PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد و بررسی xlhost

vPsPersia.COM
April 12th, 2010, 20:03
سلام به همه دوستان WHT . .

من قصد خرید 2 سرور از این دیتاسنتر را دارم که برای ساختن VPS از آن استفاده می کنم

پس در درجه اول پایداری 100% برای من مهم هست .

به معنی قطعی نداشتن و عدم خاموش کردن سرور در شرایط خاص .

یعنی اگه یکی از کاربران SPAM کرد یا DOS/DDOS و یا از این قبیل که خلاف حساب می شود ، در جا سرور را خاموش نکند . به ویندوز کرکی و اسکریپت هایی مثل Vbulletin o IPB و WHMCS گیر نده .

وارز در حد اسکریپت . آن طور که شنیدم 3 بار در مجموع در مورد خلاف ها سرور را خاموش نمیکند البته به این شرط که در هر بار اخطار به اخطار رسیدگی کنی و برطرف کنی .

بعد از 3 بار هم سرور خاموش میشه و 30 دلار جریمه .

خوب این شرایط خیلی بده برای من . در OVH برای هر IP اخطار میاد و آن IP بلاک میشه . این خیلی بهتره تا این شرایط

عده هم میگه این 3 اخطار برای هر IP هست . که در این صورت خیلی خیلی بهتره . و عالی میشه .

از نظر قیمت و .. هم بررسی کردم و مشکلی نیست . از نظر لاین و سرعت هم بررسی کردم مشکلی نداره

اما همه ترس و شک و تردیدم از این ساسپند کردن هاست . نظر شما چیه ؟ در ضمن می خوام از کسی که

نمایندگی فروشش رو داره بخرم این هم میدانم که به هیچ کسی نمایندگی ندادند اما چون زیاد خرید کردن
حرفشون برش داره و در این مواقع به کمک آدم میاد

آیا به نظر شما این دیتاسنتری هست که برای چند ماه مثلا 4 ماه ازش استفاده کرد و به دلیل از این قبیل اذیت ها آدم مجبور به فرار نباشه ؟

سرور من اینه . یعنی 2 تا می خوام ازش بخرم برای VPS های لینوکس و ویندوز

Core 2 Quad Q6600
4GB DDR2 RAM
500GB HDD
2000GB Transfer
5IP
قیمت : 99 هزار تومان

Dedicated Servers - Bargain Bin (http://www.xlhost.com/bargainbin.php)

قرار شده که هارد دیسک رو جدید بندازند و MainBoard رو هم چیزی بندازند که قابل ارتقا به 8 گیگ رم باشه

نظر شما چیه ؟

از خیلی ها شنیدم که هارد دیسک های XLHOST میسوزه . آیا اینطوره ؟ آیا بک آپ برای این مشکل دارند که جاگزین کنند و بک آپ جدید باشه ؟

خلاصه برادر من هرچی ازش میدونی بگو ،

با تشکر فراوان

alborzhost
April 12th, 2010, 20:09
سلام

XLhost به وارز گیر نمیده ! و میتونید به راحتی روش ویندوز سرور بزنید

از کی شنیدن که هارد سرور میسوزه ؟

vPsPersia.COM
April 12th, 2010, 20:31
والا برای یکی از دوستانم اتفاق افتاد که هارد سرورش سوخت و کلی از اطلاعاتش از بین رفت .

در مورد این اخطار ها ، شما نظری ندارید ؟ جریانش چه طوریه ؟ چند دفعه اخطار می دند ، برای کل سرور یا هر ip ؟

alborzhost
April 12th, 2010, 20:33
سلام

یک بار هارد ما هم سوخت ولی پشتیبان داشتیم.
بهتره به خودشون ایمیل کنید

vPsPersia.COM
April 12th, 2010, 20:48
بعد هارد شما که سوخت ، اطلاعات رو خود شما بک آپ داشتید ، و یا اینکه اونا بک آپ داشتند ؟

در مورد اخطار ها نظر ندارید ؟ اطلاعی ندارید ؟

alborzhost
April 12th, 2010, 20:55
سلام

نه بابا خودم داشتم
رو SPAm حساس هستند

1eng.ir
April 12th, 2010, 21:39
XLHost سرورای پایین قیمتش به صرفست! سرورای بالای 200 دلارش یه کم گرون میده ;)

ریپورت اسپم داشته باشی پورتو میکشن تا باشون حرف بزنید ... بعضی وقتا هم راس میکنن 35 دلار جریمه میکنن (کم پیش میاد!)

ندیدم به Vb و Whmcs و ... گیر بدن. بیشترین گیرشون سر اسپم تو وی پی اس های ویندوز ـه!

ویندوز کرکی هم قبل از اینکه ریموتشو فعال کنی از طریق کنسول آپدیت کن.

پورتش نسبت به Giga و ... خیلی بهتره.

هارد هم سعی کن Raid بگیر براش، یه دفعه دیدی رفت هوا :d

فعلاً همین! چیز دیگه یادم اومد میگم ;)

IFACO.Net
April 12th, 2010, 22:03
والا برای یکی از دوستانم اتفاق افتاد که هارد سرورش سوخت و کلی از اطلاعاتش از بین رفت .

خب رید Raid رو برای همین وقتا درست کردند ، کلا در سرور های هاستینگ حتما باید از رید استفاده کرد ، گرچه مقداری هزینه رو بالا میبره ولی واقعا ارزش داره !

iranihost
April 12th, 2010, 23:25
همه چیزش خوب هست !

ولی روی ریپوزت اسپم حساس هستند ! (تا 3 باز مشکلی نیست ، بیشتر بشه ، جریمه میکنند ولی ... نگرانش نباشید)

vPsPersia.COM
April 13th, 2010, 01:29
همه چیزش خوب هست !

ولی روی ریپوزت اسپم حساس هستند ! (تا 3 باز مشکلی نیست ، بیشتر بشه ، جریمه میکنند ولی ... نگرانش نباشید)

3 بار برای هر ip و یا برای کل سرور ؟

vPsPersia.COM
April 13th, 2010, 01:37
ریپورت اسپم داشته باشی پورتو میکشن تا باشون حرف بزنید ... بعضی وقتا هم راس میکنن 35 دلار جریمه میکنن (کم پیش میاد!)

چرا خودشون بهت خبر نمی دند ؟ پورت رو میکشن پایین یعنی سرعتت رو کم می کنند ، یا اینکه قطع می کنند ؟

در OVH به ما گفتند خروجی پرت 20و21و22 رو روی سرور های لینوکس ببندید و روی ویندوز هم 445 . بعد از اینکار هم هیچ گزارش خطایی صادر نشده .

در XLHOST چه پورت هایی زیر Monitor هستند ؟

اول و آخر یک سوال

3 بار برای هر IP گیر می دند و یا 3 بار برای کل سرور .

بهتر اینکه دید دیتاسنتر مثبت باشه که چون من سرور خریدم ، من رو مسئول نداند ، بلکه برای جلوگیری از اون مشکل کمک کنه . نه اینکه الاکی هر مشکلی پیش آمد گیر بده .

اگه کاربران من SPAM کنند ، یعنی واقعا ایمیل گروهی بفرستند باید جریمه کنه . اما اینکه یه لاگ برای خودش ردیف کنه و به هیچ دلیلی بیاد اینطوری کنه ، مورد قبول نیست .

در بعضی از دیتاسنتر ها شاهد بودم ، VPS رو به مشتری تحویل نداده بودم و هنوز Panel روش نصب نبوده ، پیغام داده که شما Port Scanning کردید .

حالا سیستم عامل VPS هم Linux بوده که نمیشه به کرکی بودن و از این قبیل چیز ها گیر داد

دوستان عزیز خواهشی که دارم ، اگر براتون ممکن هست به سوالاتی که کردم دقت کنید و جواب بدید که منو کمک کرده باشید . ممنونم

1eng.ir
April 13th, 2010, 02:02
کل پورت رو میکشن! سرور روشنه ولی پینگ نداری ;)

برای هر آی پی 3بار ... البته قانونی واسه این کار ندارن. یکی از آی پی هام 6 بار ریپورت اسپم داشت. بار آخر گفتن یه بار دیگه این آی پی ریپورت بشه کل سرور رو میبندیم. :d

در XLHOST چه پورت هایی زیر Monitor هستند ؟
خدا میدونه :دی
بگی پورت Smtp هم ببندن، این کارو نمیکنن :دی

آمار کامل اسپم هم بهت نمیدن. فقط آی پی + زمان های اسپمینگ! حتی نمیگن اسپم به چه صورتی بوده! دی داس / ایمیل گروهی / آی دی کرکر / ... (کارایی که ما ایرانیا استادیشم) :d

vPsPersia.COM
April 13th, 2010, 02:28
خدا رو شکر که برای هر IP هست . من حاظرم برای هر IP یک بار باشه ، اما سرور رو خاموش نکنند .

اگه واقعا من کاری کنم ، حقم هست که 100 دلار جریمه بشم . اما الاکی گیر ندند ، مثل این دکتر ها که نسخه آماده دارند ، یک لاگ آماده جلوی دستم بگزارند

در OVH به لطف محمد عزیز ( BestServer ) به من گفتند که خروجی 20و21و22 برای لینوکس و 445 برای ویندوز رو ببندم ، مشکلی نداشتم

دمت گرم محمد جان .

منظورم از بعضی از دیتاسنتر ها ، WorldStream کبیر بود ، که VPS رو تحویل مشتری نداده بودی میزد که UPSTREAM زده IP شما اله کرده ، بله کرده .

vPsPersia.COM
April 13th, 2010, 04:57
شخص دیگری ، خاطره ای چیزی از xlhost نداره ؟

Aria
April 13th, 2010, 07:59
سلام.

شبکه قوی ای دارند، بقیه موارد رو هم که دوستان ذکر کردند و تکرارش لطفی نداره.

سخت افزار هاشون هم که خانگی (desktop) هست و من منظور شما رو درست متوجه نشدم ولی اگر پایداری واقعی می خواید، حداقل سرور های Xeon این شرکت رو خریداری کنید ;)

با تشکر.

aghaee
April 27th, 2010, 15:00
Oh My God
پس Xlhost از Pc استفاده میکنه

AfraWeb.net
April 27th, 2010, 15:21
Oh My God
پس Xlhost از Pc استفاده میکنه

تقریبا 99 درصد سرور هایی که ایرانی ها خرید میکنند دسکتاب هستند و برای همین هزینه سرور پایین هست ولی سرور های سری راکمونت به علت کیفیت بالای سخت افزاری شروع فیمت از 150 دلار به بالا دارند و از اونجایی که در ایران قیمت مهمتر از کیفیت هست پس همون دسکتاب سرور گزینه مناسب تری خواهد بود در ضمن این شرکت در امریکا واقع شده است و باید قوانین اون کشور را رعایت کند و چرا 99.99 درصد دیتا سنتر های امریکا به ایران سرور نمیفروشند ولی این دیتا سنتر شاید تمایلی برای رعایت قوانین تجارت را ندارد . و یک موقع هم که مجبور به رعایت قوانین بشه مطمعنا اون روز خیلی دیر خواهد بود همون کاری که cpanel - eno, - godady به یکباره انجام دادند

VpsLand
April 27th, 2010, 15:24
سلام ! راستش من سرور های Xlhost ام دو بار بدون هیچ اخطاری بسته شدند ! گفتند اسپم زدید ! حالا 35 دلار رو جریمه رو هم پرداخت کردیم !
ولی بعد از اون پورت 25 رو گفتیم بستند و دیگه مشکلی از جانب اسپم ندارم !

البته. کسانی که میخوان اسپم بزنند فقط و فقط Ecatel.Net رو انتخاب کنند !

Arashdn
April 27th, 2010, 19:42
من سرورم 132 دلاری و سرور دل هست
یه دونه 150 دلاری سوپر میکرو هم دارم