PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرويس واريزگر زرين پال چيست ؟

samansystems
December 7th, 2013, 19:30
در اين تاپيک قصد داريم خدمتی با نام واريز گر زرين پال (http://www.zarinpal.com) رو معرفی کنيم. اين سرويس برای اولين بار در ايران پياده سازی شده و از چند ماه قبل در زرين پال پياده سازی شده. يکی از 3 سرويس نوينی هست که در سال 92 به کاربران ويژه زرين پال ارائه ميشه ميتونه باعث کاهش مشکلات در عرصه تجارت الکترونيک بشه. نام اين سرويس واريزگر زرين پال نام داره.

فرض کنيد شما مالک وبسايتی هستيد که نياز داريد به صورت روزانه مبالغی رو به کاربران و مشتريان خودتون واريز کنيد. ممکنه اين مبالغ از نظر شما بسيار خرد باشن و برای شما ارزش انتقال کارت به کارت رو نداشته باشن. به کمک سرويس واريزگر شما ميتونيد پرداختی های مشتريان خودتون رو به سادگی و از طريق وبسرويس انجام بديد. کافی هست شما درخواستی از طريق وبسرويس با پارامترهای زير به زرين پال ارسال کنيد:

1. وبسرويس آی دی
2. رمز وبسرويس
3. شماره حساب مقصد در زرين پال
4. توضيحات تراکنش

در جواب اجرای اين درخواست توسط وبسرويس وضعيت تراکنش و شماره تراکنش برگردونده خواهد شد.
با همين 4 پارامتر ساده شما ميتونيد مشکلات زيادی که در انتقال وجه به حساب کاربران خودتون داريد رو به سادگی انجام بديد و کار زمان بر رو در تنها چند ثانيه انجام بديد.
برای استفاده از اين سرويس کافی هست در سطح تاييد طلائی زرين پال باشيد و درخواست فعالسازی اون رو به زرين پال اعلام کنيد.

اين سرويس برای اکثر سايت هایی که به نحوی بايد واريز وجه به کاربران خودشون داشته باشن مفيد هست.

sirpasha
December 7th, 2013, 20:54
من که کلا با سامان سیستمیا قهرم !! قهرما ! واقعنی !!‌ :|
وگرنه از این سرویسا نیاز برای خیلی از سایتها ! ضمنا مهندس نهو نیست ! نحوه :دی

samansystems
December 7th, 2013, 21:49
من که کلا با سامان سیستمیا قهرم !! قهرما ! واقعنی !!‌ :|
وگرنه از این سرویسا نیاز برای خیلی از سایتها ! ضمنا مهندس نهو نیست ! نحوه :دی

نحوش اصلاح شد. من شرمنده.
چرا قهر ؟ شيرينی بگيريم آشتی کنيم ؟؟

sarwhost
December 7th, 2013, 21:53
به نظر من با این همه امکانات که زرین پال داره کمی توی تسویه حسابها تجدید نظر کنید خیلی بیشتر استقبال خواهد شد تا اینکه به فکر توسعه باشید
مردم ایران عقلشون به پولشونه نه امکانات
اما اگه بخواین امکانات اضافه کنید و در تسویه ها تجدید نکندی مطمئنن پس رفت شاید نباشه اما پیشرفتی هم برای زرین پال نخواهد بود

samansystems
December 7th, 2013, 22:09
به نظر من با این همه امکانات که زرین پال داره کمی توی تسویه حسابها تجدید نظر کنید خیلی بیشتر استقبال خواهد شد تا اینکه به فکر توسعه باشید
مردم ایران عقلشون به پولشونه نه امکانات
اما اگه بخواین امکانات اضافه کنید و در تسویه ها تجدید نکندی مطمئنن پس رفت شاید نباشه اما پیشرفتی هم برای زرین پال نخواهد بود

تسويه ها که سريع هست. برای کاربران سطح تاييد طلائی 8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست هست.
(عموما برای کاربران طلائی ابتدای روز کاری بعد از درخواست يا انتهای روزی که درخواست دادن واريز ميشه.)

اگر شخص حقوقی هم باشيد ميتونيد بدون مراجعه به دفتر اسناد رسمی و با سرعت اينکار رو انجام بديد.

TARIMEHR
December 7th, 2013, 23:55
این میتونه برای سایت های تبلیغات کلیکی یا جدیدا هم سایت های پاپ آپ که راه اندازی میشن مناسب باشه
اگر برنامه نویس این اسکریپت ها بتونن طوری ماژول بنویسن که برای مثال در ساعات پایانی شب ، وجه کاربرانی که در طول روز کسب درآمد داشتند رو به حساب زرین پالشون واریز کنه بسیار کاربر پسند خواهد شد

samansystems
December 8th, 2013, 00:08
این میتونه برای سایت های تبلیغات کلیکی یا جدیدا هم سایت های پاپ آپ که راه اندازی میشن مناسب باشه
اگر برنامه نویس این اسکریپت ها بتونن طوری ماژول بنویسن که برای مثال در ساعات پایانی شب ، وجه کاربرانی که در طول روز کسب درآمد داشتند رو به حساب زرین پالشون واریز کنه بسیار کاربر پسند خواهد شد

بله اتفاقا با يک سايت معتبر در زمينه تبليغات کليکی اين سرويس آماده استفاده هست و برای پروژه ای مشابه سايت نقاشه هم در حال پياده سازی هست.
کلا اين سرويس ميتونه تغييرات مثبتی رو در تجارت الکترونيک ايران بوجود بياره و کار بسياری افراد در اين زمينه رو ساده تر کنه.

downloaddl
December 8th, 2013, 00:18
ایده ی خوبی بود
من یک بار بیشتر با زرین پال کار کردم بعد پدرم در امد تا واریز کنه
یک فکری هم به حاله این موضوع کنید

samansystems
December 8th, 2013, 07:16
ایده ی خوبی بود
من یک بار بیشتر با زرین پال کار کردم بعد پدرم در امد تا واریز کنه
یک فکری هم به حاله این موضوع کنید

واريز های زرين پال برای کاربران نقره ای 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست واريز ميشه. اما برای کاربران طلائی 8 تا 36 ساعت بعد از درخواست.
هدف اصلی زرين پال تضمين تراکنش ها برای مشتری و خريدار هست و به همين دليل هست که ممکن هست احساس بشه در واريز ها زمان زيادی صرف ميشه.
به طور کلی اگر زرين پال ميخواست همون سرويس درگاه پرداخت عادی (که شرکت های psp الان ارائه ميدن و پيش ازين بانک ها ارائه ميدادن) رو ارائه کنه قطعا پروپوزال اون به تاييد نميرسيد و اجازه فعاليت براش صادر نميشد.
پيشنهاد ميکنم اگر به دنبال ايجاد يک تجارت پايدار از طريق زرين پال هستيد حتما نسبت به افزايش سطح تاييد به طلائی اقدام کنيد و اطمينان داشته باشيد که بابت زمانی که برای اين کار ميزاريد سود خوبی خواهيد کرد. سرويس هایی که زرين پال به کاربران طلائی خودش ارائه ميده تقريبا برای اولين بار هست در ايران ارائه ميشه. نمونه اون درگاه پرداخت مستقيم با نام و لوگوی وبسايت پذيرنده و همين سرويس واريزگر هست و انشالله بزودی سرويس های جديدتری که بازم در نوع خودش اولين هست برای کاربران طلائی قابل ارائه ميشه.

ازينکه ما رو با پيشنهاد های خودتون دلگرم ميکنيد ممنونيم.