PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شفاف سازی در مورد لایسنس دایرکت ادمین

soltanp
December 6th, 2013, 21:38
سلام
امروز متوجه شدم همکاران عزیز که دارند لایسنس دایرکت ادمین را به این قیمت های ارزون می فروشن دارند از سایت
www.onlinelic.net
میخرن حالا سوال من این هست چطور وقتی لایسنس را خود دایرکت داره به اون قیمت می فروشه این سایت داره انقدر ارزون میده؟
کسی سایت دیگه ای هم مشابه این سایت سراغ داره؟

pasargad-it
December 6th, 2013, 21:46
آدرسی که دادید که باز نمیشه

soltanp
December 6th, 2013, 21:50
باز میشه
داخل گوگل سرچ کنید
onlinelic.net

yassale
December 6th, 2013, 22:11
سلام
امروز متوجه شدم همکاران عزیز که دارند لایسنس دایرکت ادمین را به این قیمت های ارزون می فروشن دارند از سایت
www.onlinelic.net (http://www.onlinelic.net)
میخرن حالا سوال من این هست چطور وقتی لایسنس را خود دایرکت داره به اون قیمت می فروشه این سایت داره انقدر ارزون میده؟

این سایت توسط یک ایرانی داره مدیریت میشه !
حال بیشترین احتمالی که میشه داد این سایت شماست و دارید براش با این روش تبلیغ می کنید :d

چند نمونه سایت های که روی همین هاستینگ دارند میزبانی میشن :
jsca.ir
famc.ir
abdiyan.ir
toloufajr.ir
bada.ir
famc.ir
gilta.ir

Parti_Baz
December 6th, 2013, 22:22
سلام
www.onlinelic.net (http://www.onlinelic.net)
دوست عزیز در صورتی که شما هم تعداد بالا خرید کنید همین قیمت هست!

soltanp
December 6th, 2013, 22:24
این تاپیک زده شده برای شفاف سازی نه تبلیغ
سایت بنده هم نیست اگر سایت من بود نیازی نبود تاپیک شفاف سازی بزنم و از بقیه درخواست کنم که چنین سایت هایی را معرفی کنن
سایت های مشابه این سایت اگه هست معرفی کنید و یک نبر توضیح بده چطور این سایت ها پایین تر دایرکت ادمین می بروشن ودایرکت ادمین هم هیچ برخوردی نداره؟

rezahesami
December 6th, 2013, 22:33
بله این سایت ایرانی هست چون خارجی ها نمی تونند به این قیمت به خارج از سرورهای خودشون بفروشند، علتش این هست که دایرکت ادمین به خاطر لایسنس اینترنال به هاستینگ ها به این قیمت میده، نه اینکه طرف برداره بفروشه! این هم خودش زیر قیمت اینترنال دایرکت ادمین میده کلا! ظاهرا از این ماجرا خبر نداره بنده خدا.
کافیه یه نفر ریپورت این سایت رو بده ببینه دایرکت ادمین چطوری سرور این بنده خدا رو می بندن. قالبش هم ریپ شده قالب لایسنس پال هست، کلا پر از ابیوز هست این سایت. توصیه نمی کنم استفاده کنید یا اگر استفاده می کنید به این بنده خدا بگید این موارد رو
اینم اطلاعات هموطن عزیز مون که توی ریسلو ثبت شده دامین :

Sponsoring Registrar:Realtime Register B.V. (R802-LRMS)
Reseller:Realtime Register B.V.
Status:CLIENT_TRANSFER_PROHIBITED
Status:AUTO_RENEW_PERIOD
Status:OK
Registrant ID:RC_19212776
Registrant Name:Mohieddin Siavash

rezahesami
December 6th, 2013, 22:39
این تاپیک زده شده برای شفاف سازی نه تبلیغ
سایت بنده هم نیست اگر سایت من بود نیازی نبود تاپیک شفاف سازی بزنم و از بقیه درخواست کنم که چنین سایت هایی را معرفی کنن
سایت های مشابه این سایت اگه هست معرفی کنید و یک نبر توضیح بده چطور این سایت ها پایین تر دایرکت ادمین می بروشن ودایرکت ادمین هم هیچ برخوردی نداره؟

علت اختلاف قیمت این هست که بالا گفتم. دایرکت ادمین به مدیران یا صاحبان هاستینگ ها لایسنس رو به قیمت داخلی یا برای مصرف خودشون داخل شبکه خودشون میده یعنی برای استفاده روی سرورهاشون به شرطی که تعداد سفارش لایسنس از ۲۰ عدد بیشتر باشه و درخواست بدید و قبول کنه. ضمنا شرایط اینکه شما هاستینگ دارید باید براش محرز باشه.

web-iran
December 6th, 2013, 22:57
با سلام
ایشون لایسس مادوم العمر دارن و دارن کرایه میدین من جایی رو سراغ دارم از این هم ارزون تر میده
طرف وقتی ارزون بود 30 تا 10 خرید مادوم العمر حالا کرایه میده به همین راحتی