PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخام طراح قالب وردپرس بشم.

admine
December 10th, 2013, 09:57
سلام دوستان من چند وقتی هست که دارم طراحی قالب وردپرس یاد میگیرم ولی هنوز احساس میکنم نمی تونم از پس این کار بر بیام .میخاستم اگه میشه برا من منبع خوب بدید تا بتونم قالب های خوب طراحی کنم.تصمیم دارم از این را ه کسب درامد کنم.پس خاهش میکنم از دوستان اگه اموزش خوب دارند را به من بدهند.من htmlوcssوdreamweaver را بلد هستم.فقط دوستان خاهشا کمک کنند.باتشکر.من خودم از این سایت دارم یاد میگیرم.
p30help (http://www.p30help.ir/how-make-wordpress-theme-lesson-21)

DUST
December 10th, 2013, 10:39
اگر به این سه تا ایتمی که اشاره کردی بهشون مسلط شی و باشی
بعید میدونم نتونی پوسته طراحی کنی بعدشم این راهنمایی که گفتی
یعنی این پی دی اف کلی طراحی پوسته این سایت
عالیه پس مشکلتون در یادنگرفتن تگ ها سایرموارد هست
روش بیشتر کار کن یک جوری خودت رو درگیر تگ هها کن

admine
December 10th, 2013, 18:18
اگر به این سه تا ایتمی که اشاره کردی بهشون مسلط شی و باشی
بعید میدونم نتونی پوسته طراحی کنی بعدشم این راهنمایی که گفتی
یعنی این پی دی اف کلی طراحی پوسته این سایت
عالیه پس مشکلتون در یادنگرفتن تگ ها سایرموارد هست
روش بیشتر کار کن یک جوری خودت رو درگیر تگ هها کن

دوست عزیز من میخام جوری یاد بگیرم بتونم هر قالبی را طراحی کنم.من الان احساس میکنم هر قالبی را نمیتونم طراحی کنم.میخاستم من را راهنمایی کنید که چکار کنم.سایتی نیست که چند تا پروزه را گام به به گام یاد بده تا من دستم راه بیفته؟شما میتونی به من کمک کنی؟

mhiizadi
December 10th, 2013, 18:27
در خصوصی یا یاهو در ارتباط باشید؛ راهنماییتون میکنم

admine
December 10th, 2013, 18:29
در خصوصی یا یاهو در ارتباط باشید؛ راهنماییتون میکنم

ایدی تون چیه اد کنم.

DUST
December 10th, 2013, 18:38
خودت پروژه ای توی ذهنت طرح کن یا روی کاغذ هموون رو پیاده کن
سوالت خیلی خیلی عجیب هست اگر مسلط باشی به این سه چیز و فتوشاپ سخت
ترین قالبم در میاری مشکل اینه که یاد ندارین درست و حسابی البته بهتون جسارت نشه
ها من خودمممم هیچی بلد نیستم

admine
December 10th, 2013, 18:45
خودت پروژه ای توی ذهنت طرح کن یا روی کاغذ هموون رو پیاده کن
سوالت خیلی خیلی عجیب هست اگر مسلط باشی به این سه چیز و فتوشاپ سخت
ترین قالبم در میاری مشکل اینه که یاد ندارین درست و حسابی البته بهتون جسارت نشه
ها من خودمممم هیچی بلد نیستم

شما طراح قالب وردپرس هستین.؟

mhiizadi
December 10th, 2013, 19:07
ایدی تون چیه اد کنم.

war_hosting

DUST
December 10th, 2013, 19:24
من اچار فرانسه ام از متخصص شبکه هستم تا کسی که خاک روی سرورهای رو تمیز میکنه
ولی این علم اینقدر گسترده هست هرچی یادبگیری باز چیزی بلد نیستی

sadegh
December 10th, 2013, 21:37
پی اچ پی هم یاد بگیر خیلی بدرد میخوره

admine
December 11th, 2013, 14:57
امروز زیاد گشتم تو نت تا ببینم برای طراحی قالب وردپرس چی احتیاج دارم دیدم راه طولانی در پیش دارم.
html-css-javascript-jquery-فتوشاپ باید بلد باشم.یه سات خوب دیگه هم پیداکردم.
ولی مشکل من اینه که احساس میکنم هر قالبی را نمیتونم بسازم.

MEHDI KARAMI
December 12th, 2013, 10:28
برای شروع بهتره اول قالب های آماده رو ادیت کنید تا با ساختار کلی بیشتر اشنا بشید

admine
December 12th, 2013, 16:26
این سایت را نگاه کنید. مثال (http://www.worldit.ir) منو ها باچی طراحی شده؟لینکدونی و بلوک ها باچی؟

Witch King
December 13th, 2013, 11:49
منو ها با Css طراحی شده. hover اضافه کردن و با ویژگی transition انیمیشن مانند کردنش. بلوک ها هم مثله منو ساخته شده با hover و ویژگی transition ;)

admine
December 13th, 2013, 16:30
منو ها با Css طراحی شده. hover اضافه کردن و با ویژگی transition انیمیشن مانند کردنش. بلوک ها هم مثله منو ساخته شده با hover و ویژگی transition ;)

امروز یه تابی تو نت زدم دیدم بیشتر کارهای قالب با cssوجیکوری هست.راستی دوست عزیز استفاده از جیکوری را طراحان حرفه ای انجام میدهند یا نه.مثلا میگن باعث سنگین شدن صفحه میشه؟

Witch King
December 19th, 2013, 22:59
امروز یه تابی تو نت زدم دیدم بیشتر کارهای قالب با cssوجیکوری هست.راستی دوست عزیز استفاده از جیکوری را طراحان حرفه ای انجام میدهند یا نه.مثلا میگن باعث سنگین شدن صفحه میشه؟

نه خیر زیاد تاثیری در سرعت نداره مگر اینکه از دایل آپ استفاده کنید :|
بله عمدتا حرفه ای ها از جیکوئری استفاده می کنن. مثله Css آسون نیست و پیچیدگی های خاص خودشو داره. Css رو با تجربه و گشتن تو کد ها یاد میگیریم اما جیکوئری احتیاج به فیلم و کتاب آموزشی داره.

موفق باشی !

mizbancity
December 29th, 2013, 21:57
یه فایل پی دی اف براتون قرار میدم
امیدوارم که مورد استفادتون قرار بگیره....

17578

Yas-Host
January 1st, 2014, 20:31
برای طراحی قالب وردپرس سایت cgtv.ir رو بهتون پیشنهاد میدم + پکیج طراحی همیار وردپرس که با دیدن این دوتا هم بازم میگم کامل یاد نخواهید گرفت و فقط و فقط با تجربه میشه جلو رفت

reza*
January 20th, 2014, 20:57
ما یه سوال کردیم تو این انجمن هیچکس جواب نداد به مدیر کل سایت یعنی کسی که این سایت را راه انداخته بگید کامران غلامی دلش از دست کاربرای انجمن گرفته .

سوالت چیه بپرس من جواب میدم !

سیستم وبلاگ دهی الان بخوای بزنی نتیجه گرفتن ازش خیلی سخته . یعنی بلاگفا ، بلاگ اسکای و ... با این همه سابقه و امکانات رو کسی ول نمیکنه بیاد جایی که فقط یه وردپرس نصب شده و به افزونه ی وبلاگ دهی !

اگر میتونی خرج کنی ( میلیونی ) برای نوشتن سیستم با امکانات ناب و خاص بسم ال...

کامران غلامی
January 20th, 2014, 21:06
سوالت چیه بپرس من جواب میدم !

سیستم وبلاگ دهی الان بخوای بزنی نتیجه گرفتن ازش خیلی سخته . یعنی بلاگفا ، بلاگ اسکای و ... با این همه سابقه و امکانات رو کسی ول نمیکنه بیاد جایی که فقط یه وردپرس نصب شده و به افزونه ی وبلاگ دهی !

اگر میتونی خرج کنی ( میلیونی ) برای نوشتن سیستم با امکانات ناب و خاص بسم ال...میخام یه سایت وبلاگ دهی راه اندازی کنم میخاستم با اساتید سایت مشورت کنم.
دوستان این سایت ها درامد داره؟مدیریتش راحته؟چه نو سروری میخاد تا کم نیاره؟هزینه راه اندازیش چقدره؟راه اندازی سیستم وبلاگ دهی به صرفه هست یا نه؟کسایی که تا حالا سیستم وبلاگ دهی داشتند اونام خاهشا من را راهنمایی کنند.

reza*
January 20th, 2014, 21:15
میخام یه سایت وبلاگ دهی راه اندازی کنم میخاستم با اساتید سایت مشورت کنم.
دوستان این سایت ها درامد داره؟مدیریتش راحته؟چه نو سروری میخاد تا کم نیاره؟هزینه راه اندازیش چقدره؟راه اندازی سیستم وبلاگ دهی به صرفه هست یا نه؟کسایی که تا حالا سیستم وبلاگ دهی داشتند اونام خاهشا من را راهنمایی کنند.

این سایت ها در آمد داره . معلومه که داره .

مدیریتش نه خیر چندان راحت نیست . بهت حمله میکنن ، گزارش میدن ، منابع سرور باید تحت کنترل باشه و ... . هیچ کاری راحت نیست .

بسته به میزان کاربر ها و بهینه بودن سیستم ، منابع سرور هم باید همون قدر باشه .

هزینه ی راه اندازی هم از 30 تومن بگیر تا چند میلیون .

studio
January 20th, 2014, 23:29
قبل از راه اندازی بایستی بدونید موفقیعت در اینگونه سایت های سخته اگر پولت زیاد باشه و بخواهی سیستم بدی برات بنویسند که چند میلیون خرج داره و به محض راه اندازی دو سوته کپی میشه و کامی جون هم هنوز 200 هزار تومان قدرت هزینه نداره چون می خواد بدون هزینه درامد کسب کنه و در این راه که رقبای زیادی هستند که میلیون ها میلیون هزینه کرده اند
موفقیعت در این کار بدون سرمایه لازم - اعصاب اهنی و صبر ایوب خیلی خیلی سخته مگر اینکه یک ایده جدید داشته باشد که رقبا را کنار بزنی
دوستان سایت های وبلاگ دهی زیاد شده و خیلی از از این وبلاگدهی ها حاظرند با قیمت کمتر کل سیستمشون بفروشند از شرش خلاص بشن چون کار وقتگیره و گروهی است و تنهایی نمی توان از پسش بر اومد چرا که یک تیم لازمه قالب و ماژول برای سیستم طراحی کنن به روز کنن و امکانات سایت را بالا ببرند که ماها وقت لازمه تا جا بیفته
اقا کامی نمی خوام نا امیدت کنم ولی الان برای شروع شما بدون هیچ پشتوانه مالی ره بیخودیه چون این زمینه اشباح شده است مگر اینکهبا استتراتژی خاص بیایی

کامران غلامی
January 22nd, 2014, 10:33
از حرف های دوستان وتحقیقات خودم نتیجه میگیریم.کهبرای راه اندازی یک سیستم وبلاگ دهی موفق چند چیز لازمه.
1.سرور اختصاصی قوی(هارد1ssdترابایت-رم سیستم 64گیگ)از ایران هم باشه تا سرعتش بالا باشه.
2.طراحی سیستم وبلاگ دهی اختصاصی با امکانات فوق العاده زیاد
3.امنیت که فوق العاده باید باشه.یعنی استفاده از فایروال های سخت افزاری پیشرفته
4.سایت باید سئوی خوبه داشته باشد.
دوستان درست نتیجه گیری کردم یا نه .اونوقت هزینه همه اینها چقدر میشه؟
در ضمن این طوری که دوستان میگند باید یه شرکت زدوچند کارمند استخدام کرد.پشتیبانی فنی-امنیتی درست گفتم دوستانم خاهشا نظر بدید .

gonabad
January 22nd, 2014, 13:26
سلام دوست عزیز
توصیه می کنم فیلم های آموزشی سایت رابین وب (http://www.rabinweb.ir/) را هم ببینی. امیدوارم کمکت بکنه

کامران غلامی
February 1st, 2014, 10:54
دوستان کتاب نیست که کامل طراحی قالب وردپرس را آموزش بده .کتاب الکترونیکی نه ها.کتاب چاپی .دوستان اگه هست ادرس بدید باتشکر