PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرفتن هزینه انتقال برای move کردن دومین ها در ریسلو !

Kian
December 1st, 2013, 21:34
سلام دوستان عزیز

کارمون دروامده :) برای انتقال دومین از یک کاستومر به یک کاستومر دیگه در داخل یک پنل رسیلری، پول کامل هزینه ترنسفر واقعی یک دومین رو می خواهند بگیرند، ما به اینکار ریسلو اعتراض کردیم و ازشون خواستیم که مثل رسیلرکلاب سرویس move service رو رایگان کنند شما هم اعتراض کنید و درخواست بدید والا ..........

متن زیر رو بخونید:

Re: How move domain ?

Dear Kian,
To move a domain from one customer to another you need to do a 'real' domain transfer for which in some cases the customer needs to pay (and get) one additional year of registration.
Kind regards,
Resello Support

با پیگیری هایی کردیم خوشبختانه انتقال دامنه ها بین کاستومرهای یک رسیلر میسر و رایگان گردید :)

mhiizadi
December 1st, 2013, 23:04
فکر نمیکنم اصلا بصرفه که هزینه ثبت یک ساله دیگه رو بدیم .
این ریسلو شده مثل ایرنیک :d

Saati
December 1st, 2013, 23:16
سیاستشه. میبنیه ایرانی ها اکثرا گزینه ای جز ریسلو رو مطمئن نمیدونن هر کاری دلش میخواد میکنه.

royl
December 1st, 2013, 23:19
دوستان دامنه من رو منقل نکردن org هست
تلفنی هم با ریسلو و هم با کلاب صحبت کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم
در ضمن دامنه من منقضی شده توی یه بحران عجیبی گیر کردم
به نظرتون چیکار کنم؟

Saati
December 1st, 2013, 23:24
به نظرتون چیکار کنم؟
اره org ها رو هنوز منتقل نکردن منم یک ارگ دارم که فعلا اینجوریه
قبلا تمدید میکردی خیالت راحت بود

Kian
December 2nd, 2013, 11:39
سیاستشه. میبنیه ایرانی ها اکثرا گزینه ای جز ریسلو رو مطمئن نمیدونن هر کاری دلش میخواد میکنه.

اگه همه دوستان تیکت بزنند و اعتراض کنند و ازشون بخواهند که موو سرویس رو رایگان کنند ، مجبور میشند که انجام بدهند.

MagicVps.Com
December 2nd, 2013, 18:39
به نظرتون چیکار کنم؟

اره org ها رو هنوز منتقل نکردن منم یک ارگ دارم که فعلا اینجوریه
قبلا تمدید میکردی خیالت راحت بود

من 2تا دامنه داخل ریسلکلاب داشتم النا کام منتقل شده به ریسلو ولی اورگ نشده و نکته جالب ابنکه داخل رسلر کلاب میرم میبنم جفت دامینها داخل ریسلرکلاب هست در صورتیکه کام داخل رسلو هست
چطوری میشه که یک دامین هم اینطرف هست هم اونطرف

Kian
December 2nd, 2013, 21:34
علتش اینه که عملیات انتقال هنوز تموم نشده ولی در ریسلو امکان مدیریت دامنه ها ( تمدید، تغییر دی ان اس و ...) هست،
و در رسیلرکلاب دامنه ها غیرفعال هستند فقط می توانید آنها را ببینید و هیچ تغییری نمی توانید بر روی آنها انجام بدهید.

armanforghani
December 3rd, 2013, 22:59
مگه قرار نبود تا ۳۰ ام همه چی تموم بشه. اولین ایمیل ها که به نظرم حرف ۲۰ ام زدند. خیلی ها روی حساب اون تاریخ ها تمدید نکردند.

ertebat7
December 3rd, 2013, 23:28
این پاسخی هست که امروز به ما داده اند
هنوز مشخص نیست که هزینه گرفته میشه یا نه برای move

At the moment it's not possible to transfer domains between Resello users. When this is possible we can inform you if there are additional cost for transferring domains between Resello users.
Kind regards,
Resello Support

DJMOKHTAR
December 4th, 2013, 00:00
این تحریم به خاطر دامنه چه ربطی داره به برنامه هسته ای و ...... ایران که تحریم میکنه ؟ یا همین سی پنل برای چی به ایران خدمات نمیده ؟ من واقعا نمیفهمم این تحریم ریسلر کلاب دیگه برای چی هست ؟ هر شرکتی تا یه خورده گنده میشه میاد یه خودی نشون میده و تحریم !!!!!!! حتی یه درایور کارت گرافیک میخوای دانلود کنی انویدیا هم زده تحریم کرده کل ip ایران رو انگار ما .........

واقعا متاسفم برای این وضع

sadeght
December 4th, 2013, 14:07
ظاهرا در سایت میهن نیک که دامنه ثبت می کنه دیروز 12 اذرماه اعلام کرده که انتقال از ریسلو به دیگر رجیسترا فراهمه ببنید دوستان میشه چطوریه :

منبع هم اینجا قسمت اخبار :

MihanNIC :: سرویس میزبانی وب و ثبت آنلاین دامنه (http://mihannic.com/)

delta
December 4th, 2013, 15:29
این تحریم به خاطر دامنه چه ربطی داره به برنامه هسته ای و ...... ایران که تحریم میکنه ؟ یا همین سی پنل برای چی به ایران خدمات نمیده ؟ من واقعا نمیفهمم این تحریم ریسلر کلاب دیگه برای چی هست ؟ هر شرکتی تا یه خورده گنده میشه میاد یه خودی نشون میده و تحریم !!!!!!! حتی یه درایور کارت گرافیک میخوای دانلود کنی انویدیا هم زده تحریم کرده کل ip ایران رو انگار ما .........

انگار ما چی عزیز؟ ما د ز د ی م؟ بله دوست عزیز هستیم..ویندوز 200 - 300 دلاریشو تو بازار و ادارات داریم رایگان استفاده میکنیم.نرم افزارهای گرانقیمتشو با یک کرک تو ادارات و دولت و بانک و خانه راحت بدون پول استفاده میکنیم.بازیهاشون رو تولید انبوه رایت میکنیم میفروشیم مفتاد تومان! گوشیهاشون رو روت میکنیم.لوازمشون رو کپی میکنیم. سرور ازشون میخریم هر غلطی دوست داریم از اتک گرفته تا اسپم و.. روش انجام میدیم.فایلهاشون رو اشتراک دنیایی میزاریم.. حساب د ز د ی و پی پال هکی میریم ازشون کلی لوازم و سرور و.. میخریم.... و و و....
خدارو شکر کن فرهنگشون بالاست.تا همینجا هم کلی بهمون لطف دارند میکنند!

soltanp
December 4th, 2013, 19:44
خب روس ها که بیشتر از ما کرک و این کارها می کنند چرا اونها را تحریم نمی کنند؟
روسها به لایت اسپید هم رحم نکردند ولی لایت اسپید وسی پنل و همه شرکت ها بهشون می فروشن
ببخشیدها ولی داری چرت میگی

mhiizadi
December 4th, 2013, 19:58
انگار ما چی عزیز؟ ما د ز د ی م؟ بله دوست عزیز هستیم..ویندوز 200 - 300 دلاریشو تو بازار و ادارات داریم رایگان استفاده میکنیم.نرم افزارهای گرانقیمتشو با یک کرک تو ادارات و دولت و بانک و خانه راحت بدون پول استفاده میکنیم.بازیهاشون رو تولید انبوه رایت میکنیم میفروشیم مفتاد تومان! گوشیهاشون رو روت میکنیم.لوازمشون رو کپی میکنیم. سرور ازشون میخریم هر غلطی دوست داریم از اتک گرفته تا اسپم و.. روش انجام میدیم.فایلهاشون رو اشتراک دنیایی میزاریم.. حساب د ز د ی و پی پال هکی میریم ازشون کلی لوازم و سرور و.. میخریم.... و و و....
خدارو شکر کن فرهنگشون بالاست.تا همینجا هم کلی بهمون لطف دارند میکنند!

من به ایرانی بودنم با این کارایی که میکنیم افتخار میکنم :d

delta
December 4th, 2013, 20:00
روسها به لایت اسپید هم رحم نکردند ولی لایت اسپید وسی پنل و همه شرکت ها بهشون می فروشن

عزیز برادر افت کلام داشته باش..دوست گرامی ته حرفم رو دیدی نوشتم و...و...و.. یعنی ادامه ها دارد..من فقط خوشگلاشو گفتم وگرنه بقیش... که اگر ادامه بدم به علت 30 یا 30 شدن هم اکانتم تو انجمن بن میشه هم خودم رو دوستان بالا مورد عنایت قرار میدهند... اگر شعور داشته باشید میفهمید این و و و من منظورم چی هست؟ ok ؟

soltanp
December 4th, 2013, 20:05
خب داری اشتباه میگی
همین ویندوز که میگی
مثلا ویندوز8 هنوز نیامده به بازار روس ها کرکش کردند
کلا هشتاد درصد کرک های دنیا کار روس ها هست
حتی شبکه های کارتی ماهواره هم کارتهاشون را هک می کنن رتبه اول نقض کپی رایت هست
پس این مسایل ربطی نداره به این چیزها که میگی
هوش استعداد هکرهای روسی را ما یک درصدش هم نداریم

delta
December 4th, 2013, 20:14
خب داری اشتباه میگی
همین ویندوز که میگی

استاد.. پروفسور ببین چی نوشتم....اصلا میخونی من چی نوشتم؟ برادر من روسها و چینی ها هر غلطی میکنند برای خودشون حساب کتاب دارند.. ماها نداریم.. د ز د داریم تا د ز د ... یکی آفتابه یکی جنتل من...
ما تو امور دیگران دخالت بیجا میکنیم انها نمیکنند... ما زیاده خواه هستیم انها نیستند..چرا نمیگیری برادر؟ کلا تو باغ نیستی چسبیدی همش چند تا هک و کرک رو... ادامه نمیدم چون 30یا30 میشه برادر...بگیر چی میگم!!

Azarin Web
December 4th, 2013, 20:33
مشتری های دامنه org. ما هم هنوز به پنل resello منتقل نشدند! کسی اطلاع داره چرا؟ و کی منتقل میشن؟

ertebat7
December 4th, 2013, 21:34
مشتری های دامنه org. ما هم هنوز به پنل resello منتقل نشدند! کسی اطلاع داره چرا؟ و کی منتقل میشن؟

متاسفانه اصلا معلوم نیست

DJMOKHTAR
December 5th, 2013, 05:09
این دامنه INFO که من قبلا از طریق نماینده از ریسلر کلاب داشتم الان چی به سرش میاد ؟ نه منتقل شده ریسلو و نه اینور میشه DNS ست کرد , بد تر اینکه چند روز دیگه باید تمدیدش کنم وگرنه میپره

الان چه خاکی تو سرمون بریزیم ما ؟ :-b

asdadsdxz
December 5th, 2013, 05:31

ربطش به این هست که شما برای این سرویس باید پول بدید و پولی که از ایران بخواهد بیاد و وارد سیستم بانکی امریکا بشه ممنوع هست
باز اون کارت گرافیگ هم شما نباید بخرید چرا؟ چون برای خرید کارت گرافیک باید پول بدید و باز هم پول شما برای اونها مورد قبول نیست و چون با پول ایران اون کارت گرافیک رو خریدد پس به شما پشتیبانی داده نمیشه چون در اصل این کارت گرافیک به کشور ایران فروخته نمیشه و شما با خرید اون جرم مرتکب شدید.

asdadsdxz
December 5th, 2013, 05:37
خب داری اشتباه میگی
همین ویندوز که میگی

داداش ربطی به کرک و... نداره که
پول ایران و ایارنی یه جورایی باری اونا حرام هست d: گرفتی؟ یعنی نباید پول ایرانی ها وارد سیستم بانکیشون بشه اینه که جرمه
اونا میتونند به ایرانی ها هرچی سرویس رایگان هست بدند و کسی هم کاری باهاشون نداره
ولی اگر بفهمن یه شرکتی از ایرانی ها پول گرفته و وارد سیستم بانکیشون کردن ۱۰۰ برابر اون پول جریمش میکنند

Kian
December 5th, 2013, 10:59
تمامی این مشکلات س +ی +اسی هست، هیچ ربطی به کرک و ... ندارد، بیخودی دعوا نکنید

علت تاخیر در انتقال دامنه ها هم مشکلاتی مانند همکاری نکردن رجیسترار های اصلی برخی پسوندها مانند org - info و ... هست. یعنی تاخیر زیادی برای انتقال هزاران دامنه بصورت یکجا دارند و این باعث تاخیر شده است.

DJMOKHTAR
December 5th, 2013, 12:43
تا جایی که میدونم خیلی امکانات دیگه مثل همین سی پنل هم برای ایران ممنوع هست ولی همه بدون مشکل دارند استفاده میکنند

برای دامنه هیچ راهی نبود روی ری سلر کلاب بمونید ؟ از طرق کسی تو خارج یا ....... ؟

ببخشید قصد توهین به هیچ ملیتی ندارم و لی الان ارزش یک افغانی از ایرانی بیشتره تو دنیا و اگه افغانستان زندگی میکردیم الان همه چیز داشتیم

داداش ربطی به کرک و... نداره که
پول ایران و ایارنی یه جورایی باری اونا حرام هست d: گرفتی؟ یعنی نباید پول ایرانی ها وارد سیستم بانکیشون بشه اینه که جرمه
اونا میتونند به ایرانی ها هرچی سرویس رایگان هست بدند و کسی هم کاری باهاشون نداره
ولی اگر بفهمن یه شرکتی از ایرانی ها پول گرفته و وارد سیستم بانکیشون کردن ۱۰۰ برابر اون پول جریمش میکنند

اگه قضیه پول هست پس چرا یاهو خدمات ایمیلش را برای ایران تحریم کرده ؟ این که دیگه قضیه پول و کرک نیست

abbas_majan
December 5th, 2013, 17:21
برادرا من چند تا دامنه org دارم امروز آخرین مهلتشونه و فردا اکسپایر میشن و متاسفانه هنوز دامنه org به ریسلو انتقال نیافته راه چاره چیست ؟؟ چون فردا سایتهای این دامین ها از کار میفتند چون تمدید نشدند :-<

Kian
December 5th, 2013, 19:33
با پیگیری هایی کردیم خوشبختانه انتقال دامنه ها بین کاستومرهای یک رسیلر میسر و رایگان گردید .

لطفا مشکلات ریسلو در تاپیک دیگری پیگیری نمایید

Yashost!ng
December 7th, 2013, 01:01
سلام
دوست عزیز میشه بفرمایید برای انتقال دامنه بین یوزر ها از کجا باید اقدام کرد ؟
چون در پنل بنده هیچ گزینه ای برای ترنسفر نیست

Kian
December 7th, 2013, 11:34
http://www.webhostingtalk.ir/f25/99205/#post939825

armanforghani
December 11th, 2013, 07:51
مسئله انتقال بین کاستومر های ریسلر ها و ساب ریسلرهای مختلف هست.