PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسندگی برای وبسایت های شما

mohama226
December 4th, 2013, 09:18
باسلام.
تصمیم گرفتم یک پست در ارتباط با نویسندگی در وبسایت ها منتشر کنم ،
متاسفانه بسیاری از افراد و مدیران بی لیاقت وبسایت ها ، پس از نویسندگی برای وبسایت های آنها ، با تعداد بالا ، اقدام به حذف اکانت کاربری کرده و خبری از دست مزد نویسنده ای که ساعت ها وقت برای وبسایت های مدیران میگذارد ، نیست. متاسفانه اینگونه رفتاهای ناشایت هم کلاهبرداری و حق خوری محسوب میشود .امیدوارم افرادی که به دنبال جذب نویسنده هستند از این افکار در ذهن نداشته باشند ، زیرا که نویسنده از تمام وقتش میزند که به وبسایت های مربوطه رسیدگی کند.
--------------
دوستانی که برای وبسایت های خود نیاز به نویسنده داشته باشند ، در خدمت هستم
-------------
تجربه کار در وبسایت های بسیاری را دارم و آن دسته ازدوستانی که رزومه مد نظر داشتند میتوانند درخواست رزومه کنند تا نام وبسایت های مربوطه برای آنها ارسال گردد.
-----------
تجربیات :
1- تجربه کار با انواع سرورهای لینوکس و انجام کانفیگ
2 - تخصص در زبان های برنامه نویسی php , c,asp.net ,androaid و...

اما شرایط ارسال پست :
=====
1 - وبسایت های پزشکی (کاملا بصورت اختصاصی و با سئوی مناسب مطالب) هر پست 1000 تومان
2 - وبسایت های آندرویدی (کاملا بصورت اختصاصی) هر پست 700 تومان
3 - وبسایت های تفریحی (اختصاصی شدن مطالب - بصورت تغییر در تیتر مطالب و همچنین تغییر چند سطر اول مطالب) هر پست 200 تومان
4 - وبسایت های تفریحی (اختصاصی کردن هر مطلب - بصورتیکه تغییر در تیتر مطالب و همچنین کل متن پست مربوطه صورت گیرد) هر پست 500 تومان
5 - پست های کپی و پیست (همه چیز کپی و پیست ، بدون هیچ تغییری) هر پست 50 تومان
5 - اگر وبسایت های دیگری دارید درخواست خود را ارسال نمایید تا وارد گفتگو شویم
-----

جهت ارتباط میتوانید در همین تاپیک و یا از طریق ارسال پیغام خصوصی اقدام نمایید.

----
باتشکر

freelove
December 5th, 2013, 10:27
قیمت فقط ترجمه نرم افزار پ.خ کنید یا بازی خودم آپلود می کنم و تو سایت قرار مید فقط شما ترجمه کنید من به شما نر افزار ها رو یا لینکاش میدم ؟؟؟

قیمت پست احتصاصی تو نرم افزار هم بگید بعدم هر پست ب عکس دانلود آپلود نرم افزار و ... ؟؟؟

nimajoon
December 9th, 2013, 19:47
نویسندگی برای اندروید به صورت حرفه ای هر پستی 700 تومن
منبع خیلی خووبی هم دارم
قبلنا سایت دانلود داشتم اما متاسفانه پولشو نداشتم ادامش بدم
id : nim_boy