PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر دوستن درباره این مدل لپ تاپ asus N53SM

besthosti.com
December 2nd, 2013, 17:53
با سلام میخواهم این لپ تاپ را بخرم به نظر شما دوستان این لپ تاپ چطور است ؟
مشخصات :
Intel Core i7 2670QM Processor
8gb ram (Max 16gb)
750GB hd
NVIDIA GeForce GT 630M 2GB

traxex12345
December 2nd, 2013, 17:56
cpu core i 7
very goOoOoOod

mahmoodi.1313
December 2nd, 2013, 18:00
سلام
قبلا با این لپ تاپ کار کرده ام خیلی خوبه ازش راضی بودم برام مشکلی نداشته.
http://www.notebookreview.com/assets/63881.jpg

traxex12345
December 2nd, 2013, 18:02
ببخشید میتونم قیمتشو بپرسم ؟؟

j4b3r
December 2nd, 2013, 18:08
سلام
برای یکی از دوستام این مدل رو تهیه کردم البته کانفیگ مقداری فرق داست.
سیستم خوبی هست.
یه نکنه اگر از هارد زیاد استفاده نمیکنید با هارد ssd بگیرید بسیار مناسب تر هست

traxex12345
December 2nd, 2013, 18:14
هارد اس اس دی فکر میکنم قیمت 250 گیگش از 750 گیگ این پلان گرون تر شه - <دو برابر>

name3
December 2nd, 2013, 19:48
ARK | Intel® Core™ i7-2670QM Processor (6M Cache, up to 3.10 GHz) (http://ark.intel.com/products/53469)

4 هسته فیزیکی و 8 نخ مجازی با 2.2 GHz مقدار فرکانس پردازشی برای هر هسته فیزیکی و در حالت TORBO که نهایت کاراییش رو نشون میده ، مقدار فرکانس پردازشی برای هر هسته فیزیکی به 3.1 GHz میرسه ولی تا 32 گیگ RAM را پشتیبانی می کنه و همچنین پنای باند مختص RAM نیز به 21.3 GB/s میرسه که برای استفاده شخصی ، خیلی خوب هست. فقط مشکل اصلی که داره ، کمبود فضای کش هست. اگر به حداقل 12 می رسید خوب می شد. البته بعضی وقتها نمیشه ، چون یکسری قسمتها هست که خوب هماهنگ نمیشه و افزایش بیشتر بافر ، باعث زود داغ شدن این چیپست ها میشه

موفق باشید

besthosti.com
December 2nd, 2013, 23:29
ببخشید میتونم قیمتشو بپرسم ؟؟
سلام این لپ تاپ را بصورت دست دوم میخوام بگیرم حدودا به واحد پولی اینجا 4000 کرون ( هر کرون 440 تومان محاسبه کنید )

besthosti.com
December 2nd, 2013, 23:30
سلام
برای یکی از دوستام این مدل رو تهیه کردم البته کانفیگ مقداری فرق داست.
سیستم خوبی هست.
خیر من برای ذخیره فیلم ها به هاردش نیاز دارم ولی در اینده شاید عوش کنم
خیلی ممنون از این که نظرتون را دادید .

besthosti.com
December 2nd, 2013, 23:32
ARK | Intel® Core™ i7-2670QM Processor (6M Cache, up to 3.10 GHz) (http://ark.intel.com/products/53469)

4 هسته فیزیکی و 8 نخ مجازی با 2.2 GHz مقدار فرکانس پردازشی برای هر هسته فیزیکی و در حالت TORBO که نهایت کاراییش رو نشون میده ، مقدار فرکانس پردازشی برای هر هسته فیزیکی به 3.1 GHz میرسه ولی تا 32 گیگ RAM را پشتیبانی می کنه و همچنین پنای باند مختص RAM نیز به 21.3 GB/s میرسه که برای استفاده شخصی ، خیلی خوب هست. فقط مشکل اصلی که داره ، کمبود فضای کش هست. اگر به حداقل 12 می رسید خوب می شد. البته بعضی وقتها نمیشه ، چون یکسری قسمتها هست که خوب هماهنگ نمیشه و افزایش بیشتر بافر ، باعث زود داغ شدن این چیپست ها میشه

موفق باشید
تشکر از اطلاعات دقیقی که دادید .

rezarostami
December 2nd, 2013, 23:55
این سری ایسوس دارای پردازنده turbo share هست که مصرف باتری لپ تاپ را به نصف رسونده و به راحتی حین کار 6 ساعت استفاده میده و علاوه بر این دارای مادربرد سرامیکی 3 لایه هست که نسبت به مدل ها و برند های دیگه درصد تولید حرارت بسیار پایین هست. در کل لپ تاپ بسیار عالی برای کارهای سنگین و زمان استفاده طولانی هست.

besthosti.com
December 3rd, 2013, 02:20
با تشکر از این که نظر های خودتون را نوشتین همه دوستان تقریبا راضی بودند و به همین دلیل این لپ تاپ را میخرم

spooky021
December 3rd, 2013, 02:34
سلام

سلام
تایید میشه با اس اس دی بگیرید

unforgiven747
December 3rd, 2013, 11:28
دوست عزیز سلام cpu این لپ تاپ از نسل قدیمی سندی بریج هست- بهتره مدلی انتخاب کنید که از نسل جدید ایوی بریج باشه - هم سرعت پردازش بیشتر شده و هم استفاده از منابع انرژی کمتر شده .
در کل اگر مشکل مالی ندارید پیشنهاد میشه نیم نگاهی به آینده داشته باشید .

besthosti.com
December 4th, 2013, 13:34
دوست عزیز سلام cpu این لپ تاپ از نسل قدیمی سندی بریج هست- بهتره مدلی انتخاب کنید که از نسل جدید ایوی بریج باشه - هم سرعت پردازش بیشتر شده و هم استفاده از منابع انرژی کمتر شده .
ممکن است یه لپ تاپ از همین مدل سی پی یو پیشنهاد کنید .

da6276
December 4th, 2013, 14:08
Intel Core i7 2670QM Processor
سلام
سی پی یو قدیمی شده و برای 2 سال پیش هست ، الان نسل چهارم میتونید تهیه کنید

da6276
December 4th, 2013, 14:09
ivy bridge هم قدیمی شد دیگه ، الان هسول توی بازار موجود هست

hadi_am
December 4th, 2013, 14:25
درود

در کل لپ تاب های Asus از کیفیت بالایی برخوردارن...

ما یکی از نماینده های معتبر ایسوس در استان اردبیل هستیم...

حتی قدیمیترین سی پی یو های Asus توانایی بسیار بالایی دارن...

خود من از سری F6Ve طرح گل که ماله 4 ساله پیشه دارم استفاده میکنم تو این مدت با توجه به کار سنگین حتی سرعتشم کم نشده در کل Asus هر مدلی بخواید بخرید حداقل 5 سال براتون کار میکنن چه سی پی یو قدیمی داشته باشن و چه سی پی یو قوی داشته باشن...

علتشم اینه که Asus اولین شرکتیه که از اینتل و Amd پردازنده ها رو میگیره و در ضمن پردازنده های سفارشی دریافت میکنه...

ارادتمند شما

امیری