PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین هاستینگ کلودلینوکسی ایرانی کدومه؟

kakofonix
December 3rd, 2013, 16:35
با سلام به دوستان عزیز

من الان سرویس الماس2 از شرکت نت افزار دارم. ماهی 90 تومن هست. جدیدا تهدید میکنن برای ساسپند کردن سایت به دلیل مصرف بالای سی پی یو. مشکل اینجاس که سایت من گاهی اوقات(مثلا دو سه روز یه بار) تعداد آنلایناش به حدود 500 تا میرسه و فقط در همین مواقع هست که به سی پی یو فشار میاد. من نمیخوام هاست گرون تری بخرم. چون برای مثال من فضای زیاد اصلا به کارم نمیاد ولی مجبورم به خاطرش هزینه کنم. یکی از دوستان بهم گفت هاست کلودلینوکسی بگیر که فقط بابت سی پی یو و رم هزینه بکنی. قرار بود از گیتفا بگیرم که یکی از دوستان پیشنهاد داد که قبل از خرید تحقیق کنم شاید گزینه بهتری باشه. یه نفرم پارس پک رو معرفی کرد. اما اینم مشکلش اینه که ریسورس منیجر که مشخص میکنه چقدر از منابع هاست رو مصرف میکنیم رو از داخل کنترل پنل اصلی هاست بستن و خودشون یدونه درست کردن.

لطفا منو برای انتخاب یه هاستینگ خوب راهنمایی کنید

M-Sadeghi
December 3rd, 2013, 16:58
شما می تونید سرور بگیرید بعد با لایسنس سی پنل ماهانه حدود 110 تومن میشه.

می تونیم براتون با مدیریت سرور انجام بدیم.

سایت: www.host3enter.com

ای دی یاهو: majajv76

nginxweb
December 3rd, 2013, 17:01
دوست گرامی شما در بخش آموزشی تاپیک دادید و کسی نمیتونه در این بخش آفر خدمتتون بده و ممنونع میباشد

اما در کل اسکریپت سایتتون را نفرمودید که چی هستش و میزان بازدید یکتا چقدر میباشد و حجم mysql و دیتا سایت را هم ذکر کنید

M-Sadeghi
December 3rd, 2013, 17:07
سلام
پیشنهاد بنده خرید سرور مجازی است.
الان شرکت هایی هستند که حتی با قیمت خیلی کمتر از این 90 هزار تومانی که شما فقط برای هاست اشتراکی میدید سرور مجازی کاملاً مدیریت شده به شما میدن مثل سرور های مجازی خارج از کشور سایت takcloud.com که طبق گفته خودشون همه چیز مانند کنترل پنل و کانفیگ ها را انجام میدن بعد تحویل شما میدن که تازه مانیتورینگ رایگان هم ارائه میکنن پیشنهاد من خرید سرور های مجازی لینوکس خارج از کشور این شرکت است که با هزینه لایسنس 14 هزار تومانی دایرکت ادمین که خود این شرکت ارائه میکنه خیلی کمتر از این هزینه 90 هزار تومانی فعلی شما میشه.مثلاً حتی اگر شما سرور مجازی با رم 2048 سی پی یو 2 هسته ای فضای 100 گیگ و پهنای باند 4 ترابایت که تک کلود میده 52 هزتر تومان ماهانه + 14 هزار تومان لایسنس دایرکت ادمین کنید تازه میشه 66 هزار تومان پس سرور مجازی برای شما به صرفه تر است.

درود برشما

ایشون درست میگن اصل سرور با مصرف شما میشه ماهانه 65 تومن

downloaddl
December 3rd, 2013, 17:24
پیش نهاد من پارس پک هست
اگه در هنگام سفارش هاست منابع رو درست انتخاب کرده باشین ساسپند نمیشید
چندتا سایت پربازدید داریم روشون

Mr.Te0
December 3rd, 2013, 18:54
این مشکلات معمولا روی سرویس ها اشتراکی پیش میاد.
بهتره یک سرور مجازی خوب تهیه کنید و سپس کنترل باند هایی مثل کلوکسو که رایگان هستند را نصب کنید و از نطر ساسپند شدن خیالتون راحت شه.

pardishosting
December 3rd, 2013, 19:02
روی سرور مجازی هم می شه اورسل کرد ... جایی بخرید که معتبر باشه ... و بهتون منابع گارانتی شده بدند.