتی برای آنتی ویروس ها هم ناشناخته است

اسپای ویر ها...

تروجان ها ...

پس کلا سیم شبکه رو از پشت کیس در بیارید :71:

دقت کردید گفتم اون ها حقه باز تر این حرف ها هستند ؟!!
کاری که من میتونستم انجام بدم در همین حده .
و میدونم باز هم اون ها جاسوسی میکنند ولی من کارهای خاصی با سیستم انجام نمیدم .
یاحق

ADMlN
December 10th, 2013, 11:31
ظاهرا دوستان خودشون با دانشمندان هسته ای اشتباه گرفتن b-)

arc1o0
December 10th, 2013, 11:42
دقت کردید گفتم اون ها حقه باز تر این حرف ها هستند ؟!!
و میدونم باز هم اون ها جاسوسی میکنند ولی من کارهای خاصی با سیستم انجام نمیدم .
یاحق

سو تفاهم نشه

منظورم شما نبودید

کلی عرض کردم...

rezahesami
December 10th, 2013, 12:04
بهتر نیست کلا از کامپیوتر استفاده نکنید؟!!! اساس عصر ارتباطات رو بردید زیر سوال! وب کم رو با چسب مشکی پوشوندید ، اطلاعاتی که روی سرورها هاست میشه چه می کنید؟! اطلاعاتی که روی تلفن همراه تون هست چی و و و و .....!!! طالبان برگشتند ظاهرا!

alaviyoon
December 10th, 2013, 12:07
بهتر نیست کلا از کامپیوتر استفاده نکنید؟!!! اساس عصر ارتباطات رو بردید زیر سوال! وب کم رو با چسب مشکی پوشوندید ، اطلاعاتی که روی سرورها هاست میشه چه می کنید؟! اطلاعاتی که روی تلفن همراه تون هست چی و و و و .....!!! طالبان برگشتند ظاهرا!

طالبان هم ...
یا حق

rezahesami
December 10th, 2013, 12:18
طالبان هم ...
یا حق
طالبان هم خودم هستم. چرا ناقص می گید برادر.بگید من مشکلی ندارم.برداشت ها خودش گویای همه چیز هست.
حق نگهدارتون.

secure_host
December 11th, 2013, 00:55
با سلام
چرت و پرتی بیش نیست . زیاد جدی نگیرید و چسب را از روی وبکمتون باز کنید.

shazo
December 12th, 2013, 10:40
عالم محضر خداست..