PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتی با درآمد خوب

studio
December 3rd, 2013, 17:58
همانطور که می دانید سایت آکادمی دانلود اختصاصی به فروش میرسد .
سایت اصلی با دامنه adart.ir بارانک 2 می باشد و الکسای سایت 522410 چون مدتی است وقت نکردیم دیت کنیم .

اعتبار در نظر گرفته شده برای مطالب ویژه 30 هزار تومان ماهیانه و برای مطالب معمولی 10 هزار تومان در ماه می باشد .

هزینه اشتراک خریداری شده مطابق تعرفه 30 و 10 هزار تومانی دو ماه این سایت 190 هزار تومان بود که می توانید با کلیک بر روی لینک زیر مدرک فرم درخواست هم ببینید .

http://dl.florances.ir/fin.JPG

ما شماره تماس و ایمیل ها را هاشور زدیم تا سیاست حفظ اسرار انجام شود البته کسی که سایت خریده می تواند با شماره ها تماس بگیرندو گفته های مارا تاید کنند . از قدیم گفتند طلا که پاکه چه منتش به خاکه

البته برای اعتبار 5 هزار تومانی خیلی درخواست داشتیم که رد کردم چون ما دنبال 5 تومان ها نیستیم ولی ایده شما ممکنهبا ما فرق کنه و بزارید 5 تومان ولی به دلیل با ارزش بودن کارها کمتر از 10 تومان برای پروزه های خودمان راضی نیستم

مطالب کاملا اختصاصی و از داخل خود هاست دانلود اپلود شده است .
هیچ مطلبی از بیرون و یا از سایت های دانلود باز مثل رپید شیر و غیره براش مطلب دهی نشده است .
دوستانی که در زمینه گرافیکی ، تدوین و عکاسی فعالیت دارند می توانند این سایت را خرید و مدیریت نمایند .
کلیه امکانات یک سایت کامل در دامنه هارا گذاشتیم وشما هیچ مشکلی ندارید .
علت اینکه دارم این سایت را به فروش می رسونم به این دلیله که دارم یک سایت جامع تخصصی راه اندازی می کنم و براش خیلی هزینه می خوام و قصد دارم بخشی را از این طریق فراهم نمایم

این سایت هزینه ماهیانه خود را در می اره و اینکه دیگر نگران اجاره باشید ندارید .

اگر کسی هم بخواهد چنین سایتی راه اندازی کند که نمی تواند چون بایستی چیزی برای ارایه داشته باشد که اختصاصی خودش باشه یعنی تولید کننده و کمتر کسی پیدا می شود.پس این فرصت خوب است .

برای امتیاز ویژه مطالبی که تا حالا قرار داده شده است بمدت 3 ماه روی سرور ما می ماند وشما می توانید ماهیانه هیچ هزینه ای را نپردازید .
برای مشاهده کم و کیف سایت ها لطفا دیدن کنید و تصمیم بگیرید .
این سایت با همه پنل فقط و فقط 800 هزار تومان می فروشم نه کمتر
اقساطی هم نمی فروشم چون که 400 اوردم قیمت پایین
کسی مایل بود اطلاع بده و یا اگر نظر دارید اینجا بگین

این هم یک عکس از اعتبار کاربران سایت که توی دو برای دو ماه است .

اسپم ندین خواهشن

arash-shz
December 3rd, 2013, 18:46
دوست عزیز . من سایت خیلی خیلی از سایت شما معروفتر و رنکشم خیلی از سایت شما بهتر رو میداد 600 تومن.
با این قیمتی که زدید مشتری اصلا طرفتونم نمیاد.

Mr.Te0
December 3rd, 2013, 18:52
بهتره رو قیمت تجدید نظر کنید چون بالاست.

admine
December 3rd, 2013, 19:31
من الان حدود 5سال هست دارم سعی میکنم یه سایت دانلود راه اندازی کنم هنوز موفق نشدم.فقط هدفم کسب در امد از اینترنت بود که تا حالا یک 1000تومانی هم نتونستم از اینترنت درامد داشته باشم.خوش به حال شما که سایت پردرامد ی دارید ومیتوانید درامد کلان داشته باشید.

studio
December 3rd, 2013, 19:34
بالا نیست رفقا من میانگین گذاشتم و چون به این قیمت می دهم شرایط اقساطی گذاشتم
سایت بدون تبلیغ پول خودشو در میاره و نگرانی نیست
من سه ماه به خریدار فرصت می دم تا هاست دانلود بگیرید که اجاره هاست دانلود این سایت برای ما ماهیانه 40 تومان است که باز این سه ماهو روش اشانتیون می دم
سایت تخصصی است و مشابهی در این محتوا و مطلب که کاملتر و اختصاصی باشه نیست
به شرطی به قول دوستان توی قیمت تجدید نظر می کنم که بخش تیزر ها را از روی مطالب حذف کنم چون این مطالب از تولیدات استودیو فلورانس می باشد و اگر کسی بخواهد سایتو با قیمت کم بگیرید استودیو فورانس امتیاز این مطالبو نمی دهد .
50 درصد مطالب سایت تخصصی و از تولیدات استودیو فلورانس می باشد که در این سایت به خریدار واگذار می شود منتها فروش بصورت انلاین نه کپی جهت مشاهده محصولات از این سایت دیدن کنید لینا سافت استودیو فلورانس - فروشگاه میکس فلورانس (http://www.linasoft.ir)
به هر حال قیمت روی 1200 یا 1 تومان فیکس پایه میشه
این سایت شخص نیست و متعلق به شرکت فلورانس است که دفتر آن در آلمان است لذا فکر نمی کنم مایل باشه بیشتر از این بیاید پایین اینجور که من خبر دارم
یادتون باشه مطالب اختصاصی و همگی از خود هاست سایت اپلود شده و هیچ لینک بیرونی ندارد . ر حالی که خیلی سایت ها می شناسم که قول دوستمون معروف که از رپید شر و سایت های اپلود باز مطلب گذاشتند
دوستان کسی که اهل فن باشه خریدار است ما عجله های نداریم چون هر چه مطالب سایت بیشتر بشه به طبع قیمتش هم میره بالا پس دیر نشده بگیریند عالیتر میشه

این سایت از بین دهها مشتری دو مشتری و کاربر ثبت نام کرده دایمی داره که ماهی تا 40 تومان برای تمدید عضویت پرداخت می کنند . اگر کسی در زمینه اموزش های تدوین روش فعالیت کنه مطمین باشند اعتبار 10 هزار تئمانی این سایتو خیلی خیلی طرفدار داره

studio
December 3rd, 2013, 19:38
من الان حدود 5سال هست دارم سعی میکنم یه سایت دانلود راه اندازی کنم هنوز موفق نشدم.فقط هدفم کسب در امد از اینترنت بود که تا حالا یک 1000تومانی هم نتونستم از اینترنت درامد داشته باشم.خوش به حال شما که سایت پردرامد ی دارید ومیتوانید درامد کلان داشته باشید.
من هم موافقم سایت های دانلود معمولی و تکراری زیاد شده دیگه کسی دنبال چیز هایی عمومی نمی ره اگر مطلب و محتوایی داری که مال خودت باشه و یا بتونی تهیه کنی در سایت عرضه کنی موفق تر هستی تا اینکه مانند دیگر سایت ها مطلب بزاری و ننتونی درامد کنی به دنبال ایده ای باش که کسی نتونه با شما رقابت کنه
سایت بالا که گذاشتم چون تولیدات استودیو فلورانس می باشد لذا رقیبی نداره که بخواهد نمونه و کپیشو با این حجم زاره چون خیلی وقت گیر و زمانبره

studio
December 3rd, 2013, 20:20
دوست عزیز . من سایت خیلی خیلی از سایت شما معروفتر و رنکشم خیلی از سایت شما بهتر رو میداد 600 تومن.
با این قیمتی که زدید مشتری اصلا طرفتونم نمیاد.

این سایت مثل اون سایت شما که گفتین مطالب کپی شده و یا موجود در دیگر سایت ها نمی زاره اختصاصی است رفیق با دیگر سایت ها مقایسه نکن

www.nadiya.ir
December 22nd, 2013, 11:26
سلام ، وقت بخیردر نادیا به راحتی میتونید سایتتون رو بفروشید . **********

studio
December 22nd, 2013, 13:36
تاپیکو به روز کردم و تعرفه جدید و مدارم جدید گذا شتم می تونید مجدد بازبینی کنید

studio
December 29th, 2013, 10:19
فروخته شد .:106:

akramieh
December 30th, 2013, 00:28
متاسفانه تو ایران یکم دنبال چیزای مفت هستند و هرکاری میکنن که پول خرج نکنند، قانون کپی رایت و بقیه مسائل واقعا رعایت نمیشه. سایتتون عالیه ولی مشتری خیلی خاص میتونه داشته باشه حداقل تنوع باید بیشتر بشه، اینم عرض کردم یه مشاوره کوچولو از طرف یه یورز عادی فرض کنید. همیشه خودتونو اول بذارید جای مشتری عادی که زیاد از چیزی سر در نمیاره.

موفق باشید

studio
December 30th, 2013, 08:05
متاسفانه تو ایران یکم دنبال چیزای مفت هستند و هرکاری میکنن که پول خرج نکنند، قانون کپی رایت و بقیه مسائل واقعا رعایت نمیشه. سایتتون عالیه ولی مشتری خیلی خاص میتونه داشته باشه حداقل تنوع باید بیشتر بشه، اینم عرض کردم یه مشاوره کوچولو از طرف یه یورز عادی فرض کنید. همیشه خودتونو اول بذارید جای مشتری عادی که زیاد از چیزی سر در نمیاره.

موفق باشید

بله دقیقا
متاسفانه برخی دوستان فکر می کنند که زدن و بالا اوردن یک سایت دانلود که خاص بوده و مشابهی نداشته باشه آسانه در حالی که اگر کاری از خودت نباشه و بخاهی ره رهپویانو بری مدتی بعد به سنگ می خوری
الان بالا اوردن یه سایت دانلود با قالب و هاست دانلود و سئو و بهینه اسزی نزدیک 500 تومان در حداقلین زمان آب می خوره تا برسه وقت و انرزی و پول اینترنت بزاری تا مطلبی خاص بزاری که برای گوگل هم تازه است . خیلی سخته من با این همه تجربه عمرا دیگه برم سایت دانلود بزنک چون واقعا سخته و وقت ادمو خیلی می گیره و بایستی از نو مجدد هزینه کنم .
سایت های آماده هم که متاسفانه لینک های دانلودی از سرور های اپلود باز می ارن و کسی سرور مطمینی نداره که فردا مطمین باشه مطالبش پاک نخواهد شد و یه مدت بعد می بینی لینک ها غیر فعال و داغون میشه

اون زمان که گفتیم برای روش برخی ها گفتن قیمت های بالا گفتی در حالی که مطالب کلیپ و تیزر های آماده توسط خود استودیو فلورانس نزدیک 100 تومان پکیج شده و فروش می کند . بدبختی اینجاست که ما قرار بود امتیاز فروش برخی مختوای این سایت که اختصاصی بوده به خریدار بدیم که باز نونی بود آماده ولی به قول شما برخی دنبال چیز مفتن و چیز مفت هم تو این زمانه گیر نمی آد

این سایت قراره برنامه های آموزشی متنوعی را قرار بدن که ببینیم به چه سبکی می خوان برن جلو