PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون درباره /tophost.pro/

Mobin.e
December 9th, 2013, 19:13
سلام دوستان.

پیرو تاپیک قبلی (http://www.webhostingtalk.ir/f58/99083) میخواستم نظرتون رو درباره ی این هاستینگ بدون که آیا مورد اعتماد هست به نظر شما یانه؟خیلی قیمت هاش پایینه.خیلــــــــــــــی.
مشکوک میزنه.
تو قسمت سوالات متداولش:
- چرا قیمت های تاپ هاست انقدر ارزان است ؟
ما به اصل سود کم و مشتری بیشتر اعتقاد داریم و بر آن پایبندیم.
ولی به نظرم این دیگه حتی از مایه کاری گذرونده.

www.tophost.pro (http://www.tophost.pro/)

pasargad-it
December 9th, 2013, 19:25
سلام دوستان.

پیرو تاپیک قبلی (http://www.webhostingtalk.ir/f58/99083) میخواستم نظرتون رو درباره ی این هاستینگ بدون که آیا مورد اعتماد هست به نظر شما یانه؟خیلی قیمت هاش پایینه.خیلــــــــــــــی.
مشکوک میزنه.
تو قسمت سوالات متداولش:

قوانین فوقالعاده چرتی دارن!
هروقت عشقشون بکشه سایت رو کلا ترمینیت میکنن!بعد میگی چرا میگه قوانین آپدیت شده ده دقیقه پیش :|

Saati
December 9th, 2013, 19:26
چند تا نمونه مشتری ازشون بخواه و بپرس راضی هستن یا نه :دی
عاقلانه ترین کار اینه.

Mobin.e
December 9th, 2013, 19:47
یکی از دوستان یه حرفی زد خوف کردم.(درباره هاست هایی که خیلی ارزون هستن)
گفت بعد از یه سالی که خوب جا افتادی قیمت ها میره بالا خیلی بالا!بعد میگی که نمیخوام سرویستون رو میگن که باید هزینه یه سال رو بدی تا بذاریم بک اپ بگیری و بری.
اما نمیشه زود قضاوت کرد.
خودم چه جوری میتونم مشتریاشونو پیدا کنم؟امکانش هست که از طریق دی ای اس هاشون مشتریاشونو پیدا کنم؟

DUST
December 9th, 2013, 19:53
ولی سایت خوشگلی دارن باز شد چشام چندتاشد:)
پربازدیداش با عقل جور نمیان اصلا:)

Mobin.e
December 9th, 2013, 22:18
سلام
یکی از اقوام ما خیلی از سایت shadiweb.ir خوشش میاد من یه روز از این دامنه Whois گرفتم دیدم از همین tophost.pro که شما میگید هاست گرفته که با اینکه اون فامیلی که گفتم بیشتر ساعتش را پای این سایت است اما تنها چند بار قطع بوده که چند بار برای دان شدن MySQL و چند بار هم مشکل وب سرور Nginx بود ولی از کیفیت پشتیبانی یا هاست هاش اطلاعی ندارم می تونید از مدیر همین سایت بپرسید تقریباً صبح تا شب آنلاینن ایمیلشون هم که تو Whois هست.

ولی به قول دوستمون pasargad-it (http://www.webhostingtalk.ir/member/28830/) قوانین خیلی دست و پا گیری دارن!اما whois اش آدرس زعفرانیه میده.
اما در قبالش قیمت های فوق العقلی دارن!

djmohammad
December 12th, 2013, 20:58
در کل می تونم بگم خوبه ...

پشتیبانیشون که بیشتر موقع ها آنلاین هست ...

Gh-Moradi
December 13th, 2013, 00:57
سلام

بنده همین دیشب تیکت زدم و با سرعت نور جواب دادن ، منم دندون تیز کرده بودم واسه پربازدیداشون ولی وقتی یک سوال ازشون پرسیدم دیگه تا الان جوابم رو ندادند (فکر کنم همشون یکی هستند ?؟)

تیکیت بدید و ازشون لینک چنتا سایت درخواست کنید ، اگر به نتیجه نرسیدید پ.خ بدید خودم براتون ارسال میکنم

tophost
December 13th, 2013, 17:10
سلام، خوشحالم که این موضوع ایجاد شد
سعی می کنیم اینجا به سوالات دوستان جواب بدیم
یا علی

tophost
December 13th, 2013, 17:14
سلام
در هاست پربازدید مجاز به استفاده از 20 درصد منابع سرور هستید
دوستان مجاز به راه اندازی جامعه مجازی در این هاست ها نیستند

Gh-Moradi
December 13th, 2013, 17:21
لطفا لینک چنتا از مشتریهاتون که از هاست پربازدید استفاده میکنند رو پ.خ کنید.

با تشکر

tophost
December 13th, 2013, 17:28
سلام

بنده همین دیشب تیکت زدم و با سرعت نور جواب دادن ، منم دندون تیز کرده بودم واسه پربازدیداشون ولی وقتی یک سوال ازشون پرسیدم دیگه تا الان جوابم رو ندادند (فکر کنم همشون یکی هستند ?؟)

تیکیت بدید و ازشون لینک چنتا سایت درخواست کنید ، اگر به نتیجه نرسیدید پ.خ بدید خودم براتون ارسال میکنم

سلام
شما تیکت کردید؟؟ سعی کنید اگر سئوال دارید تیکت کنید البته قوانین استفاده از هاست ها در سایت موجود است

tophost
December 13th, 2013, 17:37
لطفا لینک چنتا از مشتریهاتون که از هاست پربازدید استفاده میکنند رو پ.خ کنید.

با تشکر
انجام شد

tophost
December 13th, 2013, 17:38
قوانین فوقالعاده چرتی دارن!
هروقت عشقشون بکشه سایت رو کلا ترمینیت میکنن!بعد میگی چرا میگه قوانین آپدیت شده ده دقیقه پیش :|

سلام
ما این کارو کردیم؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
مطمئنید از جای دیگه هاست نگرفتید؟؟؟!!!!!!!!!
خیلی جالبه
تا اینجا که تمامیه مشتریان ما از سرعت پاسخگوییه ما کاملا راضی بودند و این با تلاش شبانه روزی ممکن است
موفق باشید

tophost
December 13th, 2013, 17:51
سلام دوستان.

مشکوک میزنه.
تو قسمت سوالات متداولش:

مشکوک؟؟؟؟؟؟؟
شاید ما نخواهیم مثل باقی هاستینگ ها سود زیادی بگیریم،حتما باید 5 برابر کنیم قیمت ها را تا دلچسب شود؟؟
بسیار خوب همین جا اعلام امادگی میکنیم دوستانی که مایلند ازشون میتونیم زیادتر پول بگیریم (کی بدش میاد)
یا علی

tophost
December 13th, 2013, 17:54

ممنونم امیدوارم که بتونیم همیشه رضایت شما را جلب کنیم
موفق باشید

tophost
December 13th, 2013, 17:59
یکی از دوستان یه حرفی زد خوف کردم.(درباره هاست هایی که خیلی ارزون هستن)
گفت بعد از یه سالی که خوب جا افتادی قیمت ها میره بالا خیلی بالا!بعد میگی که نمیخوام سرویستون رو میگن که باید هزینه یه سال رو بدی تا بذاریم بک اپ بگیری و بری.
اما نمیشه زود قضاوت کرد.
خودم چه جوری میتونم مشتریاشونو پیدا کنم؟امکانش هست که از طریق دی ای اس هاشون مشتریاشونو پیدا کنم؟
با سلام
از بابت قیمت ها نگران نباشید به چند دلیل
1- ما حالا حالاها قصد افزایش نداریم تازه یک سری هم کاهش داشتیم
2- شما در هرزمان که ناراضی باشید از قیمت می تونید به راحتی سایتتون را منتقل کنید که معمولا این کار توسط شرکت های هاستینگ رایگان انجام می شود
3-از طریق ای پی سرور می توانید سایت های روی سرور را پیدا کنید
با تشکر
یا علی

traxex12345
December 13th, 2013, 18:43
سایتشون بالا نمیاد که !!!

tophost
December 13th, 2013, 18:52
سایتشون بالا نمیاد که !!!
بالا نمیاد!!!!!!!!!!!!!!
از ما هاست گرفتید؟؟!! یا الان میخواهید تبلیغ سایت خودتان را بکنید؟؟

amirlt
December 13th, 2013, 19:34
تاپ هاست توی این 5 سالی که تو نت بودم عالی ترین بوده بدون هیچ گونه قطعی ، از تیکت پشتیبانیشونم خیلی راضی هستم ( ادب ، سر وقت پاسخ دادن )

قیمت هاشون هم که خیلی عالی هستن من چند وقته مشتریشون هستم هیچ گونه عیبی ندیدم موفق باشید

tophost
December 13th, 2013, 23:50
سلام
لازم دانستم اینجا یک توضیحی در مورد هاست های رایگان سی پنل تاپ هاست خدمت شما بزرگواران بدهم
قوانین استفاده از هاست رایگان به شرح ذیل است 1- رعایت کلیه قوانین ذکر شده در بخش شرایط و قوانین سایت
بعلاوه
2- قرار دادن لینک تاپ هاست در صفحه اصلی سایت
عنوان : تاپ هاست - هاست ارزان و حرفه ای نشانی: www.tophost.pro
3- استفاده از دامنه غیر رایگان (زیرا تعداد هاست محدود است و نمی توانیم به دامنه رایگان ارائه دهیم)
4- فعال بودن سایت و عدم استفاده از هاست رایگان جهت پارک دامنه
سایر قوانین در سایت تاپ هاست قرار دارد که از کلیه دوستان متاضی تقاضا دارم حتما به این قوانین عمل نمایند

توضیحات تکمیلی بعدی در پست های بعدی ارائه خواهد شد
یا علی

qerti
December 19th, 2013, 20:08
می خوام تاپ هاست رو براتون خیلی خلاصه شرح بدم

1- آپتایم 95 درصد
2- پهنای باند عالی
3- قیمت ها عالی
4- پیشتیبانی خوب
5- امکانات عالی
6- امنیت بالا
8- استفاده از ssd

من که الان از دو تا شرکت دیگه هم هاست دارم تاپ هاست بهترینشون بوده.

تاپ هاست در قيمت يكتا در سرعت بي همتا . واقعا خوشحالم که از تاپ هاست گرفتم . سرعت بالا امنیبت بالا قیمت مناسب . سپاسگزارم سایت تفریحی و سرگرمی قرتی – qerti.ir (http://www.qerti.ir)
باید برای دو چیز زیاد خرج کرد :

1- دانپزشک
2- هاست

mozani
December 21st, 2013, 16:25
تو این چند وقت که با تاپ هاست آشنا شدم، خیلی ازش راضی ام بخصوص بخش پشتیبانیش که خیلی خوب داره کار می کنه ...
هر کی استفاده نکنه پشیمون میشه !

geniune
December 21st, 2013, 17:14
سلام دوست عزیز
بچه های خوبی هستند اهل کلک و ... نیستن بنده قبلا که تازه سایتم رو ساختم از ایشون سرویس گرفتم البته از هاست معمولی و سالی 10 تومن بود بعد که بازدید زیاد شد روی سرور فشار اومد و ساسپند شدم بعد آنلاین بهشون گفتم که باز کنید میخوام بکاپ بگیرم برام باز کردن بکاپم رو گرفتم و ناخود آگاه دوباره سیستم ساسپندم کرد و باز دوباره خواستم و باز کردند و بکاپ تموم شد و سایت رو به سرویس دهنده ی دیگری انتقال دادم

بچه های خوبین با آدم راه میان سایت رهپویان و مشتریها + تاپ هاست مال این افراد است .

به نظرم قیمتاشون خوبه چون خودم ازشون پرسیدم در مورد هاست پربازدیدشون گفت که مثلا فلان پنل 20-30 تا آنلاین جواب میده بعد سوال پرسیدم مثلا هاردتون چیه معمولیه ؟ گفتن بله
خب دیگه اگه هاردشون sata3 باشه یا ssd خوب معلومه قیمتشون بالا میره
سخت افزارشون معمولیه قیمتشونم ارزونه
امیدوارم تونسته باشم راهنمایی کرده باشم
موفق باشید ...

yaldahost
December 22nd, 2013, 00:28
تایید می شود.

mozani
December 23rd, 2013, 10:33
با کل این همه صحبت های دوستان در این تاپیک می تونم بگم یکی از برترین ارائه دهنده های هاست اشتراکی هستند !

tophost
December 23rd, 2013, 20:15
با سلام
ضمن تشکر از همه دوستانی که توی این تاپیک به ما اظهار لطف کردند لازم دیدم که چند نکته را بیان کنم
1- سایت خوب رهپویان ربطی به تاپ هاست نداره البته برای ما باعث افتخاره که برای ما باشد ولی خوب چه کار کنیم که ....
2- در مورد هاست استاندارد باید عرض کنم که توی همه هاست ها قوانین هاست استاندارد مشخص است (10 درصد از منابع) و ما هم سعی کردیم تا جایی که امکان داره قیمت ها را کم کنیم که مشتری ها راضی باشند ولی خوب برخی دوستان تمایل دارند با سالی 4 هزار تومان مالک یک سرور اختصاصی باشند که خوب معقول نیست و بهتره این دوستان یا سرور مجازی بگیرند و یا سرور اختصاصی
3-سخت افزار سرور ها معمولی نیست (حداقل فکر نمی کنم رم 32 گیگ و سی پی یوی corei7 هشت هسته ای معمولی باشد) هارد ssd و یا ... برای مصارف مشخصی استفاده می شوند و اصلا لزومی ندارد کسی که می خواهد سایتی راه اندازی کند حتما هاردaش اس اس دی باشد ... الان بعضی دوستان دارند با سرور هایی با رم 4 گیگ و .. هاست می فروشند که خوب سرور ما در مقابلشون ....
4- یک نکته را بگذارید دوستانه عرض کنم البته به این مسئله افتخار می کنیم
از قدیم می گویند هر چقدر پول دهید آش می خورید ولی با افتخار می گویم ما داریم با پول آش کباب می دهیم، چون معتقدیم حتما نباید روی یک سرور که شاید سالی 5 میلیون هزینه اش شود سالی 30 میلیون سود خورد
موفق باشید

Mobin.e
May 28th, 2014, 16:05
آقا چه بلایی سر تاپ هاست اومده؟؟؟

tophost
May 28th, 2014, 16:13
سلام
نگران نباشید بلایی نیومده و هنوز با قدرت به کار خودمان ادامه می دهیم
متاسفانه رجیسترر دامنه به دلیل تحریم دامنه را غیر فعال کرده بود که مقدمات انتقال به ثبت کننده جدید انجام شد و تا چند روز اینده سایت میاد بالا
تا ان زمان مشتریان عزیز می توانند از پرتال مشتری ها سئوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند
moshtariha.ir
لطفا به اخرین اطلاعیه سایت مشتری ها دقت و تغییرات لازم را اعمال فرمائید
با تشکر
تاپ هاست

tophost
December 24th, 2014, 14:43
سلام
تاریخ بازگشایی این تیکت برامون مهمه چون جدیدا تاپیک دیگری هم در مورد ما باز شده!
این تیکت نشون می دهد که ما از چه تاریخی قیمت های رقابتی ارائه می دهیم و بر خلاف شایعه خیلی ها !!! هنوز هم در پناه خدا داریم به کار خودمان ادامه می دهیم
با تشکر
تاپ هاست

m2sali
October 31st, 2015, 18:08
سلام دوستان.

مشکوک میزنه.
تو قسمت سوالات متداولش:

اینا ارزون میدن که بعدش با مشتری مثل سگ ( بلانسبت همه ) برخورد کنن. پول زیادی نیس ولی حرمشون. نه پشتیبانی درست نه امنیت. بخدا هاست رایگان اینقد هک نمیشه که سرورای اینا هک میشه. سوال هم میپرسی میگن بلد نیستی درست نکن. اول اطلاعاتت رو ببر بالا. خیلی خیلی مسخره اس و جز اعصاب خوردی چیزی ندارن. زنگ هم که میزنی میگه تیکت بزن ، تیکت هم بزن حداقل دو روز طول میکشه تا جوابتو بدن اونم چه جوابی ، لطفا دوباره بررسی کنید شاید درست شده باشد.
با سلام. از هرجا سرویس میگیرین از تاپ هاست نگیرین. اسمای مختلفی هم دارن تاپ هاست ، مشتری ها ، بست هاست. tophost.pro - besthost.asia - moshtariha.ir خیلی خیلی خیلی مسخرن ، نه پشتیبانی درست نه امنیت نه پاسخگویی درست و حسابی با برخورد بد. اولش که میخوان پول بگیرن بات خوبن بعد دیگه ..... هم حسابت نمیکنن. پولم حرومشون

- - - Updated - - -

سلام
لازم دانستم اینجا یک توضیحی در مورد هاست های رایگان سی پنل تاپ هاست خدمت شما بزرگواران بدهم
قوانین استفاده از هاست رایگان به شرح ذیل است 1- رعایت کلیه قوانین ذکر شده در بخش شرایط و قوانین سایت
بعلاوه
2- قرار دادن لینک تاپ هاست در صفحه اصلی سایت
عنوان : تاپ هاست - هاست ارزان و حرفه ای نشانی: www.tophost.pro (http://www.tophost.pro)
3- استفاده از دامنه غیر رایگان (زیرا تعداد هاست محدود است و نمی توانیم به دامنه رایگان ارائه دهیم)
4- فعال بودن سایت و عدم استفاده از هاست رایگان جهت پارک دامنه
سایر قوانین در سایت تاپ هاست قرار دارد که از کلیه دوستان متاضی تقاضا دارم حتما به این قوانین عمل نمایند

توضیحات تکمیلی بعدی در پست های بعدی ارائه خواهد شد
یا علی
سایتم رو هاست رایگان بود اینقد هک نمیشد. دوست عزیز نمیتونی سرویس خوب بدی چرا ارزون میدی. تا چارتا مثل منو گول بزنی بعدم که سوال میپرسم میگی اطلاعاتت کمه ، بلد نیستی. توهین نکن لااقل. خیلی خیلی سرویساتون مسخره است و پشتیبانیتون بدتر. بعد از دو روز جواب تیکت رو دادین ولی اصلا نه مشکلم رو حل کرده نه چیزی. روزی یه بار هم باید برم پسورد جدید از تون درخواست کنم. و هفته ای یک بار هم سایت هام هک شدن. سایتی که تو هاست رایگان یه بار هم هک نشد. مرگ بر شما و خودروسازان
ی

tophost
October 31st, 2015, 18:51
سلام
به نظرم شما اگر امنیت اسکریپتتونو بالا تر ببرید و کمی در مورد باگ های اسکریپتتون در نت بیشتر تحقیق کنید اینطور به زمین و زمان فحاشی و بی ادبی نمی کنید
ما بیش از 3000 مشتری و هاست داریم. البته نمی گیم هیچ یک هک نشده اند ولی سایت های زیادی هم هرگز تا حالا هک نشده اند
تمامیه سایت های خودمان هم روی همین سرور ها قرار دارد!! حالا چرا سایت شما هر هفته هک میشه ؟؟!!! الله اعلم
موفق باشید

m2sali
October 31st, 2015, 19:29
سلام
به نظرم شما اگر امنیت اسکریپتتونو بالا تر ببرید و کمی در مورد باگ های اسکریپتتون در نت بیشتر تحقیق کنید اینطور به زمین و زمان فحاشی و بی ادبی نمی کنید
ما بیش از 3000 مشتری و هاست داریم. البته نمی گیم هیچ یک هک نشده اند ولی سایت های زیادی هم هرگز تا حالا هک نشده اند
تمامیه سایت های خودمان هم روی همین سرور ها قرار دارد!! حالا چرا سایت شما هر هفته هک میشه ؟؟!!! الله اعلم
موفق باشید

بی ادبی چیه. من یکسال همین سایت رو هاست رایگان داشتم یکبارم مشکلی نداشت خیر سرم خواستم از رایگان درش بیارم، اصلا همه اینا به کنار، پشتیبانی مسخرتون رو چی میگین، نه تلفن جواب میدین نه درست و حسابی به تیکت جواب میدین، یک ساعت پیش تلفنی باهاتون حذف میزدم وسطش قطع کردین.

m2sali
October 31st, 2015, 19:47
سلام
شما تیکت کردید؟؟ سعی کنید اگر سئوال دارید تیکت کنید البته قوانین استفاده از هاست ها در سایت موجود است
والا ما که همیشه تیکتامون بالای ۲۴ ساعت طول میکشه تا ج بدن

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH P310X using Tapatalk

m2sali
October 31st, 2015, 19:48
سلام
ما این کارو کردیم؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
مطمئنید از جای دیگه هاست نگرفتید؟؟؟!!!!!!!!!
خیلی جالبه
تا اینجا که تمامیه مشتریان ما از سرعت پاسخگوییه ما کاملا راضی بودند و این با تلاش شبانه روزی ممکن است
موفق باشید
دقیقا، یه نفرو باید استخدام کنی که روزی یه بار قوانین اینا رو چک کنه، مبادا عوض بشه، کلا من راضی نیستم ازشون

m2sali
October 31st, 2015, 19:49

به ای دی یاهو پی ام میدی میگه تیکت بزن، تیکت میزنی دو روز بعد ج میدن

m2sali
October 31st, 2015, 19:52
سلام

من که با هرکدومشون حرف زدم یا پی ام دادم میگه فعلا مسئول فنی مون نیس، ناراضی ام ازشون، چنتا سایت داشتم همشون هک شدن یا خطای sql یا کمبود فضا ... با اینکه کل فضای مصرف شده من ۱۰۰ مگ بود.

m2sali
October 31st, 2015, 19:56
هیچ ارزونی ای بی دلیل نیست، اگه میخواین سایتتون امنیتش پایین باشه و پشتیبانی ضعیفی داشته باشین و برخورد بد باهاتون بشه بعد از خرید ، از تاپ هاست خرید کنید.

m2sali
October 31st, 2015, 20:00
سلام
موفق باشید
آخرین نسخه وردپرس بدون افزونه مشکوک، کلا از وردپرس فارسی میگیرم افزونه هامو، چرا این همه هک میشه؟؟؟

tophost
October 31st, 2015, 20:22
از طریقه ارسال پست هاتون توی این انجمن مشخصه که چقدر قانون مندید!!!!!!! :)):))