PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نویس چیست؟ (طنز)

paradiseserver
December 5th, 2013, 10:46
سلام خدمت دوستان گرامی
امروز به یک مطلب طنز برخورد کردم گفتم داخل انجمن منتشر کنم تا استفاده کنید
اگر به برنامه نویسان عزیز بی احترامی شده بنده معذرت خواهی میکنم !

برنامه نویس چیست؟
برنامه نویس موجودیست زنده که اغلب بصورت نشسته با کمی خمیدگی روبروی خود را نگاه می کند.
این موجود توانایی بسیار زیادی در گیر دادن به یک موضوع و پلک نزدن را داراست. بیشتر طول عمر خود را بدون تحرک سپری می کند و فقط انگشتانش دارای فعالیت بسیار زیاد هستند.
غالبا بصورت انفرادی یافت می شود و در پاسخ به مخاطب همواره می گوید: چی؟ ۹۹٪ آنها شب زیست هستند.
بین یک شاخه گل رز و یک تکه پاره آجر تفاوتی قائل نمی شود. از دید همه ی گونه های برنامه نویس، کلیه مسائل و موارد یا تابع هستند
یا متغیر یا حلقه تکراری در مواجهه با هرگونه مشکل، اولین راه حل پیشنهادی برنامه نویس Restart است و هر چیزی که خراب است، بصورت پیش فرض هنگ کرده است
مهارت بسیار زیادی در فشردن کلید های Ctrl+S و بلافاصله F5 یا F9 (در گونه های مختلف مانند PHP یا ASP متفاوت است) در کمتر از صدم ثانیه را دارد. گونه هایی از برنامه نویس وجود دارد که می تواند تا 12 ساعت یک موزیک تکراری را بصورت Repeat (حتی با هدست) گوش کند و حتی یک کلمه از آنرا متوجه نشود.
رعایت نکات ایمنی در مواجهه با برنامه نویس:
- هرگز دست برنامه نویس را روی ماوس تکان ندهید، اگر این اتفاق ناخواسته افتاد بلافاصله به اندازه یک مشت از دست مخالف فاصله بگیرید.
- هنگامی که با او صحبت می کنید اگر به شما خیره شده است، مطمئن باشید 1 کلمه از حرف شما را هم نمی شنود
- وقتی مکررا با بله یا خیر جواب می دهد، برای حفظ سلامتی از ادامه دادن به سوال جواب به شدت پرهیز کنید.

(https://www.facebook.com/photo.php?fbid=257434871074684&set=a.102304383254401.7488.100004245180174&type=1&relevant_count=1)

Parti_Baz
December 5th, 2013, 11:19
ی تواند تا 12 ساعت یک موزیک تکراری را بصورت Repeat (حتی با هدست) گوش کند و حتی یک کلمه از آنرا متوجه نشود.

:((

why.darkness
December 5th, 2013, 13:01
:|

RoobinaServer
December 5th, 2013, 13:09
سلام خدمت دوستان گرامی

برنامه نویس چیست؟
برنامه نویس موجودیست زنده که اغلب بصورت نشسته با کمی خمیدگی روبروی خود را نگاه می کند.
این موجود توانایی بسیار زیادی در گیر دادن به یک موضوع و پلک نزدن را داراست. بیشتر طول عمر خود را بدون تحرک سپری می کند و فقط انگشتانش دارای فعالیت بسیار زیاد هستند.
غالبا بصورت انفرادی یافت می شود و در پاسخ به مخاطب همواره می گوید: چی؟ ۹۹٪ آنها شب زیست هستند.
بین یک شاخه گل رز و یک تکه پاره آجر تفاوتی قائل نمی شود. از دید همه ی گونه های برنامه نویس، کلیه مسائل و موارد یا تابع هستند
یا متغیر یا حلقه تکراری در مواجهه با هرگونه مشکل، اولین راه حل پیشنهادی برنامه نویس Restart است و هر چیزی که خراب است، بصورت پیش فرض هنگ کرده است
مهارت بسیار زیادی در فشردن کلید های Ctrl+S و بلافاصله F5 یا F9 (در گونه های مختلف مانند PHP یا ASP متفاوت است) در کمتر از صدم ثانیه را دارد. گونه هایی از برنامه نویس وجود دارد که می تواند تا 12 ساعت یک موزیک تکراری را بصورت Repeat (حتی با هدست) گوش کند و حتی یک کلمه از آنرا متوجه نشود.
- هرگز دست برنامه نویس را روی ماوس تکان ندهید، اگر این اتفاق ناخواسته افتاد بلافاصله به اندازه یک مشت از دست مخالف فاصله بگیرید.
- هنگامی که با او صحبت می کنید اگر به شما خیره شده است، مطمئن باشید 1 کلمه از حرف شما را هم نمی شنود
- وقتی مکررا با بله یا خیر جواب می دهد، برای حفظ سلامتی از ادامه دادن به سوال جواب به شدت پرهیز کنید.

(https://www.facebook.com/photo.php?fbid=257434871074684&set=a.102304383254401.7488.100004245180174&type=1&relevant_count=1)

خصوصیات میزبان ها هم دقیقا همین هست :))

کلا شب زیست هستند و تمام این موارد را دارند.

majidisaloo1
December 5th, 2013, 13:27
لایــــــــــــــــــــــ ک

geniune
December 8th, 2013, 22:48
جالبه
ولی ادمین داریم معتاد این کارا باشه هااا
من خودم حساب کردم 10 ساعت در روز آنلاینم 8-7 ساعت خواب بقیش دانشگاه
مگه داریم همچین آدمی ...
هندسفری هم یه جور عادت شده حتی دانشگاه بهم وصله میام خونه به سیستم وصله اصلا وصله ههههه :d

rezaonline.net
December 9th, 2013, 00:19
اضافه کنید ، میزان مصرف چایی آنها سه برابر افراد عادی است :)

geniune
December 9th, 2013, 00:56
اضافه کنید ، میزان مصرف چایی آنها سه برابر افراد عادی است :)

ایول دمت گرم گل گفتی
من از ساعت 1 تا ساعت 4 صبح چای خوردنم شروع میشه خخخخخخخ
:d
فکر نمیکردم دیگرانم اینطور باشن

downloaddl
December 9th, 2013, 01:14
این افراد شکم دارند اکثرا :دی و نزدیک به ادمی زاد نیستند
بعضی ها هم به جز شکم مویه بلندی هم دارند :دی ( فکر کنم اسمش کیم بود )
شب ها که می خوان ب خوابن کلی پروژه و ایده میاد تو مغضشون تا انجام بدن
پرژه هایه نشدنی:دی مثله نحویل وی پی اس در وی ام ویر برای whmcs :دی
مثلا وقتی تویه فرودگاه نشتن یک لحظه فکر می کنن اینجا چند نفر هست بعد به مغضش خطور می کنه وب گذر تو فوتر فرودگاه بزاره :دی
تو ماشین داره رانتدگی می کنه وقتی تو ترافیکه به صورت نا خدا گاه می گه باید ای دی اس ال بگریم
این ها رو هم به نوشته هات اضافه کن :دی

besthosti.com
December 9th, 2013, 01:15
بسیار جالب و خواندنی بود تشکر
میتونم از این متن شما البته بدون ذکر منبع استفاده کنم ؟ :-|

geniune
December 9th, 2013, 02:27

منبع رو با رنگ سفید بنویس حله :d

paradiseserver
December 9th, 2013, 07:01

خواهش میکنم
مشکلی نیست

downloaddl
December 9th, 2013, 13:54
اون شکم رو تا حدودی تکذیب میکنم اما فکر ایده های جدید زمان خواب کاملاً منم یعنی لامصب یه جوریه که صبح تا شب کار میکنی هیچ ایده خوبی به ذهنت نمیرسه حالا ساعت 1 - 2 نصف شب همه خوابن کلی ایده های جدید به فکرت میرسه که تازه پیش خودت میگی فردا عملیش میکنم اما اصلاً فردا یادت نیست چی بود تا دوباره موقع خواب.یعنی کلاً مثل شتر در خواب بیند پنبه دانه شدیم ما.تازه این پروژه شما که چیزی نیست من پروژه های باور نکردنی خیلی بزرگ تر از این به ذهنم رسیده که اول با کلی مقدمه چینی تو ذهنم و برنامه ریزی میگم بالاخره میسازمش و به نام خودم ثبت میکنم بعد فردا شب دوباره فکر اون میفتم چند تا اشکال تو برنامه ریزی هام پیدا میکنم:d

:دی باز شما خوبه بعد که امد به فکرت می خوابی فردا صب اوکی کنی
اما بعضیا نمی تونن بخوابن تا صبح روش کار می کنن :دی

netmelli
December 9th, 2013, 14:08
بزن زنگو
دمت گرم

لـایـــکـــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ

netmelli
December 9th, 2013, 14:13
کلا دوستان شغل جالبی داریم
باید قبول کرد که درسته خیلی وقتا اذیت میکنه آدم رو شغلمون رو و میگیم دیگه باید از این شغل دست بکشم ، اعصاب داغون میکنه و این حرفا
ولی بازم وقتی 12 ساعت اینترنت خونمون کم میشه داریم دیوونه میشیم خدا وکیلی:71: ( منظور از خونمون ، خونی هست که در رگ ها جریان دارد #-o)

خدا شاهده چند ساله بخاطر اینکه نکنه اینترنت در دسترس نداشته باشم مثل بچه آدم نتونستم یک سفر برم
چه کنیم ما هم اینطور زندگی میکنیم دیگه

البته بنده برنامه نویس نیستم
ولی شغل های اینترنتی همه مثل هم هستند کلا

خیلی ممنونم از استارتر

sarwhost
December 9th, 2013, 14:28
اینم اخر عاقبت ماها (وب مسترها خصوصا هاستینگها و برنامه نویسها)
17190

mhiizadi
December 9th, 2013, 15:16
پرژه هایه نشدنی:دی مثله نحویل وی پی اس در وی ام ویر برای whmcs :دی
مثلا وقتی تویه فرودگاه نشتن یک لحظه فکر می کنن اینجا چند نفر هست بعد به مغضش خطور می کنه کُد وب گذر تو فوتر فرودگاه بزاره :دی
تو ماشین داره رانتدگی می کنه وقتی تو ترافیکه به صورت نا خدا گاه می گه باید ای دی اس ال بگریم

اَمون از این حرفات :d

spooky021
December 9th, 2013, 15:38
سلام خدمت دوستان گرامی

برنامه نویس چیست؟

چه حرفا چه چیزها: دی
بدبخت برنامه نویس چیست نیست یه کسی هست .....

redpayam
December 9th, 2013, 15:39
خیلی باحال بود...دمت گرم..!
تو فشار زیادی بودم این تاپیکو دیدم خیلی حال کردم و یه ذره اعصاب آروم شد

warpro
December 9th, 2013, 16:20
دقیــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــقا همیــــــــــــــــــــــ ــــنه . . . :d . . .

folletto
December 9th, 2013, 17:40
این افراد شکم دارند اکثرا :دی و نزدیک به ادمی زاد نیستند

شکم رو قبول ندارم

چون برنامه نویس ها بیشتر از بقیه فکر میکنن،
از قدیم هم که گفتن عقل سالم تو بدن سالمه،
علم هم ثابت کرده که افراد لاغر بسیار سالم تر از افراد چاق هستن
در نتیجه: برنامه نویسایی که لاغر هستن، معمولا کارایی بالاتری دارن

downloaddl
December 9th, 2013, 17:47
شکم رو قبول ندارم

چون برنامه نویس ها بیشتر از بقیه فکر میکنن،
از قدیم هم که گفتن عقل سالم تو بدن سالمه،
علم هم ثابت کرده که افراد لاغر بسیار سالم تر از افراد چاق هستن
در نتیجه: برنامه نویسایی که لاغر هستن، معمولا کارایی بالاتری دارن

من نگفتم همه چاقن که
ندیدن تو یوتوب یا هر سایته دیگه وقتی دارن با برنامه نویس های خارجی حرف میزنن شکم دارن ؟: دی

mahdi-sport
December 9th, 2013, 18:11
شوهر: سلام، من Log in کردم.
زن: لباسی رو که صبح بهت گفتم خریدی؟
شوهر: Bad command or File name
زن: ولی من صبح بهت تاکید کرده بودم
شوهر: Syntax Error, Abort, Retry, Cancel
زن: خوب حقوقتو چیکار کردی؟
شوهر: File in Use, Read only, Try after some Time
زن: پس حداقل کارت عابر بانکتو بده به من.
شوهر: Sharing Violation, Access Denied
زن: می دونی، ازدواج با تو واقعا یک تصمیم اشتباه بود.
شوهر: Data Type Mismatch
زن: تو یک موجود بدرد نخور هستی.
شوهر: By Default
زن: پس حداقل بیا بریم بیرون یه چیزی بخوریم.
شوهر: Hard Disk Full
زن: ببینم میتونی بگی نقش من تو زندگی تو چیه؟
شوهر: Unknown Virus Detected
زن: خب مادرم چی؟
شوهر: Unrecoverable Error
زن: و رابطه تو با رئیست؟
شوهر: The only User with Write Permission
زن: تو اصلا منو بیشتر دوست داری یا کامپیوترتو؟
شوهر: Too Many Parameters
زن: خوب پس منم میرم خونه بابام.
شوهر: Program Performed Illegal Operation, It will be Closed
زن: خوب گوشاتو بازکن، من دیگه بر نمیگردم!
شوهر: Close all Programs and Logout for another User
زن: می دونی، صحبت کردن باتو فایده نداره، من رفتم.
شوهر: Its now Safe to Turn off your Computer