PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای اولین باز apache optimized+varnish cache در دایرکت ادمین

nginxweb
December 9th, 2013, 18:52
درود بر شما

مشتریان زیادی هستند که هنگام سفارش سرویس کانفیگ سرور از ما تقاضا دارند که فقط روی آپاچی کار بشه و بیشترین تمایل را دارند که فقط از آپاچی استفاده کنند

چند روزی هستش در حال پیاده سازی و کانفیگ حرفه ای و تخصصی وب سرور آپاچی روی سرورهای دایرکت ادمین بودیم که دیروز موفق شدیم پس از تست های مختلف و چندین روز کار دائم روی این سرور این وب سرور را به بهترین نحو ممکن کانفیگ نماییم. طوری که به جرات میشه گفت در حد لایت اسپید و حتی nginx بازدهی دارد

برای اینکار از یک مد جدید دز این وب سرور به همراه varnish که یک static cache system هستش استفاده کرده ایم و بصورت reverse بصورت backend کار میکند که برای اولین باز میباشد که این سیستم را با دایرکت ادمین match کرده ایم طوری که استاندارد هستش

چندین روز میباشد که در حال تست هستیم و کانفیگ فوق stable و بدون مشکل بوده است

با کانفیگ فوق preload time بطور چشم گیری کاهش یافته است بطوری که اکثر همکاران باور نمیکردند که سرعت فوق سرعت آپاچی باشد و فکر میکردند سرور ایران هستش در حالی که یک سرور عادی از فرانسه هستش

نمونه سایت کانفیگ شده با این متد جدید کانفیگ:

پی سی پارسی , علمی , فرهنگی , سرگرمی , عکس , اجتماعی , فال , بازی (http://www.pcparsi.com)

دوستان و همکاران سایت را باز کنید و روی لینک ها کلیک نمایید و سرعت لود را تست نمایید و خوشحال می شویم نظر خود را ذکر کنید

توجه کنید سایت فوق اپاچی هستش ... نه litespeed - nginx و هر وب سرور دیگری...

سرعت لود بطور فوق العاده چشم گیری افزایش یافته است

کانفیگ فوق مناسب برای هاستینگ ها و سرورهای میزبانی وب میباشد و بطور کاملا اصولی پیاده سازی شده است طوری که بالاترین grade را در سایت gtmetrix گرفته است از نظر page speed.
لینک زیر را مشاهده بفرمایید:
Archived Performance Report for: (http://gtmetrix.com/reports/www.pcparsi.com/BQI4GOZ7)http://www.pcparsi.com/ | GTmetrix

حتی با وب سرور nginx و لایت اسپید براحتی gtmetrix برای سرعت A grade به سایت و سروری نمیدهد. مشاهده میکنید که رتبه A را به سرعت اختصاصی داده است

دوستان کانفیگ فوق روی پنل رایگان webmin نیز پیاده سازی شد و بازدهی بطور چشم گیری افرایش یافت

نمونه سایت با پنل webmin و این کانفیگ:

سایت دوستیابی (http://www.pcface.ir/)

وضعیت تست سرعت:
http://8pic.ir/images/22808013958868341916.jpg

این هم لینک مقایسه سرعت و قدرت apache optimized+varnish cache در مقایسه با لایت اسپید در درخواست های بالا:
http://8pic.ir/images/87098423183096046559.png

توجه: کانفیگ فوق روی سرورهای سی پنل نیز پیاده سازی شد

با تشکر
محمدزاده

sheitonakshirazi
December 9th, 2013, 19:28
وارنیش ما روی سرور های ی پنل استفاده میکردیم خیلی خوب جواب میداد اما رو دایرکت ادمین یکم مشکل داشتیم نتونستیم
میتونید کمکمون کنید در این زمینه

nginxweb
December 9th, 2013, 19:32
وارنیش ما روی سرور های ی پنل استفاده میکردیم خیلی خوب جواب میداد اما رو دایرکت ادمین یکم مشکل داشتیم نتونستیم
میتونید کمکمون کنید در این زمینه

در مورد مشکلات فنی خواهشا بصورت تیکت در سایت در تماس باشید

در مورد تاپیک بالا خوشحال میشیم نظرتونو بدونیم در مورد سرعت و کیفیت کانفیگ انجام شده

Yas-Host
December 9th, 2013, 19:44
سرعت بسیار بالاست.
ان شا الله موفق باشید.

جناب محمد زاده همیشه مورد تایید می باشند.

DUST
December 9th, 2013, 20:00
سرعت خوب هست ولی کار عجیبی انجام نشده
چرا که قبلا هم توسط یکی از دوستان همینجا برای ما کانفیگ همچین چیزی انجام شده است
و بخوبی جواب گو بود برامون هرکسی چندسال کار کرده باشه میتونه این مورد رو کانفیگ کنه
انشاالله درتمامی کارها موفق و موید باشید

nginxweb
December 9th, 2013, 20:06
سرعت خوب هست ولی کار عجیبی انجام نشده
چرا که قبلا هم توسط یکی از دوستان همینجا برای ما کانفیگ همچین چیزی انجام شده است
و بخوبی جواب گو بود برامون هرکسی چندسال کار کرده باشه میتونه این مورد رو کانفیگ کنه
انشاالله درتمامی کارها موفق و موید باشید

زنده باشید

ما هم ادعای کاری عجیب نداشتیم
اما خوب در سی پنل معمولا پلاگین apache booter بصورت آماده nginx+varnish را reverse نصب میکند اما برای دایرکت ادمین و سازگار کردن فعلا گزینه ای نبود به همین دلیل ما درج کردیم اولین بار.

شما هم پیروز باشید

Kian
December 9th, 2013, 20:20
روی سرور هاسنیگ اشتراکی سی پنل هم می توانید مثل دایرکت ادمین نصب کنید

nginxweb
December 9th, 2013, 20:23

بله مسلما میشه

فعلا در حال تست stable بودن این کانفیگ هستیم تا الان که مشکلی حتی در ترافیک بالا مشاهده نشده است اما به هرحال چند روزی دیگر اگر اوکی بود انشالله روی سی پنل نیز این کانفیگ پیاده سازی خواهد شد

majidisaloo1
December 9th, 2013, 21:13
خیلی خوبه منم که بهت نظرم را گفتم عالی است

da6276
December 9th, 2013, 21:22
سلام
سرعت بارگزاری عالیه
موفق باشید

nginxweb
December 9th, 2013, 22:09
سلام
سرعت بارگزاری عالیه
موفق باشید

ممنون از شما
بله بیار مطلوب هستش و البته حسن زیادی که دارد این هستش که اپاچی هستش و کاملا سازگار با انواع سایت و نیاز به تغییری نیست

nginxweb
December 10th, 2013, 22:03
دوستان Xcache نیز بصورت backed برای varnish برای ذخیره static فایل ها در کانفیگ اضافه گردید

لود تایم بسیار مطلوب تر گردید

خوشحال میشم اگر اساتید گرامی نظری دارند در مورد بهتر شدن این کانفیگ ترکیبی ما رو بی نصیب نگذارند

ertebat7
December 10th, 2013, 22:33
جناب محمد زاده من به شما تبریک میگم عرضی هم که دارم شاید زیاد ربطی به این تاپیک نداشته باشه
ولی هر چقدر هم این کانفیگ ها پیشرفته و مقرون به صرفه اقتصادی هم باشه
ولی مشتری اولین سوالش اینه سرویس های شما لایت اسپید هست؟ متاسفانه سخت میشه این مساله را مشتری تفهیم کرد

nginxweb
December 10th, 2013, 22:39
جناب محمد زاده من به شما تبریک میگم عرضی هم که دارم شاید زیاد ربطی به این تاپیک نداشته باشه
ولی هر چقدر هم این کانفیگ ها پیشرفته و مقرون به صرفه اقتصادی هم باشه
ولی مشتری اولین سوالش اینه سرویس های شما لایت اسپید هست؟ متاسفانه سخت میشه این مساله را مشتری تفهیم کرد

درود بر شما

حق با شماست اما خوب مشتری مسلما در اولین قدم سرعت را می سنجد و در واقع لایت اسپید را نیز برای سرعت هستش که انتخاب میکند و پاسخدهی سریع به درخواست ها . وقتی وب سرور فعلی بازده بهتری داشته باشد اونم با وب سرور معروف و کاملا سازگار اپاچی مسلما راضی خواهد بود

با ترکیب فعلی و xcache بازدهی محشر هستش امروز روی 1 سایت عکس تست کردیم که عکس زیادی هاست میکند که میتوانید نتیجه و سرعت را در سایت زیر ببینید:

عکس بازیگران,عکس دیدنی, عکس جالب, عکس روز, سایت عکس,عکس (http://www.axparsi.com)

اما خوب در کل مشتریان بدلیل کمبود دانش فنی یک چیزی یاد گرفتن اونم اینکه اپاچی کند تر و لایت اسپید سریعتر میباشد

save
December 10th, 2013, 22:57
سلام
واقعا عالی بود دقیقا تو نگاه اول گفتم سرور ایران هست
خسته نباشید

nginxweb
December 10th, 2013, 23:52
سلام آقای محمد زاده
منم بهتون تبریک میگم این دو لینک خیلی سرعت بالایی دارند حالا روی خارج از کشور است با این کانفیگ شما این شده اگر سرور داخل کشور را اینجوری کانفیگ کنید دیگه با جت رو به رو میشیم؟
در مورد لایت اسپید هم دوستمون درست میگه اصلاً جوری از این لایت اسپید تعریف کردن و میکنن که انگار سرعت سایت ها را جت میکنه اما مثلاً الان هاست های آلمان میهن وب هاست لایت اسپید داره اما سرعتش اصلاً رضایت بخش نیست بنده خودم قبلاً ازشون هاست داشتم و از همه چی راضی بودم به جز سرعت لود سایت.به نظرم شما می تونید با این کانفیگ پول خوبی از سرور های شرکت های بزرگ در بیارید هم جیب شما پر میشه و هم مشتری ها هم دیگه عذاب کندی سرعت نمیکشن.راستی حالا چرا روی دو تا سایت تفریحی تست کردید اگر می تونید روی یه سایت فیلم مثل آپارات یا سایت های تمام عکس یا فلش که خیلی سرعت لود پایینی دارن هم تست کنید تا ببینیم چطور میشه اما سرعت این دو سایت معرفی شده شما واقعاً بالاست.من از همین وب هاستینگ تاک سریعتر بازشون میکنم.

ممنون از شما
هدف پیاده سازی کانفیگ حهت رسیدن به بهترین نتیجه و همچنین تست stability و به حداقل رساندن مشکلات بوده است که شکر خدا در حال حاضر به ثبات مناسبی رسیده ایم

انشالله در صورت درخواست های مختلف روی سرورهای دیگر نیز اعمال خواهد شد

پس از stable شدن این کانفیگ سعی در پیاده سازی همین کانفیگ روی سی پنل داریم

تشکر از شما

nginxweb
December 10th, 2013, 23:57
سلام
واقعا عالی بود دقیقا تو نگاه اول گفتم سرور ایران هست
خسته نباشید

بله دقیقا همه فکر میکنند سرور ایران هستش در صورتیکه ovh هستش از فرانسه با وب سرور آپاچی.

تشکر از شما

AliMH
December 11th, 2013, 08:07
والاه قبلا دوست عزیز از بچه های همیجا (safeith (http://www.webhostingtalk.ir/misc.php?do=wrtviewuser&u=49914)) برامون راه اندازی کرده بود که من چندان خوشم نیومد. البته الان که کلا رفتیم روی nginx و ispconfig که ایشون برامون زحمتشو کشیدن و واقعا عالی داره جواب میده.

nginxweb
December 11th, 2013, 13:35
والاه قبلا دوست عزیز از بچه های همیجا (safeith (http://www.webhostingtalk.ir/misc.php?do=wrtviewuser&u=49914)) برامون راه اندازی کرده بود که من چندان خوشم نیومد. البته الان که کلا رفتیم روی nginx و ispconfig که ایشون برامون زحمتشو کشیدن و واقعا عالی داره جواب میده.

ممنون از شما
توجه داشته باشید که nginx مستقل وب سروری نیست که بشه روی هر سروری استفاده کرد مثلا روی هاستینگ و.. جوابگو نیست چون نیاز به تبدیل دستی rewrite rules به nginx میباشد و مدیر سرور باید دستی virtualhost nginx ها را ادیت کند

اما کانفیگ فوق با آپاچی هستش و روی هر نوع میزبانی مخصوصا وب هاستینگ پاسخگو هستش

موفق باشید

nginxweb
December 11th, 2013, 13:37
دوستان کانفیگ فوق روی پنل رایگان webmin نیز پیاده سازی شد و بازدهی بطور چشم گیری افرایش یافت

نمونه سایت با پنل webmin و این کانفیگ:

سایت دوستیابی (http://www.pcface.ir)

nginxweb
December 11th, 2013, 15:56
دوست عزیز به نظرم اگر شما و آقای Compiler و آقای secure_host با هم دیگه یه پک آموزشی کامل حالا متن و تصویر یا فیلم درست کنید کلی درآمد دارین.
بنده که خیلی دوست دارم حتی شده کمی از تجربیات شما و دو کاربر قید شده دیگر را در حیطه سرور ها و کانفیگ های دقیقشون داشته باشم.
اگر سه تایی همکاری کنید و باهم یه بسته آموزشی بسازید مطمئناً مشتریان زیادی حتی از شرکت ها و سازمان های بزرگ دارید.

درود بر شما

یپشنهاد خوبیست اما چه ما یا آقای آژیده (compiler) و آقای مسافر (securre host)همچی روزانه اینقدر درگیری داریم که فکر نمیکنم مجالی برای ارائه بسته آموزشی ایجاد بشه اما خوب مانند همیشه تا جایی مکن در انجمن در تاپیک ها سعی میشه به دوستان کمک بشه

تشکر میکنم از شما بابت حمایت

alaviyoon
December 11th, 2013, 17:11
سلام
سرعت فوق العادی ای داشت .
اگر بخواهیم برامون این کانفیگ رو انجام میدید ؟
ممنون میشم هزینه رو بفرستید .
یاحق

nginxweb
December 11th, 2013, 17:21
سلام
سرعت فوق العادی ای داشت .
اگر بخواهیم برامون این کانفیگ رو انجام میدید ؟
ممنون میشم هزینه رو بفرستید .
یاحق

درود
بله خواهش میکنم

بصورت تیکت با بخش فنی ما در تماس باشید

کانفیگ سرور های سی پنل و دایرکت ادمین, پلاگین nginx (http://www.nginxweb.ir)

X2Maxer
December 11th, 2013, 17:56
لود سایتهایی که معرفی کردین بسیار خوبه.
اگه قیمتی برای این کانفیگ مشخص کنید بهتر هم میشه.

nginxweb
December 11th, 2013, 18:04
لود سایتهایی که معرفی کردین بسیار خوبه.
اگه قیمتی برای این کانفیگ مشخص کنید بهتر هم میشه.

درود بر شما

انجمن محل مناسبی برای درج قیمت کارهای خدماتی نیست
لطفا در صورت تمایل بصورت تیکت با بخش فنی ما در تماس باشید

کانفیگ سرور های سی پنل و دایرکت ادمین, پلاگین nginx (http://www.nginxweb.ir)

bl4ck
December 11th, 2013, 20:39
اقای محمد زاده مثل همیشه کارت درسته

من یه وی پی اس ایران برای چت روم گرفتم به نظر شما این کانفیگ مناسبش هست؟ یا باید برم سراغ همون انجین ایکس؟

nginxweb
December 11th, 2013, 20:44
اقای محمد زاده مثل همیشه کارت درسته

من یه وی پی اس ایران برای چت روم گرفتم به نظر شما این کانفیگ مناسبش هست؟ یا باید برم سراغ همون انجین ایکس؟

برای چت روم تست نشده تا الان این بیشتر مناسب سایت ها و سرورهای پربازدید هستش که فایل های static فراوانی دارند

nginxweb
December 11th, 2013, 21:35
شما آموزش ها رو همین جا هر جور راحتید بذارید من سعی میکنم همه آموزش های شما را تبدیل به فایل های pdf جدا جدا کنم بعد می تونم یه نرم افزار برای ارجاع راحت به این فایل های pdf بسازم بعدش اگر راضی باشید مجموعه ای از اطلاعات شما و دو دوست قید شده را از تاپیک های آموزشیشون یک جا به ملت رایگان میدیم.
http://www.webhostingtalk.ir/f91/75588/?highlight=

nginxweb
December 12th, 2013, 00:28
خیلی خوبه مخصوصاً که برای هر آموزش کلی توضیح دادید.حتماً از آموزش های این تاپیک استفاده میکنم.

انشالله که مورد استفاده واقع شود

nginxweb
December 13th, 2013, 15:11
بزودی شما را شگفت زده خواهیم کرد..

وب سرور ترکیبی و کش سرور ترکیبی برای نخستین بار روی دایرکت ادمین:

apache+varnish+nginx+xcache opcode

همگی روی 1 سرور بصورت backend کار خواهد کرد

بزودی اطلاع رسانی خواهد شد

nginxweb
December 14th, 2013, 00:42

درود بر شما

کانفیگ فوق روی سرورهای سی پنل نیز پیاده سازی شد و هم اکنون قابل انجام است

nginxweb
December 15th, 2013, 15:21
پس از حدود 7 روز تست دائمی این ترکیب به همراه بهینه سازی به ثبات بسیار مناسبی در سرور رسیدیم که در جای خود باعث خرسندی ما میباشد در این مدت سرور دائما stable بوده و مواردی مانند overload - flood روی سرور مشاهده نشد و مصرف منابع در حد فوق العاده مناسبی قرار داشته است

امیدواریم که از این کانفیگ بتوانیم برای سایت های پربازدید سنگین که فایلهای static زیادی را هاست میکنند استفاده نمایید

با تشکر

aalireza439
December 31st, 2013, 14:56
دوست عزیز به نظرم اگر شما و آقای Compiler و آقای secure_host با هم دیگه یه پک آموزشی کامل حالا متن و تصویر یا فیلم درست کنید کلی درآمد دارین.
بنده که خیلی دوست دارم حتی شده کمی از تجربیات شما و دو کاربر قید شده دیگر را در حیطه سرور ها و کانفیگ های دقیقشون داشته باشم.
اگر سه تایی همکاری کنید و باهم یه بسته آموزشی بسازید مطمئناً مشتریان زیادی حتی از شرکت ها و سازمان های بزرگ دارید.

این همه منابع ، شما اگر وقت بزاری ، راحت می تونی یاد بگیری.

یکی سایتی هایی که واقعا منابع آموزش اش کامله https://www.digitalocean.com/community/

nginxweb
December 31st, 2013, 14:59
این همه منابع ، شما اگر وقت بزاری ، راحت می تونی یاد بگیری.

یکی سایتی هایی که واقعا منابع آموزش اش کامله https://www.digitalocean.com/community/

درود بر شما

بله دقیقا همینطور هستش
با کمی دانش زبان انگلیسی و وقت کافی و استفاده از سورس های خارجی و تمرین میتوان پیشرفت زیادی نمود

تشکر از شما دوست گرامی

Raid_10
January 9th, 2014, 02:41
اگر واقعا بتونید یه کار توپ برای ما انجام بدید
که بارگزاری خیلی سریغ انجام بشه مسایل امنیتی مشکل بر نخوریم واز اینجور حاشیه ها
ما کانفیگ و نصب دایرکت ادمین رو به شما می سپاریم

nginxweb
January 9th, 2014, 08:05
اگر واقعا بتونید یه کار توپ برای ما انجام بدید
که بارگزاری خیلی سریغ انجام بشه مسایل امنیتی مشکل بر نخوریم واز اینجور حاشیه ها
ما کانفیگ و نصب دایرکت ادمین رو به شما می سپاریم

درود
خواهش میکنم در خدمت هستیم
بصورت تیکت در سایت با بخش فنی ما در تماس باشید

firebox
January 9th, 2014, 08:46
میگم اگه از خود Nginx جدا استفاده کنی ، کارائی اش از apache optimized+varnish cache بهتر نیست ؟

nginxweb
January 9th, 2014, 08:53
میگم اگه از خود Nginx جدا استفاده کنی ، کارائی اش از apache optimized+varnish cache بهتر نیست ؟

درود بر شما
دوست گرامی مسلما ترکیب nginx+php fpm با کانفیگ ویژه وopcode cache بازدهی بهتری دارد اما نه در هاستینگ میشه استفاده کرد و نه در سایت های دارای htaccess و کاملا دستی میباشد و باید کدها و rule ها به nginx تبدیل شود و فقط بدرد تک سایت میخورد
اما کانفیگ فعلی بسیار سازگاربا هاستینگ و هم نوع سایت میباشد چون همه چیز را آپاچی پردازش میکند

firebox
January 9th, 2014, 15:06
درود بر شما
دوست گرامی مسلما ترکیب nginx+php fpm با کانفیگ ویژه وopcode cache بازدهی بهتری دارد اما نه در هاستینگ میشه استفاده کرد و نه در سایت های دارای htaccess و کاملا دستی میباشد و باید کدها و rule ها به nginx تبدیل شود و فقط بدرد تک سایت میخورد
اما کانفیگ فعلی بسیار سازگاربا هاستینگ و هم نوع سایت میباشد چون همه چیز را آپاچی پردازش میکند

من منظورم ، این بود ، اگر بخواهیم فقط برای یک سایت سرور تهیه کنیم ، بهتره از Nginx استفاده کنیم ، اینطور که خودتون هم میگید، بهتره از Nginx Php-fpm APC استفاد بشه.

wanener
January 9th, 2014, 17:41
سلام
جناب آقای انجینکس وب ممنونم بابت اطلاع رسانی که انجام داده اید
اما بهتر نیست به جای ارجاع کسانی که در بخش آموزش با عنوان آموزش وارد تاپیک می شوند به جای ارجاع آنها از تاپیک فروش برای درج تیکت و مشاهده وب سایت خود که خدمات کانفیگ انجام میدهید آموزشهایی در این خصوص ارائه نمائید
وارنیش+انجینکس+آپاچی بیش از دو سال است در قالب یک وب سرو راختصاصی توسط ما راه اندازی شده و مستقل از کنترل پنل و تقریبا روی همه پنل ها مورد استفاده توسط مشتریان قرار گرفته
اما فرصتی برای تشریح نحوه انجام کار نبود و هم اینکه به نوعی برنامه نویسی شل انجام شده تجاری بود و هیچگاه در تاپیک ها نگفتیم بله ما راه اندازی کردیم اگر نیاز به اطلاع از آن دارید تیکت کنید.
حداقل در تاپیک فروش این تاپیک را ایجاد میکردید

با احترام

nginxweb
January 9th, 2014, 19:29
سلام
جناب آقای انجینکس وب ممنونم بابت اطلاع رسانی که انجام داده اید
اما بهتر نیست به جای ارجاع کسانی که در بخش آموزش با عنوان آموزش وارد تاپیک می شوند به جای ارجاع آنها از تاپیک فروش برای درج تیکت و مشاهده وب سایت خود که خدمات کانفیگ انجام میدهید آموزشهایی در این خصوص ارائه نمائید
وارنیش+انجینکس+آپاچی بیش از دو سال است در قالب یک وب سرو راختصاصی توسط ما راه اندازی شده و مستقل از کنترل پنل و تقریبا روی همه پنل ها مورد استفاده توسط مشتریان قرار گرفته
اما فرصتی برای تشریح نحوه انجام کار نبود و هم اینکه به نوعی برنامه نویسی شل انجام شده تجاری بود و هیچگاه در تاپیک ها نگفتیم بله ما راه اندازی کردیم اگر نیاز به اطلاع از آن دارید تیکت کنید.
حداقل در تاپیک فروش این تاپیک را ایجاد میکردید

با احترام

درود تشکر از شما
دوست گرامی بصورت مستقل آموزش های زیادی در اینترنت میباشد
اما بصورت استاندارد که توسط خود پنل کار کند و virtualhost ها بصورت خودکار generate شوند هدف ما بوده که شکر خدا روی 4 پنل تا الان یعنی: directadmin- cpanel - kloxo - webmin پیاده سازی و تست شده است
به هرحال ممنون بابت نظر شما

nginxweb
January 9th, 2014, 19:30
من منظورم ، این بود ، اگر بخواهیم فقط برای یک سایت سرور تهیه کنیم ، بهتره از Nginx استفاده کنیم ، اینطور که خودتون هم میگید، بهتره از Nginx Php-fpm APC استفاد بشه.

برای تک سایت اگر با nginx ساگز میباشد nginx مستقل با کانفیگ اصولی و مناسب بهترین گزینه میباشد

wanener
January 9th, 2014, 22:58
در مورد مشکلات فنی خواهشا بصورت تیکت در سایت در تماس باشید

در مورد تاپیک بالا خوشحال میشیم نظرتونو بدونیم در مورد سرعت و کیفیت کانفیگ انجام شده

درود تشکر از شما
دوست گرامی بصورت مستقل آموزش های زیادی در اینترنت میباشد
اما بصورت استاندارد که توسط خود پنل کار کند و virtualhost ها بصورت خودکار generate شوند هدف ما بوده که شکر خدا روی 4 پنل تا الان یعنی: directadmin- cpanel - kloxo - webmin پیاده سازی و تست شده است
به هرحال ممنون بابت نظر شما

بله
بنده آشنایی با خدمات شما دارم
عرض من این است اگر در بخش آموزشی تاپیک میزنید آموزش دهید و تبلغ محصول نکنید

nginxweb
January 10th, 2014, 07:43
بله
بنده آشنایی با خدمات شما دارم
عرض من این است اگر در بخش آموزشی تاپیک میزنید آموزش دهید و تبلغ محصول نکنید

تشکر از شما
ما تاپیک آموزشی هم داریم دوست گرامی . اینکه برخی کاربران مشکلات فنی شان را در تاپیک مطرح میکنند چون مرتبط با تاپیک نیست و مربوط به مسائل دیگر میباشد را به خارج را سایت reffer دادیم

به هرحال تشکر از شما