PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اساتید نظر بدن : از این سایت هاست بگیرم؟

TLOVE
December 3rd, 2013, 21:19
سلام می شه منو راهنمایی کنید از این سایت هاست پرسرعت بگیرم به نظرتون چطوره؟

تعرفه های هاست لینوکس | میهن تِک ، برنامه نویسی و طراحی اصولی تحت وب (http://mihantech.net/?page_id=14)

rezahesami
December 3rd, 2013, 21:26
خود این سایت از نت افزار گرفته هاست خودش رو. هاستینگی که خودش سرور نداره هاستینگ نیست فقط ریسلر هست.

TLOVE
December 3rd, 2013, 21:30
خوب بگیرم ازش؟

updates
December 3rd, 2013, 21:41
خیر..............

TLOVE
December 3rd, 2013, 21:45
خیر..............
لطفا با دلیل بگید چرا نگیرم

arianmahdavi78
December 3rd, 2013, 21:57
باسلام ....
از نظر من هم خير ....
وقتي اين هم سرويس دهنده و شركت معتبر هست ( كه اين دوستان گل تو انجمن زيادند ) از جايي كه اعتبار نداره مي گيريد ؟ !
سعي كنيد از شركت هاي ثبت شده و داراي نماد بگيريد ...

glxx
December 3rd, 2013, 22:04
از نمایندگی هیچوقت نگیرید
نتواند شارژ کند پنلش هیچی دستت نمیگیره

M-Sadeghi
December 3rd, 2013, 22:07
لطفا با دلیل بگید چرا نگیرم

دلیل از این واضع تر که نباید از واسطه بگیرید باید از خوده شرکت اصلی سروردار بگیرید

traxex12345
December 3rd, 2013, 22:12
دلیلی نمیشه کسی که نماد نداشته باشه نا معتبر باشه - ممکنه پلان های با کیفیتی ارایه بده - به نظر من ازشون بخاید که ایدی یاهو یا ... چند تا از مشتری هاشون رو در اختیارتون قرار بدن و از اونا سوال کنید

M-Sadeghi
December 3rd, 2013, 22:21
دلیلی نمیشه کسی که نماد نداشته باشه نا معتبر باشه - ممکنه پلان های با کیفیتی ارایه بده - به نظر من ازشون بخاید که ایدی یاهو یا ... چند تا از مشتری هاشون رو در اختیارتون قرار بدن و از اونا سوال کنید

خب ایشون می خواید مورد اطمینان باشه خب برن بگیرن
ارادت

traxex12345
December 3rd, 2013, 22:57
مورد اطمینان بودن حرفی نیست - ولی این درست نیست که بدون دلیل یک سایت رو خراب کنیم - مثلا خود شما هم ای نماد ندارید ولی دلیل نمیشه کارتون مورد داشته باشه :57:

M-Sadeghi
December 3rd, 2013, 23:03
مورد اطمینان بودن حرفی نیست - ولی این درست نیست که بدون دلیل یک سایت رو خراب کنیم - مثلا خود شما هم ای نماد ندارید ولی دلیل نمیشه کارتون مورد داشته باشه :57:

بنده نگفتم که ایشون ای نماد ندارن نگیرین گفتم از شرکت های اصلی بگیرید بهتره.

traxex12345
December 3rd, 2013, 23:12
این موضوع رو arianmahdavi78 (http://www.webhostingtalk.ir/member/88530/) مطرح کرده بود
در هر صورت موفق باشید

M-Sadeghi
December 3rd, 2013, 23:16
این موضوع رو arianmahdavi78 (http://www.webhostingtalk.ir/member/88530/) مطرح کرده بود
در هر صورت موفق باشید

زنده باشید دوست من

warpro
December 4th, 2013, 00:06
با ســـلام . . .

نظر شخصی ** :: اگر از جایی که نمایندگی دارن ؛ معتبر باشد بهتـــر می باشــــد از مرجع اصلی خدمات بگیریـــد . . .

با تشــــــــــــــــــــــک ر . . .

rezahesami
December 4th, 2013, 00:16
خوب بگیرم ازش؟
نه اينكه نگيريد بالاخره همه كه خودشون سرور ندارند ، بايد ببينيد خدمات دهيش چطوريه ولي ريسلر قدرت مانور زيادي روي سرويس دهي به شما نداره براي همين بريد از حود نت افراز بگيريد بهتره از اين بابت.
ولي روي هاست اشتراكي شما هم زياد اذيت نمي شيد و با اين ريسلر هم كارتون انجام ميشه اگه يهو جمع نكنه بره

hostorder
December 4th, 2013, 01:53
خوب نماىندگى باشه دلىل نمىشه که بد باشه شرکت مىشناسىم از رسلر شروع کرده. نماد الکى هست ارزش ندازه مهم وجدان فروشنده هست

spooky021
December 4th, 2013, 01:56
خود این سایت از نت افزار گرفته هاست خودش رو. هاستینگی که خودش سرور نداره هاستینگ نیست فقط ریسلر هست.

تایید میشه

arianmahdavi78
December 4th, 2013, 18:35
بنده نگفتم از جايي كه نماد نداره نگيريد من گفتم سعي كنيد از جا هايي كه نماد دارند بگيريد ...
بحث ، بحث كيفيت نيست همانطور كه همه ميدونند خيلي ها پول دستشون مياد ميرن يك نمايندگي مي گيرن و ميرن سراغ فروش هاست ...
براي مثال وقتي شما از ايشون هاست ١ ساله مي گيري ممكن ٣ ماه نشده سايت رو ببنده و هم هاست شما و هم اطلاعات شما نابود مي شه ...
وقتي از شركت ثبت شده و داراي نماد هاست مي گيري خيالت راحت اگر هم مشكل پيش بياد قابل پيگيري هست ...
اما نا گفته نماد خيلي ها هم هستند كه ٣ سال يا بيشتر تجربه در اين كار دارن و هاست مي فروشن و نماد و شركت ثبت شده ندارن و كيفيت كارشون عالي هست ...
توسيه ي من اين بود حالا اميدوارم منظورم رو درست رسونده باشم ...
باتشكر آرين مهدوي