PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پسورد روت سرور XlHost

Arte
April 11th, 2010, 17:54
پیوست !

Down شد .
---------
Primary IP Address: 173.45.79.34
Administrative Username: root
Administrative Password: dedsrv

irlogo
April 11th, 2010, 17:57
دوونه

Woshka
April 11th, 2010, 18:11
به نظر میاد سرور بالاس ولی نمیتونه سرویس بده
ارورش شبیه یک مشکل روی وب سرور

پسورد روت مگه نداری؟

Arte
April 11th, 2010, 18:15
آره بالاست مثل اینکه یه چیزیش حذف شده و نمیتونه بیاد بالا دیگه
خلاصه این چیزا رو بچه ها 3 صوته تخریب میکنن ماشالا :d
پسورد تو پست اولی هست .

goldstar
April 11th, 2010, 18:20
سلام
اگر ازش استفاده برای کارهای مخرب بشه آیا دیتاسنتر جریمه از نماینده ایرانی شون نمیگیره؟
به نظر من که درست نیست پسوورد رو عمومی گذاشت. اگر برای تست بود میتونین پیغام خصوصی هرکسی خواست بدین تست کنه از افراد شناخته شده.

Arte
April 11th, 2010, 18:22
سلام
اگر ازش استفاده برای کارهای مخرب بشه آیا دیتاسنتر جریمه از نماینده ایرانی شون نمیگیره؟
به نظر من که درست نیست پسوورد رو عمومی گذاشت. اگر برای تست بود میتونین پیغام خصوصی هرکسی خواست بدین تست کنه از افراد شناخته شده.

نه چه ربطی به نماینده داره بنده خدا نماینده از کجا بدونه رو سرور دارن چی کار میکنن ....

Mostafa
April 11th, 2010, 22:49
فکر کنم خود XLHost این کار رو می کنه.
یادته بهت گفتم اگه KVM نگیری این XLHost تیغ می زنه آدم رو ؟
من یک سرور خریدم ازشون مثل بچه آدم داشت کارشو می کرد یکدفعگی می بینم سرور اصلا روشن نمیشه و توی Grand زده Down
به یارو تیکت زدم برو ببین چشه میگه هیچی نیست و روشن هست سرور. می گم یک چک بکن آخه من چیکار کنم وقتی باسه من Down زده ؟ میگه 90 دلار میشه!
گفتم KVM نصب کن، بعد فهمیدم نمدونم کی اومده فایروال رو سیخ زده !؟!

Arte
April 11th, 2010, 23:26
فکر کنم خود XLHost این کار رو می کنه.
یادته بهت گفتم اگه KVM نگیری این XLHost تیغ می زنه آدم رو ؟
من یک سرور خریدم ازشون مثل بچه آدم داشت کارشو می کرد یکدفعگی می بینم سرور اصلا روشن نمیشه و توی Grand زده Down
به یارو تیکت زدم برو ببین چشه میگه هیچی نیست و روشن هست سرور. می گم یک چک بکن آخه من چیکار کنم وقتی باسه من Down زده ؟ میگه 90 دلار میشه!
گفتم KVM نصب کن، بعد فهمیدم نمدونم کی اومده فایروال رو سیخ زده !؟!

نه اونطوریا هم نیستن خدایی من 2 ماه پیششون بودم 1 بار down نشدم .
اونم که سرور رو تابرای تست گذاشتم بعد از 15 دقیقه دیگه لوگین نشد یکی از دوستان زحمت کشیده فلدر bin و .. رو کلا پاک کردن :d