PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست مشاورت ؟!

Tumrusx
November 29th, 2013, 17:58
من نمایندگی فروش اینترنت گرفتم و تقریبا هم از راه اندازی سایت و فروم چیزای میدونم
من میخواستم به شهرک های صنعتی سر بزنم برای ویزیتوری -راه اندازی سایت و فروش اینترنت و غیره

به نظرتون میتونم موفق باشم پیشنهادهاتون رو ذکر کنید ممنونم میشم

_AF_
November 29th, 2013, 18:03
کار نشد نداره!
امیدتون از دست ندین و همیشه بگید من میتونم

مطمئن باشید تو هر کاری موفق میشید

شما تا یک سال روی درآمد حساب نکن
بیشتر سعی کن برای معرفی و مشاوره وقت بزارید و با اشخاص برای راه اندازی وب سایت گفتگو کنید
به همین افراد میتونید پیشنهاد داشتن اینترنت پر سرعت بدون قطعی بدین :دی

itech
November 29th, 2013, 18:55
درود
داداش به نظر من میتونی موفق بشی تو هرکاری آدم اگر مصمم باشه و ایده های جدید ارائه بده و تو اون کار متخصص بشه + پشتکار 100% موفق میشه
خیلی خوبه که تو شهرک های صنعتی بری و بازاریابی کنی ولی به نظر من توی اینترنت خیلی بهتر میتونی پیشرفت کنی
بشتر روی تبلیغات در اینترنت تمرکز کن چون کلا هرکاری رو باید در جای مناسبش تبلیغ کرد و کارهای اینترنتی هم بیشتر مخاطباش و مشتریانش در اینترنت پیدا میشن تا بیرون
موفق باشی.

reza*
November 29th, 2013, 19:07
من نمایندگی فروش اینترنت گرفتم و تقریبا هم از راه اندازی سایت و فروم چیزای میدونم
من میخواستم به شهرک های صنعتی سر بزنم برای ویزیتوری -راه اندازی سایت و فروش اینترنت و غیره

به نظرتون میتونم موفق باشم پیشنهادهاتون رو ذکر کنید ممنونم میشم

این کارا تو تبریز مفهومی نداره .

geniune
November 29th, 2013, 20:30
سلام دوست عزیز

ببینید دوست عزیز الان دوره دوره ی اینترنت است که هرکس افتاد توی کار اگر واقعا مصمم و به این کار خودش ایمان داشته باشد موفق می شود .
شما در ابتدا باید بدونید از چه شرکتی اینترنت بگیرید که حرفی واسه گفتن داشته باشید (حالا شما که گرفتی پس این هیچی)
مثلا برید از شرکت مثل م .... بگیرید بعد بگن چیه بابا آشغاله باز تو اومدی تبلیغ اینا رو میکنی خلاصه این شرکت هم سردت نکنه
2- برای تبلیغ برای راه اندازی سایت شما میتونید از فروشگاه استفاده کنید مثلا بگید که توی دنیای الان هر فرد یک سایت یا وبلاگ دارد و هر شرکت و هر فروشگاهی در نهایت باید و باید سایت درست کند و میتونید از کسب درآمد هم صحبت کنید تا مشتری وسوسه بشه
خلاصه بستگی به خودت داره اگه شروعت خوب باشه و خودت رو خوب اثبات کنی و نشون بدی از سرویس دهنده ی خوبی سرویس بدی قطعا موفقی

موفق باشید ...

Tumrusx
November 30th, 2013, 02:59
این کارا تو تبریز مفهومی نداره .

تشکر فراوان از نظراتون تک تک نظرتون مورد توجه من هست ممنون

راستی چرا تو تبریز نه ( قبلا امتحان کردی ؟!)

da6276
November 30th, 2013, 03:35
سلام
چراکه نه ؟
خیلی ها با اینکه توی عصر تکنولوژی رندگی میکنن ولی مزایا و معایب اینترنت رو نمیدونن و باکمی صبر و حوصله و کمی خلاقیت مطمئنا موفق خواهید شد
میتونید براشون توضیح بدید و نظرشون رو جلب کنید

reza*
November 30th, 2013, 11:18
تشکر فراوان از نظراتون تک تک نظرتون مورد توجه من هست ممنون

راستی چرا تو تبریز نه ( قبلا امتحان کردی ؟!)

آره برادر من . حالا میخوای شما هم تست کن شاید من بلد نبودم .

Tumrusx
December 1st, 2013, 02:48
آره برادر من . حالا میخوای شما هم تست کن شاید من بلد نبودم .
شما بزرگ مایی اگه امکان باشه یه توضیح از کارات بده ببینم از کجا شروع کرد و تا کجا رسید منو ادامه شو شروع کنم خدا رو چه دید ...

" ممنون از نظراتون "