PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قضیه فروش یکسان مرکز داده آسیاتک و شهرداد چیه؟

MizbanIrani
December 4th, 2013, 16:19
حذف شد.

majidisaloo1
December 4th, 2013, 16:33
فکر نمیکنم تعیین قیمت توسط هاست دی ال باشد

sheitonakshirazi
December 4th, 2013, 17:01
تمام سایت شهراد مثل آساتک هست و همچنین قیمت های سرویس های این مرکز
پس نتیجه اینه که یکی هستند تا حدودی یا وابسته هستند حتی سیستم crm هم یکی هست.
در ضمن شما به خود این دو مرکز هم تماس بگیرید آخرش وصل میشید به هاست دی ال
مثل اینکه
پشتیبانی و فروش با هاست دی ال هست

ULTRAWEB
December 4th, 2013, 17:07
توی بی در و پیکر بودن این قیمت ترافیک از یک دی سی تا یک دی سی دیگه موندم والا@@
هیچکی هم نیست به این مسائل رسیدگی کنه جاهایی که مثلا پهنای باند بیشتری از زیرساخت دارن
ترافیکشون گرونه!!!!!!!!! جاهایی که پهنای باند کمتری دارن ترافیکشون رو ارزون میدن این که نشد کار!
اینجا همه چی در همه

OmidX
December 4th, 2013, 17:33
شهراد مستقل نیست ، شهراد زیر مجموعه vip آسیا تک ه ...

پ.ن : من یک مدت تو آسیا تک بودم .

OmidX
December 4th, 2013, 22:31
دوستان ، در پنل adsl آسیا تک هم بخش شهراد vip خورده و مثلا خود ما هم دسترسی ب اون بخش نداشتیم !

شهراد یه جورایی ریسلر ، با شرایط خاص ه !

OmidX
December 4th, 2013, 23:01
سلام دوست عزیز
میشه بگید کجای پنل adsl آسیاتک درباره شهرداد نوشته چون منم از آسیاتک adsl دارم ولی هرچی در پنلم میگردم چیزی درباره شهرداد ننوشته.

پنل شما ک نه ، پنل شما کاستمریه ، تو پنل پشتیبانی آسیا تک زده ...

من قبلا تو بخش پشتیبانی سرویس های adsl شون بودم .

OmidX
December 4th, 2013, 23:24
چه جالب پس یعنی کلاً مرکز داده ای به نام شهرداد وجود نداره و شهرداد فقط ریسلر آسیاتک است؟

دیتاسنتر شهراد ، بخشی از دیتاسنتر آسیا نک ه ... جفتش یه جاست ! :d

taghi.karimi
December 5th, 2013, 08:33
دیتاسنتر شهراد ، بخشی از دیتاسنتر آسیا نک ه ... جفتش یه جاست ! :d

چیز عجیبی نیست دوست عزیز .
شما ندیدید یک شرکت در یک دیتاسنتر سالن یا کیج و رک داشته باشه و خودش رو بنام دیتاسنتر معرفی کنه ؟
نمونه اش در آمریکا در دیتاسنتر معظم Equinix وجود دارد.
در هلند دیتاسنتر Evoswitch
در سویس دیتاسنتر Equinix
و....

tizparvaz
December 5th, 2013, 09:19
آسیا تک یک زمانی (حدود 2 سال پیش ) برشکست شد مدیر شرکت شهراد آسیاتک رو خرید ولی جوین نکرد دو شرکت رو و با همون دو نام آسیاتک و شهراد کارو ادامه داد هر دو شرکت در واقع یک شرکت هستند و فقط نامهاشون فرق میکنه
اون رمان آسیاتک دیتاسنتر نبود فقط ارائه دهنده سرویس های مختلف اینترنت بود
در جریان فروش آسیاتک بودم چون ما ، هم نماینده آسیاتک بودیم و هم شهراد در زمان فروش آسیاتک کارهای مربوط به آسیاتک رو تماما از طریق شهراد پیگیری میکردیم و همون زمان هم متوجه این فروش و خرید شهراد شدیم

hadi_am
December 5th, 2013, 10:18
درود

میشه بدونم آسیاتک و شهراد کلا روی هم چندتا رک دارن؟؟؟

یه هو از کجا شبکه شد دیتاسنتر واسه خود منم سواله کسی از داخل به اصطلاح دیتاسنترا عکسی داره، ممنون میشم قرار بدید...

ارادتمند شما

هادی امیری

samansystems
December 5th, 2013, 10:44
درود
میشه بدونم آسیاتک و شهراد کلا روی هم چندتا رک دارن؟؟؟
یه هو از کجا شبکه شد دیتاسنتر واسه خود منم سواله کسی از داخل به اصطلاح دیتاسنترا عکسی داره، ممنون میشم قرار بدید...
ارادتمند شما
هادی امیری

حدود 16 رک در ديتاسنتر ايرانی (http://www.navidan.com) آسيا تک وجود داره الان. البته رک ها رو با فاصله چيدن که اگر فاصله رو کمتر کنن و تجهيزات خنک کننده خودشون رو استاندارد کنن تا دو برابر اين تعداد تو همون طبقه جا دارن.

hadi_am
December 5th, 2013, 11:02
حدود 16 رک در ديتاسنتر ايرانی (http://www.navidan.com) آسيا تک وجود داره الان. البته رک ها رو با فاصله چيدن که اگر فاصله رو کمتر کنن و تجهيزات خنک کننده خودشون رو استاندارد کنن تا دو برابر اين تعداد تو همون طبقه جا دارن.

درود

ممنون دوست عزیز...

عکسی هم دارید ؟

samansystems
December 5th, 2013, 11:44
درود
ممنون دوست عزیز...
عکسی هم دارید ؟

فعلا خير.

cityhost
December 5th, 2013, 15:12
یک نگاهی به این سایت بندازین بد نیست

MixofTix Developers Network (official homepage) (http://www.mixoftix.net/PARSI/z-active_licenses.asp)

اشاره به
©2007 - 2013 كليه حقوق نرم افزار جامع ADSL-Tools (http://www.MixofTix.net/protocol.asp?IsTrustedCustomer=crm.shahrad.com) طبق قوانين حق تكثير متعلق به شبكه شهراد (http://www.shahrad.net) است.

pardishosting
December 5th, 2013, 15:19
خیلی جالبه ... دیتاسنتری که هیچ چیزش شفاف نیست.
ترافیک شون که فقط 5 درصد بین المللی هست و عملا جایی ذکر نشده
دیتاسنتر هم مشخص نیست.
مجوز دیتاسنتر هم که ندارند.
واقعا چطور اطمینان می کنید و خرید می کنید ؟

samansystems
December 5th, 2013, 16:49
خیلی جالبه ... دیتاسنتری که هیچ چیزش شفاف نیست.
ترافیک شون که فقط 5 درصد بین المللی هست و عملا جایی ذکر نشده
دیتاسنتر هم مشخص نیست.
مجوز دیتاسنتر هم که ندارند.
واقعا چطور اطمینان می کنید و خرید می کنید ؟

قرار داد باهاشون داشته باشيد مشکلی پيش نمياد.
هر دو شرکت شناخته شده ای هستند.
آسياتک يکی از شرکت هایی هست که ميخواد مجوز ixp بگيره. اگر اين مجوز رو بتونن بگيرن ميتونن خودشون پهنای باند رو رد و بدل کنن داخل ايران.
البته نقص هایی هم داره که بايد رفع بشه. کلا هر ديتاسنتری يک نقصی داره و تا درست شدن اين وضعيت راهی جز صبر نيست.

CityKala.net
December 5th, 2013, 17:12
شهراد و آسیاتک وابسته به هم هستند
اگر از آی پی های آسیاتک هویز بگیرید
mnt-by: shahrad

OmidX
December 5th, 2013, 20:30
چیز عجیبی نیست دوست عزیز .
شما ندیدید یک شرکت در یک دیتاسنتر سالن یا کیج و رک داشته باشه و خودش رو بنام دیتاسنتر معرفی کنه ؟
نمونه اش در آمریکا در دیتاسنتر معظم Equinix وجود دارد.
در هلند دیتاسنتر Evoswitch
در سویس دیتاسنتر Equinix
و....

منم نگفتم عجیب ه ، جمله خبری بود ... در پاسخ دوستمون .

isoroush
March 8th, 2014, 00:18
حاجی خیلی تند داری میری :d

بنده از شش ماه گذشته تا کنون دو سرور در آسیاتک کولو کردم ( اجاره ای نیست ) پشتیبانی دیتاسنتر واقعا خوبه و وقتی مشکلی واسم پیش میاد زنگ میزنم تا رفع مشکل خودشون تماس میگیرن و مخصوصا آقای اکبری و افشار که بنده باهاشون در ارتباط بودم واقعا انسان های شریفی هستند

احتمالا مشکل سخت افزاری هست که سرورتون ریست میشه ( هارد احتمال زیاد! )

ips
March 8th, 2014, 14:02
با سلام.من با حرف کار بر huc کاملا موافقم.من خودم از این ها سرور دارم و م یخواستم همون موقع چند تا سرور دیگه برای کارهای دیگه بگیرم که خدا رو شکر این کار رو نکردم.دقیق ریست شدن سرور رو دارم.هارد و سخت افزار هیچ مشکلی ندارن.پشتیبانی در حد صفر که همیشه جواب سر بالا از این ها میگیرم.مشکلات از قبیل ریست شدن سرور اتک خوردن سرور .... ریست شدن رو خودم بر طرف کردم.اتک خوردن سرور چون آی پی اینترانتی بود گفتم به من آی پی هایی که اتک میدن رو از روی فایر والی که دارید لطقا بدین. اون موقع بود که متوجه شدم این ها اصلا فایر والی روی سرورشون ندارن !

همین طور به گفته ی دوست بنده ایشون سرور که خریده بوده از این شرکت بعد این که پهنای باند مصرفی این ها ماهیانه به بالای 10 ترا رسیده قیمت ماهانه هر ترابایت پهنای باند رو از 45 هزار ت به 220 هزار ت تغییر دادن.به گفته ی خودشون تغییر قیمت کلی صورت گرفته ولی زمانی که با یک یوزر دیگه بهشون مراجعه کرده و سرور جدید خواسته و قیمت پهنای باند پرسیده بهش همون 45 هزار تومان رو گفتن.....

من که سودی از سرور های اینا نتونستم بکنم هیچ 1.5 ملیون ضرر کردم.این دنیا که نشد .. اون دنیا ایشالا ....( البته به قول دوستمون من هنوز نمی دونم طرف حسابم کیه ! آسیا ، شهراد ، هاست دی ال ....)

arc1o0
March 8th, 2014, 16:04
دوستانی که حتی به خودشون زحمت نمی دن یک بار حضوری برن دفتر آسیاتک، دیگه چه توقعی دارند!

ما adsl رو هم حضوری میگیریم، چه برسه به این که بخواید در این سطح کار کنید.

pc-narmak
March 9th, 2014, 21:47
موافقم

دوستانی که حتی به خودشون زحمت نمی دن یک بار حضوری برن دفتر آسیاتک، دیگه چه توقعی دارند!

ما adsl رو هم حضوری میگیریم، چه برسه به این که بخواید در این سطح کار کنید.

pc-narmak
March 9th, 2014, 21:51
حق میدم متضرر شده باشید ولی خوب دیتاسنتر های خارجی هم هیچ تضمینی رو دیداس نمیدن شما میتونستید درخواست بدید رو سرورتوت یک روتر اضافه کنند که در زمان اتک از طریق اون ای پی هارو شناسایی کنید یا دستوری براش بنویسید که جلوی حملات بگیره
درضمن اگر فایروال ندارند پس چه طوری به سرور شما اینترنت دادند؟ افرادی که با شبکه کار میکنند خوب میدونند که چه میکروتیک و چه سیسکو که وظیفه انتقال اینترنت و پهنای باند داره دارای فایروال قدرتمندی نیز می باشد ولی خوب توقع نداشته باشید روتری که به صورت عمومی بین تمامی سرورها اشتراکی هست رو بیان به صورت سفارشی مخصوص شما کانفیگ کنند که جلوی حملات بگیره

با سلام.من با حرف کار بر huc کاملا موافقم.من خودم از این ها سرور دارم و م یخواستم همون موقع چند تا سرور دیگه برای کارهای دیگه بگیرم که خدا رو شکر این کار رو نکردم.دقیق ریست شدن سرور رو دارم.هارد و سخت افزار هیچ مشکلی ندارن.پشتیبانی در حد صفر که همیشه جواب سر بالا از این ها میگیرم.مشکلات از قبیل ریست شدن سرور اتک خوردن سرور .... ریست شدن رو خودم بر طرف کردم.اتک خوردن سرور چون آی پی اینترانتی بود گفتم به من آی پی هایی که اتک میدن رو از روی فایر والی که دارید لطقا بدین. اون موقع بود که متوجه شدم این ها اصلا فایر والی روی سرورشون ندارن !

همین طور به گفته ی دوست بنده ایشون سرور که خریده بوده از این شرکت بعد این که پهنای باند مصرفی این ها ماهیانه به بالای 10 ترا رسیده قیمت ماهانه هر ترابایت پهنای باند رو از 45 هزار ت به 220 هزار ت تغییر دادن.به گفته ی خودشون تغییر قیمت کلی صورت گرفته ولی زمانی که با یک یوزر دیگه بهشون مراجعه کرده و سرور جدید خواسته و قیمت پهنای باند پرسیده بهش همون 45 هزار تومان رو گفتن.....

من که سودی از سرور های اینا نتونستم بکنم هیچ 1.5 ملیون ضرر کردم.این دنیا که نشد .. اون دنیا ایشالا ....( البته به قول دوستمون من هنوز نمی دونم طرف حسابم کیه ! آسیا ، شهراد ، هاست دی ال ....)

pc-narmak
March 9th, 2014, 21:54
ببخشید مجوز ixp چیه؟

قرار داد باهاشون داشته باشيد مشکلی پيش نمياد.
هر دو شرکت شناخته شده ای هستند.
آسياتک يکی از شرکت هایی هست که ميخواد مجوز ixp بگيره. اگر اين مجوز رو بتونن بگيرن ميتونن خودشون پهنای باند رو رد و بدل کنن داخل ايران.
البته نقص هایی هم داره که بايد رفع بشه. کلا هر ديتاسنتری يک نقصی داره و تا درست شدن اين وضعيت راهی جز صبر نيست.

WGB
March 14th, 2014, 05:03
سلام

عزیز اگر دیتاسنتری از میکروتیک به عنوان روتر اصلی استفاده کرد باید درش رو گل گرفت.
در مورد فایروال باید دقت کنید الزاما هر روتری یک فایروال نیست ولی می تونه در کنار کار روتینگ کار فایروال رو انجام بده و انتقال پهنای باند فقط از طریق یک فایروال انجام نمیشه.
در مورد دی داس می تونن با سرویس NetFlow و sFlow به راحتی آی پی رو پیدا کنند.

حق میدم متضرر شده باشید ولی خوب دیتاسنتر های خارجی هم هیچ تضمینی رو دیداس نمیدن شما میتونستید درخواست بدید رو سرورتوت یک روتر اضافه کنند که در زمان اتک از طریق اون ای پی هارو شناسایی کنید یا دستوری براش بنویسید که جلوی حملات بگیره
درضمن اگر فایروال ندارند پس چه طوری به سرور شما اینترنت دادند؟ افرادی که با شبکه کار میکنند خوب میدونند که چه میکروتیک و چه سیسکو که وظیفه انتقال اینترنت و پهنای باند داره دارای فایروال قدرتمندی نیز می باشد ولی خوب توقع نداشته باشید روتری که به صورت عمومی بین تمامی سرورها اشتراکی هست رو بیان به صورت سفارشی مخصوص شما کانفیگ کنند که جلوی حملات بگیره

pc-narmak
March 14th, 2014, 13:26
من نگفتم دیتاسنتر از میکروتیک استفاده میکنه گفتم بعضیا میکرونیک بعضیا سیسکو که هردوی این ها فایروال دارند بعدشم ما میکروتیک 3میلیونی داریم شما با میکروتیک rb750 کار کردی دلیل بر بد بودن میکروتیک نمی باشد

سلام

عزیز اگر دیتاسنتری از میکروتیک به عنوان روتر اصلی استفاده کرد باید درش رو گل گرفت.
در مورد فایروال باید دقت کنید الزاما هر روتری یک فایروال نیست ولی می تونه در کنار کار روتینگ کار فایروال رو انجام بده و انتقال پهنای باند فقط از طریق یک فایروال انجام نمیشه.
در مورد دی داس می تونن با سرویس NetFlow و sFlow به راحتی آی پی رو پیدا کنند.

WGB
March 14th, 2014, 13:40
سلام

خیر دوست عزیز بنده در شبکه ای که دارم فقط از 2 تا دیوایس Cisco و Brocade استفاده می کنم که هر دو این دیوایس ها مدل هایی که بنده به عنوان Core Router استفاده می کنم فایروال نیستند و یا اگه دارند کارشون این نیست و کارایی بالایی ندارند.

من نگفتم دیتاسنتر از میکروتیک استفاده میکنه گفتم بعضیا میکرونیک بعضیا سیسکو که هردوی این ها فایروال دارند بعدشم ما میکروتیک 3میلیونی داریم شما با میکروتیک rb750 کار کردی دلیل بر بد بودن میکروتیک نمی باشد

mehdi.gh
March 14th, 2014, 21:09
شرکت شهراد در حقیقت مال مدیر عامل فعلی آسیاتک هستش
و دوم اینکه آسیاتک مثل بقیه شرکت های pap نیست
نگاهی به این سایت بیندازید بد نیست
Official web site for Arsh Holding (http://arshholding.com)

isoroush
March 14th, 2014, 21:20
official web site for arsh holding (http://arshholding.com)

آدم یاد سورینت میافته که همه جا سر و کلشون پیدا بود :d

خدا به خیر بگذرونه !

pc-narmak
March 15th, 2014, 19:14
خوب هر شبکه با توجه به سلیقه مدیر شبکه و نیاز هاش راه اندازی میشه چون شما این قطعات استفاده کردی دلیل نمیشه بقیه هم از همینا استفاده میکنند یا برعکس ولی اشغال ترین روتر های صنعتی فایروال دارند که جلوی حملات بگیره ایشون هم عرض کردند یعنی اسیاتم یه فایروال نداره؟ منم برای همین گفتم اگر اشغال ترین روتر رو هم استفاده کنند راحت میتونند با فایروالش جلوی دیداس بگیرند

سلام

خیر دوست عزیز بنده در شبکه ای که دارم فقط از 2 تا دیوایس Cisco و Brocade استفاده می کنم که هر دو این دیوایس ها مدل هایی که بنده به عنوان Core Router استفاده می کنم فایروال نیستند و یا اگه دارند کارشون این نیست و کارایی بالایی ندارند.

smhnw
May 3rd, 2014, 16:26
آسیاتک فعلا خوب اسم در کرده پشتیبانی خوبی هم دارن

اما مشکلی که هست اینه که توی ایران هیچ جا کار جدی گرفته نمیشه !

ما درخواست نمایندگی adsl دادیم گفتند تا آخر هفته (جمعه) مرکز مخابراتیتون روشن میشه !

امروز زنگ زدیم میگن که تا آخر هفته ی بعد !

آخه نمیدونم یه دی اس لم و چنتا سوویچ پیشتر میخوان نصب کنن ! که 2 هفته طول میکشه !؟!

من ادمین چند تا از گیم سروراشون هستم همه چیز عالیه فقط بعضی موقع ها داون تایم داره !

ppscoir
August 11th, 2014, 00:47
مدیرعامل آسیاتک آقای یوسف زاده
صاحاب شرکت شهرداد می باشد

modiranhosting
August 11th, 2014, 02:08
official web site for arsh holding (http://arshholding.com)

سلام بنده همون قدر فهمیدم که شما فهمیدی :) سایت هلدینگه آسیاتکه بعد اون وقت هاست شده روی هاست ایرانه والا ما که نفهمیدیم چی به چیه :) dns ها رو یک چک کنید

ppscoir
August 11th, 2014, 02:15
عزیز ما یکی از نماینده ها برتر آسیاتک هستیم
و صاحب شهراد که آقای یوسفی زاده هستن از دوستان ما هستن که اکنون مدیر عامل آسیاتک هم می باشند و یکی از بهترین متخصصین کامپیوتری هست که تا الان باهاشون آشنا شدم

arkahost
August 13th, 2014, 11:16
نمیشه گفت دیتاسنتر اینها اتاق هایی دارن برای نگهداری سرورها . تا حالا تجربه کار با این شرکت ها رو نداشتم اما تا جایی که می تونم اینترنت بسیار محدود هست .

netmelli
August 13th, 2014, 11:26
با سلام

مهندس علی یوسفی زاده موسس شرکت شهراد شبکیه هست
که بعد مدیر عامل شرکت آسیاتک هم شدن ایشون

به همین دلیل هست که موارد همگی یکی هست

bazar30t
August 13th, 2014, 12:11
درود

کیفیت سرورهایی که در موقعیت شهراد شبکیه است واقعا افتضاحه!!! ما دو سرور در آنجا داریم که هر دو را منتقل کردیم. یکی از سرورها در مدت 2 ماه 23بار خاموش شد. یکبار گفتند هارد یکبار گفتند فن سی پیو یکبار گفتند پورت شبکه و...

فقط 18بار در روزهای مختلف تیکت دادیم. شاهکار آخر هم هفته پیش در یک روز 4بار قطعی سرور!!! اصلا توصیه نمی شوند. نسبت به قیمت سایر دی سی ها ارزان تر می دهند اما کیفیت واقعا بد است. البته این تجربه ما در مدت 9 ماه همکاری با این مجموعه است.