PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به اینترنت نامحدود

sina sina
November 30th, 2013, 10:56
سلام
نیاز به اینترنت نامحدود واقعی دارم.یعنی از نظر دانلود و آپلود محدودیتی نداشته باشه و سرعت هم چیزی باشه که میگن.
از دوستانی که تجربه داشتن چه شرکتی رو با قیمت مشابه مخابرات پیشنهاد میکنید ؟

sina sina
November 30th, 2013, 11:19
؟

ss_movies
November 30th, 2013, 12:03
نامحدود با قیمت مخابرات گیرتون نمیاد

sina sina
November 30th, 2013, 12:09
یکی دوتا شرکت اینجا هست مشابه قیمت مخابرات میدن ولی از نظر حجم نمیدونم مشابه مخابرات هستن یا نه.امکانش هست بگن 512 نامحدود به از مصرف مشخص یه حجمی سرعتش کمتر بشه ؟؟

n4ser
November 30th, 2013, 12:20
پهنای باند یک مگ سرعت دانلود بین 90 تا 128 نامحدود واغعی بون لیمیت شدن در اثر مصرف زیاد ماهیانه 45000 تومان 6070779 0511 کیانت !!!!!

sina sina
November 30th, 2013, 12:43
توی سایت کیانت چیز دیگه ای نوشته.
کسی از کیفیت سرویس های پارس آنلاین خبری داره ؟

DaryaHost
November 30th, 2013, 13:29
به غیر از مخابرات همه ی شرکت ها بعد یه حجم خاصی که دانلود کنید محدود میکنن سرعت رو ;)

n4ser
November 30th, 2013, 13:30

سایت کیانت تعرفه های سرویس (http://www.kianet.net/tabid/180/Default.aspx)

نامحدود خواستی زنگ بزن همونه که گفتم بگیر و اگر بهنای باند با قیمت مناسب میخوای 10مگ کیانتا میده ماهی 30 تومان با 6 گیگ ترافیگ و شاتل میده 43 ت با 3 گیگ ترافیک

پارس انلاین = شبکه سرعت متوسط پشتیبانی خوب اسیاتک = شبکه داغون قطعی زیاد شاتل= قیمت نت کرون پشتیبانی قوی پسخ گویی ضعیف پیشگامان = طبغ گفته دوستان عالی

من چند سال مشترک شاتل بودم الان اومدم از کیانت گرفتم و راضیم با سرعت 1260 kb دانلود میکنم شاتل تازگیا داغون شده پکت لاست 6 گیگ ترافیکم تو شاتل گم شد نتونستن پیگیری کنن

3 ماه بود کلا یا اپلود حساس شد ه بود پینگم یک دفعه میرفت رو 300 میومد زیره 20 نوسان شدید پکت لاست و.... از شاتل نگیرین اگرم دارین تخلیه کنین

ded_usa
November 30th, 2013, 13:36
با شرکت های وب تماس بگیرین

sina sina
November 30th, 2013, 13:39
به غیر از مخابرات همه ی شرکت ها بعد یه حجم خاصی که دانلود کنید محدود میکنن سرعت رو ;)
یعنی همون سرعتی که باید بدنم کم میکنن ؟ 512 که باید 60 بده رو هم به کمتر از 60 محدود میکنن ؟

سایت کیانت تعرفه های سرویس (http://www.kianet.net/tabid/180/Default.aspx)

نامحدود خواستی زنگ بزن همونه که گفتم بگیر و اگر بهنای باند با قیمت مناسب میخوای 10مگ کیانتا میده ماهی 30 تومان با 6 گیگ ترافیگ و شاتل میده 43 ت با 3 گیگ ترافیک

پارس انلاین = شبکه سرعت متوسط پشتیبانی خوب اسیاتک = شبکه داغون قطعی زیاد شاتل= قیمت نت کرون پشتیبانی قوی پسخ گویی ضعیف پیشگامان = طبغ گفته دوستان عالی

من چند سال مشترک شاتل بودم الان اومدم از کیانت گرفتم و راضیم با سرعت 1260 kb دانلود میکنم شاتل تازگیا داغون شده پکت لاست 6 گیگ ترافیکم تو شاتل گم شد نتونستن پیگیری کنن

3 ماه بود کلا یا اپلود حساس شد ه بود پینگم یک دفعه میرفت رو 300 میومد زیره 20 نوسان شدید پکت لاست و.... از شاتل نگیرین اگرم دارین تخلیه کنین
فرق برنزی نقره ای طلایی کیانت چیه ؟ برنزیش محدودیت حجم نداره ؟

sina sina
November 30th, 2013, 13:45
با شرکت های وب تماس بگیرین

های وب یه تعرفه نامحدود بیشتر نداره اونم تفاوت قیمتش با مخابرات خیلی زیاد هست.

ded_usa
November 30th, 2013, 14:06
بله دوست عزیز اما شما میتونید تعرفه فشفششون رو بردارین چون واقعا اروزنه تقریبا هر گیگ رو 1000ت میدن من خودم ماهانه 90 گیگ استفاده میکنم نود هزارتوامن و سرعتشون بهترینه و پشتیبانیشون و یک چیز دیگه هم هست نامحدود سرعت دانلود رو کم میکنه

sina sina
November 30th, 2013, 14:09
بله دوست عزیز اما شما میتونید تعرفه فشفششون رو بردارین چون واقعا اروزنه تقریبا هر گیگ رو 1000ت میدن من خودم ماهانه 90 گیگ استفاده میکنم نود هزارتوامن و سرعتشون بهترینه و پشتیبانیشون و یک چیز دیگه هم هست نامحدود سرعت دانلود رو کم میکنه

این هزینه نسبت به مخابرات زیاد هست.نامحدود سرعت اسمی سرویس رو میده که نسبت به حجمی ها تعرفه بهتری برای من هست.
مشکل اینه که یا هزینه مناسب نیست یا حجم دانلود رو نامحدود نمیزارن یا سرعت رو از تعرفه اسمی هم کمتر میکنن.

asdadsdxz
November 30th, 2013, 14:38
همه نامحدود ها یک به ۱۰ یا بیشتر هستن یعنی دو مگش هم بالای ۶۰ تا نمیره

hack2hacker
November 30th, 2013, 14:40

256 نامحدود دارم سرعت دانلود 190
128 هم داشتم سرعت دانلود 130

sina sina
November 30th, 2013, 14:40
همه نامحدود ها یک به ۱۰ یا بیشتر هستن یعنی دو مگش هم بالای ۶۰ تا نمیره
مثل اینکه قانونش تغییر کرده و از یک به هشت بیشتر نمیکنن.منم سرعت بیشتر از 60 نمیخوام.میخوام نماحدود واقعی باشه یعنی بعد از یه حجمی همون 60 رو نکنن 30 15 یا 8.
سرویس های نامحدود شرکت های خصوصی اینطوری هستن ؟

sina sina
November 30th, 2013, 14:41
256 نامحدود دارم سرعت دانلود 190
128 هم داشتم سرعت دانلود 130
تهران ؟ از چه شرکتی ؟

hack2hacker
November 30th, 2013, 14:43
تهران ؟ از چه شرکتی ؟

بله پارس انلاین

sina sina
November 30th, 2013, 14:48
بله پارس انلاین

حداقل ترافیک ماهیانه دریافتی مشتری چی هست زده تو لیست تعرفه ها ؟
توی سایتش زده با 128 تا 10 گیگ اول رو با سرعت بالا میده بعد از اون روی 128 اسمی لیمیت میشه ؟

hack2hacker
November 30th, 2013, 14:50
حداقل ترافیک ماهیانه دریافتی مشتری چی هست زده تو لیست تعرفه ها ؟
توی سایتش زده با 128 تا 10 گیگ اول رو با سرعت بالا میده بعد از اون روی 128 اسمی لیمیت میشه ؟
20 گیگ هست اگه اشتباه نکنم
با یک بار ریست کردن مودم سرعت دوباره میره بالا :دی

sina sina
November 30th, 2013, 14:55
20 گیگ هست اگه اشتباه نکنم
با یک بار ریست کردن مودم سرعت دوباره میره بالا :دی
توی سایتش زده 10 گیگ.جالبه.
حداقل ترافیک ماهیانه دریافتی مشتری چی هست ؟ پینگ و قطعی سرویس چطور هست ؟

hack2hacker
November 30th, 2013, 15:00
توی سایتش زده 10 گیگ.جالبه.
حداقل ترافیک ماهیانه دریافتی مشتری چی هست ؟ پینگ و قطعی سرویس چطور هست ؟
پینگ خوبه به سرور های ایران از 20-50 متغییره
قطعی هم تا حالا بالاتر از 10 مین نبوده

sina sina
November 30th, 2013, 15:06
به غیر از پارس آنلاین چه سرویس دیگه ای رو پیشنهاد میکنید ؟

hack2hacker
November 30th, 2013, 15:11
به غیر از پارس آنلاین چه سرویس دیگه ای رو پیشنهاد میکنید ؟

شاتل هم خوبه ولی زیاد دانلود کنید پورت رو میبنده
سرویس نا محدود بهترین گزینه مخابرات و پارس انلاین هست

sina sina
November 30th, 2013, 15:14
مخابرات که کیفیت سرویس هاش خیلی افت کرده.به دنبال جایگزنی هستم برای مخابرات ولی با قیمت و پهنای باند مخابرات

mahmoodi.1313
November 30th, 2013, 19:17
با سلام
اینترنت دیده بانان نت که یک شرکت از پیشگامان هست اینترنت 256 کیلوبایت رو 15.000 تومان می دهد اما این اینترنت بین چند نفر تقسیم می شود که بر اساس ضریب هست هر چه کمتر باشد قیمت هم گرانتر خواهد شد.برای اطلاعات بیشتر به سایت های زیر مراجعه کنید
دیده بانان نت(استان کرمان): didi.ir
پشگامان(تمامی استان ها): www.pishgaman.net (http://www.pishgaman.net/)
موفق باشید ;)

kjwr38iu39t
November 30th, 2013, 19:26
سلام
نیاز به اینترنت نامحدود واقعی دارم.یعنی از نظر دانلود و آپلود محدودیتی نداشته باشه و سرعت هم چیزی باشه که میگن.

با سلام و وقت بخیر

دوست عزیز میشه بگی مخابرات برای چی سرویساش افت کرده؟ مخابرات بگه 1 مگ واقعاً سرعتت بین 100 تا 130 هست

شاتل از نظر من بهترین گزینه هستش من یه مدتی داشتم 128 شاتل تقرباً بین 90 تا 128 هستش بعضی موقعا بالاترم میرفت شاتل 128 رو ماهی تقریباً تا 28000 تومن میگیره البته هزینه رانژه و راه اندازی 15 تومن میکشه

روش برای بار اول

bmi
November 30th, 2013, 19:43
maxnet.ir (شرکت بزرگ نت آریا)پوشش دهنده شمالغرب کشور
سرویس های نامحدود برنزی 1 به هشت هست
سرویس های نامحدود طلایی 1 به چهار هست
برای دریافت سرعت دانلود مثلا 512 را تقسیم بر 4 و یک بار تقسیم بر 8 کنید سرعت دانلود رو میبینید.
سرویس های پارس آنلاین و شاتل نیز خوب هستند

sina sina
November 30th, 2013, 21:08
با سلام
اینترنت دیده بانان نت که یک شرکت از پیشگامان هست اینترنت 256 کیلوبایت رو 15.000 تومان می دهد اما این اینترنت بین چند نفر تقسیم می شود که بر اساس ضریب هست هر چه کمتر باشد قیمت هم گرانتر خواهد شد.برای اطلاعات بیشتر به سایت های زیر مراجعه کنید
دیده بانان نت(استان کرمان): didi.ir
پشگامان(تمامی استان ها): www.pishgaman.net (http://www.pishgaman.net/)
موفق باشید ;)
داخل سایت پیشگامان نامحدود نداره!

با سلام و وقت بخیر

دوست عزیز میشه بگی مخابرات برای چی سرویساش افت کرده؟ مخابرات بگه 1 مگ واقعاً سرعتت بین 100 تا 130 هست

شاتل از نظر من بهترین گزینه هستش من یه مدتی داشتم 128 شاتل تقرباً بین 90 تا 128 هستش بعضی موقعا بالاترم میرفت شاتل 128 رو ماهی تقریباً تا 28000 تومن میگیره البته هزینه رانژه و راه اندازی 15 تومن میکشه

روش برای بار اول
دقیقا منم همینو میگم.دنبال سرویسی هستم که سرعت واقعی رو بهم بده.یعنی وقتی میگه 512 پس 64 رو بهم بده.حالا میخواد بین 100 نفر شیر بشه میخوام 24ساعت شبانه روز 64 رو بهم بده و با دانلود زیاد سرعت رو محدود نکنه.
مخابرات یه چند وقتیه مشکل باهاش داریم.جدیدا مشکل دی ان اس پیدا کرده.زنگ زدیم پشتیبانی گفتیم پهنای باند جدید که زیرساخت بهتون نمیده پس این فروش چیه خود پشتیبانی هم تایید کرد و متاسف شد!تا همین چند وقت پیش ازش راضی بود ولی الان دیگه استیبل نیست متاسفانه.

maxnet.ir (شرکت بزرگ نت آریا)پوشش دهنده شمالغرب کشور
سرویس های نامحدود برنزی 1 به هشت هست
سرویس های نامحدود طلایی 1 به چهار هست
برای دریافت سرعت دانلود مثلا 512 را تقسیم بر 4 و یک بار تقسیم بر 8 کنید سرعت دانلود رو میبینید.
سرویس های پارس آنلاین و شاتل نیز خوب هستند
شاتل سرویس هاشون گرون هست.
این یک به هشت در اصل یه راه فرار ای اس پی برای لیمیت کردن سرعت در صورت استفاده زیاد دانلود هست ؟

sina sina
November 30th, 2013, 21:09
کسی شرکت گسترش ارتباطات مبنا رو میشناسه ؟ سرویس های نامحدودشون چطور هست ؟
http://gaamnet.ir

sirpasha
December 1st, 2013, 00:35
های وب یه تعرفه نامحدود بیشتر نداره اونم تفاوت قیمتش با مخابرات خیلی زیاد هست.

شما می تونین از طرح های فشفشه استفاده کنین ! ضمنا کیفیتشون نسبتا خوبه ! خط من تا ۸مگ آپ میشه و سرعت تا ۷۵۰ کیلوبیت هم میرسه !

n4ser
December 1st, 2013, 15:21
یعنی همون سرعتی که باید بدنم کم میکنن ؟ 512 که باید 60 بده رو هم به کمتر از 60 محدود میکنن ؟

فرق برنزی نقره ای طلایی کیانت چیه ؟ برنزیش محدودیت حجم نداره ؟

نقره ای نوسان داره یعنی بین 90 تا 130 تا دانلود میده ولی طلای ثابته 125 تا 130 محدودیت نداره

tik
December 1st, 2013, 15:49
سلام

کدوم استان هستید می تونید بگید تا راهنمایی تون کنم ؟

traxex12345
December 1st, 2013, 16:05
با سلام
اولا که فکر نمیکنم شرکتی با قیمت مخابرات ارایه بده
دوما اینترنت مخابرات استاندارد هست و سرعت دانلود تقریبا چیزی هست که باید باشه
در ضمن شرکت ها برای پلان های نا محدودشان پهنای باند اضافه ارایه نمیدن و معمولا سرعتا در حد همون مخابراته

sina sina
December 1st, 2013, 23:17
کدوم استان هستید می تونید بگید تا راهنمایی تون کنم ؟
تهران هستم

با سلام
اولا که فکر نمیکنم شرکتی با قیمت مخابرات ارایه بده
دوما اینترنت مخابرات استاندارد هست و سرعت دانلود تقریبا چیزی هست که باید باشه
در ضمن شرکت ها برای پلان های نا محدودشان پهنای باند اضافه ارایه نمیدن و معمولا سرعتا در حد همون مخابراته
منم همین رو میخوام.از 60 تا کم تر نشه.نیازی به سرعت بیشتر ندارم.ولی شرکت ها مثل اینکه بعد از یه حجمی محدود میکنن همون 60 رو هم.

kjwr38iu39t
December 1st, 2013, 23:21
منم همین رو میخوام.از 60 تا کم تر نشه.نیازی به سرعت بیشتر ندارم.ولی شرکت ها مثل اینکه بعد از یه حجمی محدود میکنن همون 60 رو هم.

دوست عزیز میشه بفرمایید الآن مشکل شما چیه؟ خودتون میگید مخابرات خوبه من که نفهمیدم

sina sina
December 1st, 2013, 23:27
دوست عزیز میشه بفرمایید الآن مشکل شما چیه؟ خودتون میگید مخابرات خوبه من که نفهمیدم

ببینید, مخابرات چند وقتیه سرویس هاش در حد استیبل نیست.اگر توی اینترنت یه جستجو بکنید متوجه میشید.مشکل دی ان اس کندی سرعت قطعی و ... .
من سرویسی میخوام که سرعتی رو که میگن بهم بدن یعنی 512 = 64 حالا بسته به فاصله و خط و اینها بگیم 60 و از نظر حجمی هم محدودیتی نداشته باشه یعنی بعد از یه حجم مشخصی اون 60 تا رو روی 30 یا کمتر لیمیت نکنن.
این مشخصات سرویسی هست که مخابرات میده ولی یکی دوهفته ای هست کیفیت بد شده.پهنای باند جدید هم که نداره ولی فروش همچنان ادامه داره!

traxex12345
December 1st, 2013, 23:36
مخابرات همچین کاری نمیکنه - معمولا سرعتش استاندارد یه کم رو به بالاست با 2020 تماس گرفتید ؟؟

kjwr38iu39t
December 1st, 2013, 23:36
ببینید, مخابرات چند وقتیه سرویس هاش در حد استیبل نیست.اگر توی اینترنت یه جستجو بکنید متوجه میشید.مشکل دی ان اس کندی سرعت قطعی و ... .
من سرویسی میخوام که سرعتی رو که میگن بهم بدن یعنی 512 = 64 حالا بسته به فاصله و خط و اینها بگیم 60 و از نظر حجمی هم محدودیتی نداشته باشه یعنی بعد از یه حجم مشخصی اون 60 تا رو روی 30 یا کمتر لیمیت نکنن.
این مشخصات سرویسی هست که مخابرات میده ولی یکی دوهفته ای هست کیفیت بد شده.پهنای باند جدید هم که نداره ولی فروش همچنان ادامه داره!

دوست عزیز خوب مخابرات هم اگه بگه 512، 64 سرعت دانلود شماست دیگه ببینم سرعتی که شما میخوای چقدره؟

sina sina
December 1st, 2013, 23:40
دوست عزیز خوب مخابرات هم اگه بگه 512، 64 سرعت دانلود شماست دیگه ببینم سرعتی که شما میخوای چقدره؟

حرف شما درسته ولی مخابرات دیگه کیفیت نداره.اون 64 بیشتر وقت ها برای من 30 15 هست.این مورد رو توی اینترنت بحث کردن در موردش.
من دقیقا سرویس مخابرات رو میخوام ولی با کیفیت تر از مخابرات.حجم نامحدود و سرعت واقعی 64.نه اینکه بگن بعد مثلا 10 گیگ همین 64 رو هم کمتر میکنیم (بیشتر شرکت های خصوصی).

sina sina
December 1st, 2013, 23:42
مخابرات همچین کاری نمیکنه - معمولا سرعتش استاندارد یه کم رو به بالاست با 2020 تماس گرفتید ؟؟

سرعت رو کم نکردن کیفیت سرویس هاشون کم شده 2020 هم همین رو گفت.زنگ زدیم گفتن دی ان اس رو بذار روی دی ان اس های ایرانی گذاشتیم تغییر محسوسی نداشت 2 3 سری دی ان اس گفتن ما هم تغییر دادیم بهتر نشد.

kjwr38iu39t
December 1st, 2013, 23:49
دوست عزیز لطف کنید این کاری رو که میگم بکنید ممکن است اشکالی در خطوط ارتباطی شما باشد

لطف کنید مودم رو یک بار به صورت کامل ریست کرده، سیم های منتهی به مودم رو بررسی کنید ببینید قطعی نداشته باشند، حتماً از اسپیلیتر به صورت صحیح استفاده نمایید بررسی نمایید که اسپیلیتر به صورت صحیح بر روی تلفن شما نصب شده باشد

اگر همه این کارها را کرده اید و هیچ مشکلی نباشد باید مورد را به 2020 گزارش کنید

sina sina
December 1st, 2013, 23:52
دوست عزیز لطف کنید این کاری رو که میگم بکنید ممکن است اشکالی در خطوط ارتباطی شما باشد

لطف کنید مودم رو یک بار به صورت کامل ریست کرده، سیم های منتهی به مودم رو بررسی کنید ببینید قطعی نداشته باشند، حتماً از اسپیلیتر به صورت صحیح استفاده نمایید بررسی نمایید که اسپیلیتر به صورت صحیح بر روی تلفن شما نصب شده باشد

اگر همه این کارها را کرده اید و هیچ مشکلی نباشد باید مورد را به 2020 گزارش کنید

همه این ها رو قبلا تست کردم.ریست مودم هم تغییری ایجاد نکرد.
یک بار دیگه تست میکنم شاید بعد از یک هفته بهتر شده باشه نتیجه رو میگم.
ممنون.

n4ser
December 2nd, 2013, 10:57
همه این ها رو قبلا تست کردم.ریست مودم هم تغییری ایجاد نکرد.
یک بار دیگه تست میکنم شاید بعد از یک هفته بهتر شده باشه نتیجه رو میگم.
ممنون.

اگر هر نوع مودم دیگه استفاده میکنید باید بگم که با شبکه مخابرات فقط مودم های زایکسل سازگار هست والان شما مودم رو به دوشاخ اصلی مخابرات وصل کنید

line Attenuation
20dB و کمتر بهترین شرایط ممکن برای داشتن یک خط با کیفیت است
20dB-30dB عالی است
30dB-40dB خیلی خوب است
40dB-50dB خوب است
50dB-60dB ضعیف است و ممکن است اشکالاتی در ارتباط شما ایجاد کند
60dB و بالاتر بسیار بد است و می تواند مشکلات جدی برای ارتباط شما ایجاد کند .

SNR Margin
6dB و کمتر بسیار بد است و مشکلات جدی برای شما بوجود می اورد
7dB-10dB بد است اما طوری نیست که نتوان از سرویس ADSL استفاده کرد
11dB-20dB خوب است
20dB-28dB عالی است
29dB و بیشتر بهترین شرایط ممکن برای داشتن یک خط با کیفیت است

طیق مقادیر بالا یک بار مودم به دوشاخ و یکبار به صورتکه قبلا متصل بودین تست کنین اگر به صورت مستقیم به دوشاخ مخابرات وصل کردین طیق مقادیر بالا در بهترین شرایط بود که اکی هست و اگردر حالت قبلی که مودم توسط سیم کشی داخلی مودم به شبکه مخابراتی وصل بود طیق مقادیر بالا خط در بدترین شرایط بود اشکال از سیم کشی داخلی هست

و اگر در دوحالت تو بدنرین شرایط بود با مخابرات تماس بگیرین برای برسی خط از خوده مخابرات تا داخل خونه شما شل بستن پیچ اتصال در کافو مخابرات و پوسیدگی سیم های باکس تقسیم مخابرات و خیلی چیز های دیگه

Mehregan
December 3rd, 2013, 20:14
سرویس صبا آنلاین
یک ماه نامحدود 128 کیلو را میده 27 تومان ولی تا 10 گیگ ترافیک سرعت 3 مگ هست.
http://www.sabaonline.ir/index.php/2013-11-24-18-27-59/2013-11-25-08-07-09

hadipro
December 24th, 2013, 14:26
سرویس صبا آنلاین
یک ماه نامحدود 128 کیلو را میده 27 تومان ولی تا 10 گیگ ترافیک سرعت 3 مگ هست.
http://www.sabaonline.ir/index.php/2013-11-24-18-27-59/2013-11-25-08-07-09

این سرویس رو پارس آنلاین - آسیا تک و... هم داره بهش میگن جایزه مصرف منصفانه!:58: ولی برای کسی که میخواد از تمام ترافیک نا محدود بهره ببره این سرویسها نمیصرفه . فقط مخابرات هست که سرویس دانلود نامحدود با قیمت ارزان داره( فقط دانلود) البته الان رنجها رو محدود کردند ولی برای کسی که بلده چطور استفاده کنه مشکلی نیست! :57:

saman-00
December 24th, 2013, 15:12
سلام دوست من از های وب بگیر هم نامحدود داره هم بسته های فشفشه مدت داره که قیمتاش واقعا خوبه ثبت نامش هم توی سایتش میتونی انجامش بدی hiweb.ir
هر زمانی هم که دوست داری میتونی تغییر سرویس بزنی برای خودت

نامحدود هم داره هزینه هاش خوبه واقعا هم نامحدود هستش کم نمیکنه از کیفیتش