PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال دامنه بین کاستومرهای یک ریسلر در ریسلو - How to move domain in Resello

Kian
December 7th, 2013, 10:24
انتقال دامنه بین کاستومرهای یک پنل رسیلری در ریسلو کاملا رایگان و بسیار ساده تر از رسیلرکلاب است،

به روش زیر عمل کنید کنید:

کاستومری ( مبدا) که میخواهید دامنه ای را از آن به کاستومر دیگر (مقصد) ارسال کنید را انتخاب کنید یعنی به قسمت دیدن مشخصات آن بروید و سپس در دکمه آبی رنگ سمت راست صفحه یعنی Actions بروید و در زیرمنوی آن move products را انتخاب کنید و پس از آن در کادر مربوطه ایمیل کاستومر جدید را وارد کنید و بقیه مراحل را ادامه بدهید تا دامنه منتقل بشود

? How to move domain in Resello :
select the customer to which the prodoct belongs, then go > Actions > move products, and follow instructions

weinlkta
December 18th, 2013, 10:41
برای انتقال دامنه از یک ریسلر به یک ریسلر دیگر چه باید کرد؟

Kian
December 18th, 2013, 11:10
فعلا امکانپذیر نیست و باید مانند ترنسفر معمولی یعنی با کد انتقال و هزینه انجام بدهید

amertad
December 29th, 2013, 11:55
فعلا امکانپذیر نیست و باید مانند ترنسفر معمولی یعنی با کد انتقال و هزینه انجام بدهید

کلا این قضیه فعلا کنسل هست! اول کد انتقال میخواد بعد که کد انتقال را بزنید...تازه میگه که این دامنه قبلا در سیستم ثبت شده . فعلا همه بحث انتقال ها رو هوا هست.

HOSTWEB.IR
January 9th, 2014, 19:23
کی درست میشه این انتقال بین کاستمرهای رسلو ؟
بهتر نیست همگی با ایمیل و تیکت اعتراض کنیم؟

sadeght
January 12th, 2014, 16:30
موافقم دوستان خواهشا اقدامی انجام بدیم کل سیستم مشکلات خاص خودش را دارد بعد هم سال جدید میلادی هم شد قرار بود تغییرات بدهند هنوز هیچی نشده

webmizban
February 1st, 2014, 22:04
ُسلام
من یک دامنه در پنل اصلی برای مشتری ثبت کردم...حالا میخوام به پنل اصلی خودش مشتری که یک پنل ریسلری داره منتقل کنم باید چیکار کنم؟همچین گزینه ای در قسمت actions وجود نداشت

habiba
February 13th, 2014, 21:08
من به resello تیکت فرستادم جواب آنها را برای اطلاع عزیزان به شرح زیر است

The function to move domain(s) across resellers will be added within 2-3 weeks onto the platform. Therefore, we decided to not perform manual transfers for resellers anymore. This causes a lot of manual work and slows down the completion of this function.
Please wait until the function to move domains has been added, so you can move the domain(s) yourself.
There is a workaround for domains that expire within this three weeks. Please send us a list of domain(s) which are set to expire. We will change balances accordingly to make sure that the right reseller pays for the renewal of the domain.
If you are the parent reseller of both resellers you can move balance yourself. Just update balances accordingly and let the domain(s) pass renewal in the current account.
This way the domains get renewed and the new reseller will pay for the renewal. The domain(s) stays at the current reseller's account until we finish the function that allows you to move domains across resellers.
Kind regards,
Elherson
Resello