PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزینه Thin Provision در هنگام ایجاد هارد برای vps

akbar_syberia
December 5th, 2013, 12:15
سلام

دوستان من روی سرور یک هارد 500 گیگ دارم
قبلا یک vps ایجاد کردم 300 گیگ که بهش از همین هارد فضا دادم ولی الان 500 مگابایت ازش داره استفاده میشه و بقیه بلااستفاده مونده
میخواستم ببینم با گزینه Thin Provision میتونم یک وی پی اس دیگه ایجاد کنم بهش 450 گیگ از همین هارد فضا بدم و پر بشه از اطلاعات ؟

بعدا مشکلی پیش نیاد ؟

ممنون

akbar_syberia
December 5th, 2013, 18:57
جالبته یعنی کسی بلد نیست اینو ؟

par30shop
December 5th, 2013, 20:24
عزیز واقعا آیا همجین چیزی امکان ‍بذیر هست ؟ thin provision مثل هارد کامپیوتر شما عمل میکنه و هرچقدر مصرف شده باشه رو نشون میده و بهترین گزینه هست برای ساخت وی پی اس
ولی اگه پر بشه نمیتونید سروری دبگه بسازید
البته vmware بهتون اخطار میده - ولی اگه منظورتون oversell هست خیر -امکانش نیست - شما میتونید نهایتا همون ۵۰۰ گیگ رو استفاده کنید نه بیشتر .

akbar_syberia
December 5th, 2013, 20:30
عزیز واقعا آیا همجین چیزی امکان ‍بذیر هست ؟ thin provision مثل هارد کامپیوتر شما عمل میکنه و هرچقدر مصرف شده باشه رو نشون میده و بهترین گزینه هست برای ساخت وی پی اس
ولی اگه پر بشه نمیتونید سروری دبگه بسازید
البته vmware بهتون اخطار میده - ولی اگه منظورتون oversell هست خیر -امکانش نیست - شما میتونید نهایتا همون ۵۰۰ گیگ رو استفاده کنید نه بیشتر .

دقیقا منم منظورم همینه
که من بیام 450 گیگ بسازم دوباره
و به اندازه ای پر کنم که برای وی پی اس قبلی مشکلی پیش نیاد

par30shop
December 5th, 2013, 20:32
خوب اگه نمیخواید هارد ویپی اس قبلی رو پر کنید مشکلی نداره

akbar_syberia
December 5th, 2013, 20:35
خوب اگه نمیخواید هارد ویپی اس قبلی رو پر کنید مشکلی نداره

ممنون عزیز الان به نتیجه رسیدم
متشکر