PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به کدنویس برای ساخت ابزار های بلاگ

Film_iran
December 3rd, 2013, 23:41
آگهی منقضی شده .

rezaonline.net
December 3rd, 2013, 23:51
سلام
پیشنهاد میکنم یک برنامه نویس رو بصورت ساعتی استخدام کنید تا متناسب با بودجه شما تا هر تعداد امکان که توانایی پرداخت داشتید پیاده کنند براتون.
حقیقتش ابزارهای این سایت خیلی زیاد هست و همچنین نیاز به موارد پشتیبانی هم دارد .

Film_iran
December 4th, 2013, 00:01
سلام
پیشنهاد میکنم یک برنامه نویس رو بصورت ساعتی استخدام کنید تا متناسب با بودجه شما تا هر تعداد امکان که توانایی پرداخت داشتید پیاده کنند براتون.
حقیقتش ابزارهای این سایت خیلی زیاد هست و همچنین نیاز به موارد پشتیبانی هم دارد .

خیلی ممنون از نظر شما دوست عزیز شما همچین کسی سراغ دارید؟ یا خودتون انجام میدید؟

rezaonline.net
December 4th, 2013, 00:22
متاسفانه بنده به دلیل مشغله زیاد نمیتونم پروژه تون رو قبول کنم.
پرژه تون خیلی وقتگیر هست ، سایت مورد نظر شما ، در طی چندین ماه اقدام به پیاده سازی این امکانات کرد ، پیشنهاد میکنم شما هم رویه ای این چنینی در بر بگیرید و کم کم امکانات اضافه کنید، اینطوری هم حجم کار میاد پائین هم برنامه نویس جرات داره این چنین پروژه هایی رو قبول کنه چون میدونه میتونه سر موعد تحویل بده .
پیشنهاد میکنم پروژه تون رو توی
barnamenevis.org مطرح کنید .

Film_iran
December 4th, 2013, 00:34
خیلی لطف دارین به بنده اما روند کم کم هم خوبه اونطوری هم میتونیم طی کنیم اگه کسی باشه قیمت خوب بگیره

Film_iran
December 4th, 2013, 11:13
دوستان پیام خصوصی دادن اما من فرد مورد نظر پیدا نکردم هنوز منتظر آفر ها هستم..