PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست كمك در مورد سطح دسترسي

alireza88
April 13th, 2010, 14:10
سلام دوستان.همگي خسته نباشيد راستش يه سوال داشتم در مورد ارور 500 اين نكته رو هم عرض كنم كه بنده سرچ زدم ولي اون چيزي كه مد نظرم بود رو نديدم.ببينيد من وقتي وارد پنل مديريت سايت ام ميشم و ميخوام پست جديد بزنم با اين مشلك توي مديريت روبرو ميشم.البته 99% ميدونم از پرميشن هاست ولي نميدونم چرا هرچي پرميشن ها رو هم تغيير ميدم بهد ار چند دقيقه دوباره به حاات اوليه خود برميگردند.من از يكي از دوستان نمايندگي گرفتم ميخواستم ببينم ايا از طرف من راهي هست كه دسترسي ها رو به اختيار خود كاربرام بزارم يا خير اين كار رو حتما بايد مدير سرور انجام بده.ممنون ميشم اگر راهنماييم كنيد.

HugeServer
April 13th, 2010, 14:55
واضحتر بگید!

alireza88
April 13th, 2010, 15:12
سلام .ببينيد من الان مشكل ام اينه كه چرا وقتي از توي cpanel دسترسيه يك فايل رو به فرض از 555 به 777 تغيير ميدم اين خودش بعد از چند دقيقه دوباره 555 ميشه .ميخوام اين فري بشه و در اختيار خودم باشه. اگه خودم اينطوري باشم خوب حتمن يوزر هام هم همينطورند ديگه درسته؟ چطور كلا free ميشه؟ اين كار در عهده ي منه يا مدير سرور؟ من فقط نماينده ام

HugeServer
April 13th, 2010, 15:52
خوب معلومه که مشکل از سرور هست باید به مدیر سرور بگید!