PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی vps دانلود فیلم

ghasemi-reza
December 4th, 2013, 00:20
سلام خدمت اساتید گرامی
بنده یک سوال داشتم و ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی کنید .
من میخواستم ببینم برای یک سایت فیلم از مرحله اول که میخواهیم از یک سایت دیگر کپی کنیم به چه صورت هستش .
اگر بخواهیم کپی پیست کنیم که اصلا خوب نیست چون لینک سایت رقیب رو باید بزاریم در سایت خودمون .
من میخواستم ببینم دوستانی که با وی پی اس دانلود میکنن و در سرور خودشون اپلود میکنن به چه صورت این کار رو انجام میدن .
ایا کسی میتونه لینکی یا راهنمایی در مورد اینکه چطوری فیلم ها رو با لینک مستقیم سایت خودمون بزاریم .
Aralhosting.com
December 4th, 2013, 01:41
سلام خدمت اساتید گرامی
بنده یک سوال داشتم و ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی کنید .
من میخواستم ببینم برای یک سایت فیلم از مرحله اول که میخواهیم از یک سایت دیگر کپی کنیم به چه صورت هستش .
اگر بخواهیم کپی پیست کنیم که اصلا خوب نیست چون لینک سایت رقیب رو باید بزاریم در سایت خودمون .
من میخواستم ببینم دوستانی که با وی پی اس دانلود میکنن و در سرور خودشون اپلود میکنن به چه صورت این کار رو انجام میدن .
ایا کسی میتونه لینکی یا راهنمایی در مورد اینکه چطوری فیلم ها رو با لینک مستقیم سایت خودمون بزاریم .
سلام برای این کار میتونی iis رو بر روی وی پی اس نصب کنی و وی پی اس رو به یک هاست دانلود تبدیل کنی

و بعد مثلا ای پی وی پی اس به لینک سرور دانلودت تبدیل میشه

Aralhosting.com
December 4th, 2013, 01:42
ار این لینکم مینونی برای آموزش استفاده کنی
http://www.webhostingtalk.ir/f14/55590/

updates
December 4th, 2013, 01:55
شما باید به گفته دوستمون آی آی اس روی وی پی اس تون نصب کنید
سپس فیلم های مورد نظرتون رو از سایت مورد نظر دانلود کنید.اسم و...سایت خودتون رو روی نام فیلم قرار بدید و سپس از طریق iis برای دانلود کاربراتون قرار بدید
پس از مدتی که حجم فیلم هاتون بالا رفت فایل هاتون رو به هاست دانلود منتقل کن
سعی کن از همین شروع فایل هایی که توش قرار میدی پوشه بندی باشند و همچنین مرتب

Aralhosting.com
December 4th, 2013, 11:54
سلام

به نظر منم اگه از همین الان یک هاست دانلود از یک جای معتبر تهیه کنی به صرفه تره هم هزینش کمتره هم آپتایمش هم فضای بیشتری در اختیارت میزاره آگه خواستی میتونم چند نفر رو بهت معرفی کنم

traxex12345
December 4th, 2013, 12:53
با سلام
مثل سیستم خودتون با مرورگر سرچ میکنید با دانلود منیجر دانلود میکنید و دوباره به محل دلخواه آپلود ...

spooky021
December 4th, 2013, 14:35
با سلام
برای راهنمای در خدمتیم