PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت کم ارسال فایل در سرور

ramtin895
November 30th, 2013, 05:32
سلام دوستان ! اول از همه تشکر میکنم از کمک هاتون و واقعا این کمک ها کمک کننده های دیگه ای رو میسازه !
دوستان مشکل من اینجاست که یه فایل 700 مگی رو از کامپوتر که پیست میکنم رو سرور 16 ساعت طول میکشه آپ بشه در صورتی که سرعت آپلود من 51 کیلوبایت هست ! رو هاست دانلود 2 3 ساعته آپ میشه ! مشکل از کجاست ؟ میشه حلش کرد؟

Yas-Host
November 30th, 2013, 06:12
سلام دوستان ! اول از همه تشکر میکنم از کمک هاتون و واقعا این کمک ها کمک کننده های دیگه ای رو میسازه !
دوستان مشکل من اینجاست که یه فایل 700 مگی رو از کامپوتر که پیست میکنم رو سرور 16 ساعت طول میکشه آپ بشه در صورتی که سرعت آپلود من 51 کیلوبایت هست ! رو هاست دانلود 2 3 ساعته آپ میشه ! مشکل از کجاست ؟ میشه حلش کرد؟

از طریق share کردن درایو اینکارو میخواین انجام بدین؟!
اگر بله به نظر من یک ftp server بر روی سرور خودتون راه اندازی کنید و از طریق ftp با سرعت خیلی بالاتر در سرور آپلود کنید.

ramtin895
November 30th, 2013, 07:04
بله ! فایل ها رو ار رایانه کپی میکنم و تو سرور پیست میکنم !
فایل زیلا روی سرورم نصب هست ! منتها واسه این نصب کردم که فایلای هاست دانلودمو دانلود کنم رو سرور یا همون اتقال بدم به سرور !

1-منظور شما اینه که اول فایلارو رو رو هاست دانلود آپ کنم بعد دانلود کنم رو سرور ؟
2-اگه منظورتون چیز دیگس لطفا توضیح میدید ؟ یک دنیا سپاسگزارم !

ULTRAWEB
November 30th, 2013, 08:52
این مورد رو نمیتونی کاریش کنی چون سرعت اپلود از روی کامپیوتر
بسیار بسیار پایین هست و ندیدیم جایی از 20 کیلو بیششتر باشه
مگه اینکه بری شرکت بگی میخوای سرعت دانلوددد رو کم و اپلود رو زیاد کنی
که نمیدونم اصلا این کارو میکننن یا نه!؟
بعدشم چرا داری فایل های 700مگی رو انتقال میدی رو سرور از پی سی خودت
با این اینترنت ایران کار غلط و نشدنی هست !!!!!!!!!!!به راهنمایی های غلط دیگران هم
توجه نکنید:):65:

LightOnline
November 30th, 2013, 09:45
همونطور که دوستان گفتن نباید حتی 1 لحظه فکر استفاده های اینطوری از اینترنت ایران داشته باشید . (نت دیتاسنتر هامون که بیشترین تلاش برای ثبات اونها هست افتضاحه از کابل مسی و مخابرات و نماینده isp چه انتظاری دارید ؟ )
ممکنه هم دوستان بالاخره کارشون رو انجام بدن اما اعصاب خوردی هاش زیاده . در کل اگر مجبور هستی پیشنهاد من اینه که یه وب سرور آی آی اس روی ویندوزت نصب کن و از سرور دانلودش کن فایل رو . اینطوری در صورت دیسکانکت هم میشه دوباره ادامه داد .

spooky021
November 30th, 2013, 09:58
سلام
بهترین گزینه
فایل زیلا سرور هست و و فایل اف تی پی زیلا

اموزش نصب زیاد هست
2 دقیقه وقت نیاز هست کلا

ramtin895
November 30th, 2013, 13:43
این مورد رو نمیتونی کاریش کنی چون سرعت اپلود از روی کامپیوتر
بسیار بسیار پایین هست و ندیدیم جایی از 20 کیلو بیششتر باشه
مگه اینکه بری شرکت بگی میخوای سرعت دانلوددد رو کم و اپلود رو زیاد کنی
که نمیدونم اصلا این کارو میکننن یا نه!؟
بعدشم چرا داری فایل های 700مگی رو انتقال میدی رو سرور از پی سی خودت
با این اینترنت ایران کار غلط و نشدنی هست !!!!!!!!!!!به راهنمایی های غلط دیگران هم
توجه نکنید:):65:

دمت گرم دیگه ! راهنمایی بود یا نا امیدی ! همونطور که گفتم سرعت آپم رو هاست دانلود 50 کیلوبایت و من باید فایلایی تا حجم 200 گیگ رو آپلود کنم که 30 گیگشم آ÷ کردم ! فقط رو سرور سرعت خیلی کمه وگرنه رو هاست دانلود خوبه !

ramtin895
November 30th, 2013, 13:45
همونطور که دوستان گفتن نباید حتی 1 لحظه فکر استفاده های اینطوری از اینترنت ایران داشته باشید . (نت دیتاسنتر هامون که بیشترین تلاش برای ثبات اونها هست افتضاحه از کابل مسی و مخابرات و نماینده isp چه انتظاری دارید ؟ )
ممکنه هم دوستان بالاخره کارشون رو انجام بدن اما اعصاب خوردی هاش زیاده . در کل اگر مجبور هستی پیشنهاد من اینه که یه وب سرور آی آی اس روی ویندوزت نصب کن و از سرور دانلودش کن فایل رو . اینطوری در صورت دیسکانکت هم میشه دوباره ادامه داد .

وب سرور iis دقیقا کارش چیه ؟
نمیشه یه جوری از تو سرور مجازی به کامپیوتر شخصیم کانکت شم ازش دانلود کم؟