PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورود به سایت من از طریق سایت internet.ir

behnam_rs232
November 30th, 2013, 23:18
آقا سلام فک کنم می خوان سایتم رو چیلتر کنن یکی بگه چکار کنم الان داشتم آخرین بازدیدکنندگان رو چک می کردم توی لیست سایت internet.ir با ip امریکا رو دیدم قضیه چیه باید چکار کنم خواهشا کمک کنید

hoka
November 30th, 2013, 23:25
آقا سلام فک کنم می خوان سایتم رو چیلتر کنن یکی بگه چکار کنم الان داشتم آخرین بازدیدکنندگان رو چک می کردم توی لیست سایت internet.ir با ip امریکا رو دیدم قضیه چیه باید چکار کنم خواهشا کمک کنید

دامنه ی جدید تهیه و روی هاستتون پارک کنید و آدرس سایت رو از پنل سایتتون تغییر بدید به آدرس جدید تا حداقل چند بازدید بگیره دامنه ی جدیدتون

behnam_rs232
November 30th, 2013, 23:34
آقا من از cloud flare استفاده می کنم امکانش هست یه توضیحی بدین من الان دامین جدید رو ساختم ولی وقتی می خوام پارک کنم ارور میده

behnam_rs232
November 30th, 2013, 23:50
آقا دامین جدید پارک شد چقدر طول میکشه که وصل بشه ، چطوری دامین قبلی رو ریدایرکت کنم روی آدرس جدید که بازدید کننده های قبلی اتومات به آدرس جدید برن؟

hoka
November 30th, 2013, 23:58
آقا دامین جدید پارک شد چقدر طول میکشه که وصل بشه ، چطوری دامین قبلی رو ریدایرکت کنم روی آدرس جدید که بازدید کننده های قبلی اتومات به آدرس جدید برن؟

بستگی به آی اس پیتون داره . امکان داره همون لحظه روی isp شما فعال بشه ولی به صورت نرمال 24 ساعت طول میکشه تا روی کل isp ها دی ان اس ها ست بشن

برای ریدایرکت هم میتونید از خود پنل استفاده کنید یا از دستورات htaccess

glxx
December 1st, 2013, 00:15
از دستورات htaccess استفاده کنین تا همه لینک هاتون پارک بشه به دامنه جدید نه فقط صفحه اول

behnam_rs232
December 1st, 2013, 00:25
میشه یه توضیحی بدین من می خواستم یه سری آی پی رو بلوک کنم از توی htaccess ولی نبود توی سی پنل عجیب نیس :-؟

hoka
December 1st, 2013, 00:47
میشه یه توضیحی بدین من می خواستم یه سری آی پی رو بلوک کنم از توی htaccess ولی نبود توی سی پنل عجیب نیس :-؟

وقتی میخواید فایل منیجر رو باز کنید گزینه ی show hide رو فعال کنید

Mr.Te0
December 1st, 2013, 00:54
بهترین و ساده ترین راه این بود که یه عنوان در هدر سایت بزنید که این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی... و..
است.
خلاص ...:65::d:d:d:d

behnam_rs232
December 1st, 2013, 01:21
:77: سایت هر چی بیشتر پیرهن پاره کنه طرفدارش بیشتره ما از این چیزا نمیترسیم

یه روز باید خودمو لو بدم بینم اینایی که سایت ماها رو لو میدن چه مزه ای داره زیرزبونشون ؟؟؟!!!! :d

از بحث دور نشیم یعنی هر چی آدرس توی htaccess بود به ادرس جدید تغییر بدم ؟؟

be099
December 1st, 2013, 02:32

آی پیشو ببند :d

mad-adwords
December 1st, 2013, 03:02
دوست عزیز گزارش دادند که فردا فیل میشی

behnam_rs232
December 1st, 2013, 13:16
آی پی شو بستم ولی فایده نداره آقا این دومین جدید من که پارک کردم چرا کار نمیکنه ؟؟

آقا یکی بیاد آی دی منو آدد کنو ببینم باس چه کار کنم سایت ***** بشه آدرس جدیدی ندارم که یوزرهارو هدایت کنم :110::110::110:
اینم آی دی من mohammad_apex

hoka
December 1st, 2013, 14:21
بهترین و ساده ترین راه این بود که یه عنوان در هدر سایت بزنید که این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی... و..
است.
خلاص ...:65::d:d:d:d
:)) اونها هم به همین جمله بسنده میکنن و سایت رو چیز نمیکنن ؟؟!! ولی برای سرگرمی خوبه :)

:77: سایت هر چی بیشتر پیرهن پاره کنه طرفدارش بیشتره ما از این چیزا نمیترسیم

یه روز باید خودمو لو بدم بینم اینایی که سایت ماها رو لو میدن چه مزه ای داره زیرزبونشون ؟؟؟!!!! :d

از بحث دور نشیم یعنی هر چی آدرس توی htaccess بود به ادرس جدید تغییر بدم ؟؟

مگه سی پنل نیست ؟
از سی پنل بخش ریدایرکت دومین میتونید انیکارو گرافیکی انجام بدید بدون اینکه دستکاری کنید اچ تی اکسس رو

آی پیشو ببند :d
فایده نداره

آی پی شو بستم ولی فایده نداره آقا این دومین جدید من که پارک کردم چرا کار نمیکنه ؟؟

آقا یکی بیاد آی دی منو آدد کنو ببینم باس چه کار کنم سایت ***** بشه آدرس جدیدی ندارم که یوزرهارو هدایت کنم :110::110::110:
اینم آی دی من mohammad_apex

دامنت رو بفرست برام از پ خ ببینم چی هست

behnam_rs232
December 1st, 2013, 14:38
پ خ شد چرا سی پنل هست

traxex12345
December 1st, 2013, 14:53
اسم سایتتون تو تار نما های مفید اینترنتی نبوده؟؟؟؟

behnam_rs232
December 1st, 2013, 14:58
نه بابا تارنمای مفید کیلویی چنده سایت موزیک و فیلمه اگه بذارم که خودمو انداختم توی مخمصه :d

traxex12345
December 1st, 2013, 15:09
پس باید بزنید تو کار دامنه uk :d

behnam_rs232
December 1st, 2013, 15:20
آقا یکی کمک کنه دیگه به خدا کارم خیلی گیره همینجوری نیاید یه سر بزنید برید شاید مشکل از تنظیم نبودن درست cloudflare باشه البته احتمال میدم

traxex12345
December 1st, 2013, 15:24
شاید هم یه نفر - یه دشمن یا ... سایت شما رو برای ***** شدن گزارش کرده

behnam_rs232
December 1st, 2013, 15:27
آقا یکی کمک کنه دیگه به خدا کارم خیلی گیره همینجوری نیاید یه سر بزنید برید شاید مشکل از تنظیم نبودن درست cloudflare باشه البته احتمال میدم
یه سوال دیگه وقتی سایت رو میخوان ***** کنن جدای از بحث شناسایی سایت توسط بات ، موقع ***** شخصی این کار رو انجام میده یا اینکه نرم افزار ***** می کنه به خاطر محتوای سایت می گم چون V.P.N وو اینا دارم روی سایت میگم ...

traxex12345
December 1st, 2013, 15:30
کاری نمیشه کرد که
اگر مطمین اید که داره برای ***** اقدام میشه - دامنه رو موقتا روی سایت دیگه ای با محتوا مجاز منتقل کنید - یا کلا ببندیدش چند روز...

behnam_rs232
December 1st, 2013, 15:33
آره گزارش مردمی متاسفانه زیاده عین خیار می فروشن سایت های فیلم و موزیک رو ، نمیدونم چرا !!! بد می کنیم خدمت کنیم به مردم اونوقت اینطوری جواب می گیریم

hamedmj
December 1st, 2013, 18:42
کاری نمیشه کرد باید دامین جدید ثبت کنید

abbaskh
December 1st, 2013, 18:54
دادا عیب نداره
20 هزار تا سایت موزیک چیل تر میشن سایت تو هم روش
سیستم سایتت نیوکه
اگه از قسمت تنظیمات سایت آدرس رو عوض کنی خودش اوتومات ریدایرکت میشه به آدرس جدید

behnam_rs232
December 1st, 2013, 19:07
آقا مشکلی نیست فیلی هم بشه ولی مشکل اینه که الان آدرس جدید که پارک کردم قاعدتا باید با هر دو تا دامین سایت بالا بیاد ولی الان دامین جدید server not found mide

abbaskh
December 1st, 2013, 19:11
ادرس دامین جدید؟

behnam_rs232
December 1st, 2013, 19:30
پ خ شد

abbaskh
December 1st, 2013, 19:34
خوب فک کنم مشکلتو فهمیدم
اول بدون اینکه دی ان اس های دامین جدید رو رو کلود فلار ست کنی رو دی ان اس اصلی هاستت ست کن بعد از اینکه سایت بالا اومد برو تو کلود فلار بعد دامین جدیدت رو اضافه کن

behnam_rs232
December 1st, 2013, 19:39
تشکر یه همچین حدسی میزدم الان امتحان می کنم

behnam_rs232
December 1st, 2013, 19:46
الان وقتی آدرس جدید رو وارد می کنم آدرس قبلی رو واسم ریدایرکت می کنه علت چیه ؟
البته هنوز رو فلیر ست نکردم فعلا روی دی ان اس های خودمه

abbaskh
December 1st, 2013, 20:09
الان وقتی آدرس جدید رو وارد می کنم آدرس قبلی رو واسم ریدایرکت می کنه علت چیه ؟
البته هنوز رو فلیر ست نکردم فعلا روی دی ان اس های خودمه
نیوک 8.3 سیستمش طوری هست که سایت فقط با دامینی که در قسمت تنظیمات سایت وارد شده باز میشه
اگه نا محدود دامین هم پارک کنید رو هاست نیوک فقط با یک دامین باز میشه.البته با کمی ویرایش میشه کاری کرد که سایت با چند دامین بالا بیاد

behnam_rs232
December 1st, 2013, 20:14
چطور باید ویرایش کرد کجا رو باید ویرایش کنم ؟

الان فرض رو بر این بگیریم که سایت خیلتر شده و بنده دسترسی به ادمین سایتم ندارم و می خوام آدرس جدید رو جایگیزن آدرس قبلی کنم به صورتی که تمام لینک هام به آدرس جدید منتقل بشن و هرکاربری که آدرس قبلی رو زد وارد آدرس جدید بشه چه کار باید بکنم ؟؟

moradbarghi
December 1st, 2013, 21:00

الان فرض رو بر این بگیریم که سایت خیلتر شده و بنده دسترسی به ادمین سایتم ندارم و می خوام آدرس جدید رو جایگیزن آدرس قبلی کنم به صورتی که تمام لینک هام به آدرس جدید منتقل بشن و هرکاربری که آدرس قبلی رو زد وارد آدرس جدید بشه چه کار باید بکنم ؟؟
سلام قبل هر کاری ای پی سا ماندهی را بن کنید 2 تا ای پی داره ربات فیل تر ینگ

abbaskh
December 1st, 2013, 21:10
سلام قبل هر کاری ای پی سا ماندهی را بن کنید 2 تا ای پی داره ربات فیل تر ینگ

ممنون میشم آی پی ها رو پخ کنید

moradbarghi
December 1st, 2013, 21:12
ای پی ها تابلو هستم تو پنل قسمت گذارش ها هست
و یا اینکه از ادرس های
internet{dat}ir
و پیوند ها
هویز بگیری
خود
دامنه ها رو هم بن کن

abbaskh
December 1st, 2013, 21:13

برای ویرایش باید فایل mainfile.php و httacces رو ویرایش کرد
دو روش هم واسه تغییر آدرس داری
1.از چیل شکن استفاده کنی و بری از مدیریت تغییر بدی
2 از phpmyadmin جدول nuke_config آدرس سایت رو تغییر بدی

behnam_rs232
December 2nd, 2013, 12:15
سلام مجدد ممنون از همتون بابت کمک هایی که بهم کردید بالاخره سایتم امروز ***** شد فقط الان مشکلی که دارم آدرس قبلی به آدرس جدید ریدایرکت نشده و عکس های سایت و کنترل پنل ادمین بالا نمیان اونا رو باید چه کار کنم ؟؟

behnam_rs232
December 2nd, 2013, 12:32
کسی نبود ؟؟؟؟ Help Me

behnam_rs232
December 2nd, 2013, 12:49
up

behnam_rs232
December 2nd, 2013, 13:09
up

moradbarghi
December 2nd, 2013, 14:00
up
سلام یه کوئری هست این چمله تو گوگل سرچ کن
جانشینی کلمه در دیتابیس
و یا raplace word Database

بیا خودم سرچیدم
MySQL database has a handy and simple string function REPLACE() that allows table data with the matching string (from_string) to be replaced by new string (to_string). This is useful if there is need to search and replace a text string which affects many records or rows, such as change of company name, postcode, URL or spelling mistake.

The syntax of REPLACE is REPLACE(text_string, from_string, to_string)
MySQL reference (http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/string-functions.html#function_replace) describes REPLACE as function that returns the string text_string with all occurrences of the string from_string replaced by the string to_string, where matching is case-sensitive when searching for from_string. text_string can be retrieved from the a field in the database table too. Most SQL command can be REPLACE() function, especially SELECT and UPDATE manipulation statement.
For example:
update TABLE_NAME set FIELD_NAME = replace(FIELD_NAME, ‘find this string’, ‘replace found string with this string’);
update client_table set company_name = replace(company_name, ‘Old Company’, ‘New Company’)
The above statement will replace all instances of ‘Old Company’ to ‘New Company’ in the field of company_name of client_table table.
Another example:
SELECT REPLACE(‘www.mysql.com’ (http://www.mysql.com’), ‘w’, ‘Ww’);
Above statement will return ‘WwWwWw.mysql.com’ as result.

و این زیر

How to find and replace word in text from mysql database?"
And MySQL table words, with to 3 column id, word and replaceWord. I have more than 4000 words in databese.
Table:
id word replaceWord
1 text sentence
2 word letter
3 mysql MySQL
4 .. ...
5 .. ...
6 .. ...Result:
"How to find and replace letter in sentence from MySQL database?"
I know how to do this without database, but i need database.
<?php
$text="How to find and replace word in text from mysql database?";
$replaceWord=array( "text" => "sentence", "word" => "letter", "mysql" => "MySQL");
echo strtr($tekst, $replaceWord);
?>

behnam_rs232
December 2nd, 2013, 22:37
آقا ممنون از همتون دست گل تک تک تون درد نکنه مشکل لود نشدن عکس ها رو پیدا کردم و رفع شد