PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره از همکاران عزیز

hostfire
November 30th, 2013, 15:24
سلام و وقت بخیر
اول از همه ممنون که این تاپیک رو مشاهده میکنید.
بنده قصد دارم دوباره به بازار کار برگردم البته مشورت شما رو میخوام با توجه به شرایطی که دارم.
قبلا فعالیت میکردم تنها ولی مشتری هام زیاد شدند و نتونستم رسیدگی کنم بهشون و چون در آمدم اندک بود 700-800 تومن بود.نمیتونستم پشتیبان استخدام کنم.
به خاطر 32 تومن ازم شکایت کردند...
دانشجوی ارشد هنر-سینما هستم.وقت ازاد زیاد دارم و اکثر رو رو بیکار پشت اینترنت تو فیس بوک توئیتر و اینجا هستم.از این طرف هم اصلا رشتم مرتبط با این فعالیت نیست!میترسم باز بیام و رشته ی خودم رو فراموش کنم.
میخواستم یک سرور کوچیک بگیرم و شروع به فعالیت کنم دوباره.
ولی ترس سری قبل که ازم شکایت شد تو وجودم مونده ولی اینبار قصد دارم یک سرویس دهی خوب داشته باشم.ولی مشتری کم.این چند وقتی خیلی از مشتری های ثابتم پ.خ دادن و زنگ زدن که ایا سرور داری یا نه.ولی متاسفانه این ترسه وجودمو گرفته.حتی امروز 4 دامنه ی بسیار قدرتمند خریداری کردم از شخصی در همین انجمن ولی این ترسه....
همکاران عزیز بنده رو راهنمایی کنند
شروع به کار کنم؟ نکنم؟

paradiseserver
November 30th, 2013, 15:30
سلام و وقت بخیر
اول از همه ممنون که این تاپیک رو مشاهده میکنید.
بنده قصد دارم دوباره به بازار کار برگردم البته مشورت شما رو میخوام با توجه به شرایطی که دارم.
قبلا فعالیت میکردم تنها ولی مشتری هام زیاد شدند و نتونستم رسیدگی کنم بهشون و چون در آمدم اندک بود 700-800 تومن بود.نمیتونستم پشتیبان استخدام کنم.
به خاطر 32 تومن ازم شکایت کردند...
دانشجوی ارشد هنر-سینما هستم.وقت ازاد زیاد دارم و اکثر رو رو بیکار پشت اینترنت تو فیس بوک توئیتر و اینجا هستم.از این طرف هم اصلا رشتم مرتبط با این فعالیت نیست!میترسم باز بیام و رشته ی خودم رو فراموش کنم.
میخواستم یک سرور کوچیک بگیرم و شروع به فعالیت کنم دوباره.
ولی ترس سری قبل که ازم شکایت شد تو وجودم مونده ولی اینبار قصد دارم یک سرویس دهی خوب داشته باشم.ولی مشتری کم.این چند وقتی خیلی از مشتری های ثابتم پ.خ دادن و زنگ زدن که ایا سرور داری یا نه.ولی متاسفانه این ترسه وجودمو گرفته.حتی امروز 4 دامنه ی بسیار قدرتمند خریداری کردم از شخصی در همین انجمن ولی این ترسه....
همکاران عزیز بنده رو راهنمایی کنند
شروع به کار کنم؟ نکنم؟

سلام مهدی جان

با شناختی که از شما دارم و اون دانشی که در این زمینه دارید فکر میکنم دوباره بتوانید شروع به کار کنید
در این کار فقط باید به فکر رازی نگاه داشتن مشتری خود باشید
از چیزی هم ترس نداشته باشید وقتی کار شما درست باشد جای ترس نیست
انشالله موفق باشید

viasky
November 30th, 2013, 15:35
شروع کن
چراکه نه!

hostfire
November 30th, 2013, 15:39
سلام مهدی جان

با شناختی که از شما دارم و اون دانشی که در این زمینه دارید فکر میکنم دوباره بتوانید شروع به کار کنید
در این کار فقط باید به فکر رازی نگاه داشتن مشتری خود باشید
از چیزی هم ترس نداشته باشید وقتی کار شما درست باشد جای ترس نیست
انشالله موفق باشید

لطف داری علیرضا

شروع کن
چراکه نه!

میترسم باز عین سری قبل شه ولی 90% شروع میکنم

------------
منتظر نظر بقیه هستم

spark3r
November 30th, 2013, 15:39
سلام
می تونید دوباره شروع کنید چرا که نه
اگر همکار خواستید می تونم کمکتون کنم.

name3
November 30th, 2013, 15:57
تو این حوزه ، اکثر مسائل سرویس دهی دست ما نیست. حتی اگه دیتاسنتر هم بزنی ، بازم مشکلاتی مثل سرویس دهنده اینترنتت رو داری. ولی اگه به جمله ی " ازان بخرم تا ارزان بفروشم و مشتریم زیاد شه و راضی شه " اعتقادی ندارید ، پس کار رو با سرور کوچک شروع نکنید. قبلاً هم اشاره کردم: باید با تمام توان شروع کرد و تمام جوانب را در نظر گرفت و همیشه باید بدترین حالت را پیش بینی کرد و همیشه باید برای بدترین حالت ها ، بهترین راه حل ها را اتخاذ نمود.

امیدواریم که همه دوستان موفق باشند

hostfire
November 30th, 2013, 16:01
تو این حوزه ، اکثر مسائل سرویس دهی دست ما نیست. حتی اگه دیتاسنتر هم بزنی ، بازم مشکلاتی مثل سرویس دهنده اینترنتت رو داری. ولی اگه به جمله ی " ازان بخرم تا ارزان بفروشم و مشتریم زیاد شه و راضی شه " اعتقادی ندارید ، پس کار رو با سرور کوچک شروع نکنید. قبلاً هم اشاره کردم: باید با تمام توان شروع کرد و تمام جوانب را در نظر گرفت و همیشه باید بدترین حالت را پیش بینی کرد و همیشه باید برای بدترین حالت ها ، بهترین راه حل ها را اتخاذ نمود.

امیدواریم که همه دوستان موفق باشند

قبلا اعتقاد داشتم به جمله ی بالا ولی الان خیر.
با تشکر از کمال دقت شما به حرف های بنده ولی منطور من رو از سرور کوچک بد برداشت کردید.منظور سروری قدرت مند ولی باطرفیت پایین بود .منظور سخت افزار ظعیف نبود دوست من.
بازم تشکر از نظر شما بسیار امیدوار کننده هست نظرات دوستان

viasky
November 30th, 2013, 16:26
مهمتر از سرور و قطعات مدیریت شما روی سرور هست
اگر بتونید مدیریتی روی مصرف منابع داشته باشید و به نوعی سرور های مجازی و همیشه تازه و بدون افت کیفیت نگهدارید
هچی مشکلی پیش نمیاد