PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل لود سرور در هنگام استفاده یک هاست

Persianscript
December 9th, 2013, 11:06
سلام دوستان

روی سرورم یک ساب دومین وجود داره (هاست جداست) که از امروز صبح دیدم ارور دیتابیس میده و httpd لودش رفته بالای سه گیگابایت (در حالت عادی 200 مگ استفاده میکنه. فوقش 500 مگ) .

یوزر رو ساسپند کردم. لود برگشت به حالت عادی (چندین بار unsuspend کردم و دوباره برگشت بالا)

یوزر مورد نظر هم بازدیدی نداره! شاید 100 بازدید...

حدس میزنم کسی داره ایجاد مشکل میکنه از بیرون...

چطور میتونم مشکل رو رفع کنم؟

mynetwork
December 9th, 2013, 11:41
لطفا مشخص کنید که اون ساب دامین با چه سیستمی نصب شد(cms)...

آیا توی اون ساب دامین عمل zip داره انجام میشه ؟ کار اصلی که اون ساب دامین انجام میده چی هست؟ این موارد رو اول مشخص کنید لطفا

Persianscript
December 9th, 2013, 11:50
وردپرس هست. یک فروشگاه ساده

سی پی یو میره روی 85 درصد و قابل ذکره وقتی وارد phpmyadmin (برای دیتابیس سایت مورد نظر) میشم پیغام زیر میاد

User has already more than 'max_user_connections' active connections

mynetwork
December 9th, 2013, 12:01
وردپرس هست. یک فروشگاه ساده

سی پی یو میره روی 85 درصد و قابل ذکره وقتی وارد phpmyadmin (برای دیتابیس سایت مورد نظر) میشم پیغام زیر میاد

دوست عزیز متوجه شدم ... شما mysql سرورتون کانفیگ نشده درست و متغیر ها درست و متناسب با سرور شما اضافه نشده ... اگر تمایل داشتید با ما در تماس باشید تا براتون کانفیگ کنیم mysql رو . بعد از کانفیگ صد در صد مشکلتون حل خواهد شد ..

وقی مای اس کیو ال درست کانفیگ نشده باشه ... حتی اگر 50 یوزر روی اون سایت باشند در یک لحظه و کارهایی بکنند که بر زد الگوریتم تعریف شده my.cnf باشه فشار 3 برابر میشه روی هر یوزر به سرور شما ...

Persianscript
December 9th, 2013, 12:06
مشکل اینجاست سایت دیگه من که در هاست دیگه هست. و مطمئنا همزمان شاید 200 نفر ازش استفاده کنن (وردپرس+ vb) چنین مشکلی نیست!

فقط برای این هاست رخ داده

mynetwork
December 9th, 2013, 12:07
مشکل اینجاست سایت دیگه من که در هاست دیگه هست. و مطمئنا همزمان شاید 200 نفر ازش استفاده کنن (وردپرس+ whmcs) چنین مشکلی نیست!

فقط برای این هاست رخ داده

با بنده در تماس باشید از راهی که عرض کردم بهتون از پ خ.