PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل صفحه سفید

1Mizban
April 13th, 2010, 10:31
سلام
از امروز صبح نمیدونم چی شده که سایتم فقط یه صفحه سفید رو نشون میده ، ادرس های دیگه و فروم سایتم مشکل نداره ، مثلا mysite.com/old رو می آره ولی mysite.com صفحه سفید می آد
سیستمی که روی سایت خودم هست روی یکی از سایت دیگه هم روی همون سرور هست ولی مشکل نداره
نه فاکشنی رو بستم و نه کاری دیگه کردم
پی اچ پی آبدیت کردم بازم همینه ....
فایل ها همه هستند سطح دسارسی هم درسته
پنل هم سی پنله
کسی میدونه مشکل از چیه ؟

Nikihost
April 13th, 2010, 10:49
سلام.اين اشكال يه دفعه واسه من پيش اومده بود كه اشكال از PHP and SuExec Configuration بود
شما اين مورد را چكي بكنيد

1Mizban
April 13th, 2010, 11:09
نه به اون نبود

HugeServer
April 13th, 2010, 14:58
errorlog رو نگاه کنید!
حتما توی اونجا میزنه و چون تنظیم شده که اررور هارو نشون نده چیزی نمیبینید!

goldstar
April 13th, 2010, 15:26
سلام
مشکل فکر میکنم از اینترنت باشه. برای من هم دیروز اینطوری بود بعضی فروم ها و سایتها که امروز درست شد.

1Mizban
April 13th, 2010, 18:29
نه مشکل از هیچی نیست ، تو لوگ هم همش صفحه 404 رو زده
از اینترنت اگه بود بقیه ادرس های رو هم نباید نشون میداد

Rezash
April 13th, 2010, 19:27
من تا حالا با اين مشكل به دفعات و درسايت هاي مختلف و همگي سي پنل برخورد كردم و در تمام موارد وجود صفحه index.html يا index.htm خالي مشكل ساز بوده!
در واقع زماني كه ميخوام فايل آپلود كنم يك صفحه index.html ميسازم تا فايلهام ليست نشه بعد زيپ رو آپلود و اكستركت مي كنم و در عموم موارد فراموش مي كنم ايندكس خالي رو پاك كنم!اما سايت بدرستي كار مي كنه يعني پنل index.php من رو مقدم مي دونه . اما در مواردي كه گفتم اين مشكل ايجاد شده ، پس از مدتي دقيقا مشابه حالت شما بدون ايجاد هر گونه تغييري در سرور فايل index.html مقدم بر index.php شده
ممكنه مشكل سايت شما هم همين باشه.بررسي كنيد فايل ايندكس خالي نداشته باشيد كه مقدم بر ايندكس اصلي شده باشد

1Mizban
April 13th, 2010, 20:41
از نظر دوستان ممنونم

مشکل از سیستم نصب شده روی سایت بود ، عدم پرداخت لاینسس بوده.
رفع شد .
با تشکر