PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک چیز خیلی خیلی عجیب

dellserver
December 3rd, 2013, 14:49
سلام
امروز نمیدونم چی دانلود کرردم
نمیدونم ویروسه چیه
هر سایتی باز میکنم توی صفحه 5/6 تا تبلیغ میزاره و یم پاپ اپ باز میشه
تو همه مرورگرام هست
حتی فایرفاکس حذف دوباره نصب کردم درس نشد
عکس ببینید
1706217062

SniTomb
December 3rd, 2013, 14:57
درود

برخی آنتی فیـــلتر ها اینگونه عمل میکنند

Aralhosting.com
December 3rd, 2013, 15:00
من همین مشکل رو تو انجمن آشیانه هم دیدم که بحث کره بودن درباارش میتونی بری اونجا مطمئنم راه حل رو پیداش میکنی

dellserver
December 3rd, 2013, 15:02
انتی ***** نیست
سر صبی از چند سایت خارجی یه چیزایی دانلود کردم این بلا سرم اومد

name3
December 3rd, 2013, 15:19
برای من هم پیش اومده. مثلاً یه نرم افزار می خواهی پیدا کنی و دانلود کنی ، به یکسری سایت های قلابی برمی خوری و بعد از رسیدن به نرم افزار و اقدام به دانلود ، پیشنهاد میشه که این نرم افزار را با نرم افزار دانلود ، شروع به دانلود کنید و وقتی نرم افزارشان را دنلود کردی ، سیستم را آلوده و در آخر هم نرم افزاری که دنبالش بودی را دانلود نمی کنه و فقط می خواست که خودش دانلود بشه.

sirpasha
December 3rd, 2013, 15:39
این تبلیغ زیرش نوشته By Remakeit یا یه همچین چیزی ! این افزونه های همراه با نرم افزارهایی که دانلود می کنی نصب میشن مثل تولبار Ask و یا Babylon ! برو توی کنترل پنل و Add/Remove Programs یا Program Features بگرد ببین می تونی پیداش کنی و حذفش کنی یا نه ! امید وارم از نرم افزاری که نصب کردی جدا نصب شده باشه وگرنه اون نرم افزار رو باید پاک کنی ! البته دوستان هم اشاره کردن ! بعضی شیلترفکنا تبلیغات پخش می کنن ! یا ممکن هست توی تنظیمات مرورگرات پر*و*ک*سی ست شده باشه ! اون رو هم چک کن !

dellserver
December 3rd, 2013, 15:54
حذف کردم حل نشد
حتی فایرفاکس حذف دوباره نصب کردم نشد

hadi_am
December 3rd, 2013, 16:07
درود

برای راحتی و امنیت بیشتر بهتره از گوگل کروم استفاده کنید...

ارادتمند شما

هادی امیری

sirpasha
December 3rd, 2013, 16:07
حذف کردم حل نشد
حتی فایرفاکس حذف دوباره نصب کردم نشد

finda has advertising packages that cater to a range of business & budget sizes. Starting with free options for those wanting a quick online listing for their business, through to tailored packages ensuring reach to advertisers across multiple locations. We can even organise advertising bundles with our sister sites, menus.co.nz, grownups.co.nz and wises.co.nz.

Note: a free listing page, is supported by our paying customers, so your listing page will include advertising on it which appear as Sponsored Links.

Advertising packages on finda.co.nz (http://support.finda.co.nz/advertising-packages-on-finda-co-nz/)

این فیندا نمیدونم دقیقا چیه ! ولی اینو باید پاک کنی احتمالا ! با سرچی که کردم چیز دیگه ای پیدا نکردم !

sirpasha
December 3rd, 2013, 16:13
درود

برای راحتی و امنیت بیشتر بهتره از گوگل کروم استفاده کنید...

ارادتمند شما

هادی امیری

من طرفدار پرو پا قرص فایرفاکسم و هیچ وقت نتونستم با کروم کنار بیام ! حتی سعی هم کردم ! اما یه چیز جالبی که از یکی دیگه شنیدم و صحت و سقم قضیه رو نمیدونم ، می گفت یه بنده خدایی روی سایتش یه کد جاوا اسکریپت گذاشته بود و هر کی با کروم وارد سایتش می شد بدون اینکه به طرف چیزی بگه یه کی لاگر بعنوان افزونه نصب می کرد و تمام اطلاعات رو می گرفته ! البته اینجا جاش نبود اینو مطرح کنم و این هم که مطمئن نیستم همچین چیزی شدنی باشه ! اما در کل مشکل ایشون از مرورگر نیست و از Ad-Ware هایی هست که نصب شده روی سیستمشون

dellserver
December 3rd, 2013, 16:15
همه مررگرها این بالا سرش اومده

dellserver
December 3rd, 2013, 16:16
finda has advertising packages that cater to a range of business & budget sizes. Starting with free options for those wanting a quick online listing for their business, through to tailored packages ensuring reach to advertisers across multiple locations. We can even organise advertising bundles with our sister sites, menus.co.nz, grownups.co.nz and wises.co.nz.

Note: a free listing page, is supported by our paying customers, so your listing page will include advertising on it which appear as Sponsored Links.

Advertising packages on finda.co.nz (http://support.finda.co.nz/advertising-packages-on-finda-co-nz/)

این فیندا نمیدونم دقیقا چیه ! ولی اینو باید پاک کنی احتمالا ! با سرچی که کردم چیز دیگه ای پیدا نکردم !
دقیقا چی حذف کنم

downloaddl
December 3rd, 2013, 16:22
از قسمت پلاگین هایه مرور گر غیر فعالش کنید

sirpasha
December 3rd, 2013, 16:23
دقیقا چی حذف کنم

ببین نوشته Finda پکیج تبلیغاتیه، ممکنم هست از طریق سایت های خواهرش menus.co.nz , grownups.co.nz , wises.co.nz و یا سایت خودش finda.co.nz نصب شده باشه ! حالا باز ممکنه شما یه نرم افزار نصب کنی که اینارو ساپورت کنه و شما موقع نصب همه‌ی تیک ها رو زده باشی ! مثلا Install Finda Package !
باید تو Program Files بگردی تو رجیستری هم همینطور ! البته در صورتیکه توی Programs پیداش نکردی ! بگرد دنبال Finda :D

البته دوست خوبمون هم به پلاگین های مرورگر اشاره کردند که ممکنم هست اونجا هام باشه ! ولی چون فرمودین همه‌ی مرور گرها به احتمال زیاد یه جای دیگه ای نصب شده و روی همه مرورگراتون تاثیر گذاشته !

dellserver
December 3rd, 2013, 16:26
افرین به این نود 32
با نو اسکن کردم ریست دادم الان دروس شده
ممنون از همه دوستان عزیز

traxex12345
December 3rd, 2013, 16:32
با سلام
این مشکل برای من هم پیش اومده بود یه نرم افزار هست باید پاک کنیدش - یه چیزی مثل toolbar سایت ها که نصب میکنید

noa_takotnaha
December 3rd, 2013, 19:36
این مشکل برای من و دادشم هم پیش اومده بود. دقیقا هر دو تاش شکل هم بودن. برای حلش هم گشتم هم خود نرم افزار هم افزونه ای که نصب شده بود رو حذف کردم. جالب اینجاست تو سیستم داداشم اسم نرم افزار و افزونه با اونیکه رو سیستم من بود فرق می کرد.