PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی اکانتیگ برای شبکه

UserWht
November 28th, 2013, 14:07
سلام

دوستان یه شبکه دارم که شامل 30 کامپیوتر میشه ، می خوام برای اینا اکانتیگ راه اندازی کنم و برای هرکدوم یوزر و پسوورد و ساعت مشخص تعیین کنم که در روز مثلاً 2 ساعت بتونند به اینترنت متصل بشن و لاگ ها رو هم حتماً داشته باشم.

این چطوری امکان پذیر است ؟ با کمترین هزینه

safeith
November 28th, 2013, 14:22
می توانید از squid استفاده کنید

taghi.karimi
November 28th, 2013, 15:56
میتونید روی سرور یک سرویس وی بی ان ران کنید و به کلاینتها کانکشن بدید با یک یوزر پس که روی سرور ساختید.
نخواستید میتونید یک روتر بزارید که 150 تومن پولشه.
نخواستید چنیدن راه دیگه هست.
کمترین هزینه برای یک شخص 1 میلیون هست برای یکی دیگه 50 هزار تومان.

zafirous1939
November 28th, 2013, 23:26
به صورت حضوری می تونم تمام نیازهاتون رو انجام بدم. با راهکارهای اصولی
در صورت تمایل پخ بزنید

ULTRAWEB
November 28th, 2013, 23:50
میتونید از فایروال کریو استفاده کنید خواستید میتونم براتون توی ویندوز تنظیم کنم و اینکارها رو هم میشه باهاش کرد

UserWht
November 29th, 2013, 11:50
ببینید دوستان مشکلی که هست اینه که کاربران نتونند با ست کردن آی پی Gateway بصورت دستی بدون کانکشن کانکت بشند به سرور .

در ضمن میشه از اکانتیگ های IBS و ... بدون هزینه و با کرک داخل شبکه استفاده کرد که مورد بالایی که گفتم رو هم تنظیم کرد؟

ULTRAWEB
November 29th, 2013, 11:55
بله می شود

taghi.karimi
November 29th, 2013, 19:56
ببینید دوستان مشکلی که هست اینه که کاربران نتونند با ست کردن آی پی gateway بصورت دستی بدون کانکشن کانکت بشند به سرور .

در ضمن میشه از اکانتیگ های ibs و ... بدون هزینه و با کرک داخل شبکه استفاده کرد که مورد بالایی که گفتم رو هم تنظیم کرد؟

جناب برای اینکه کاربران gw ندن میتونید از gp دسترسی رو ببندید (اگر کلاینت کم هست ،روی بکاپ کلاینتهاتون هم میتونید قرار بدید.)

یا میتونید کاربران را روی یک رنج دیگری از شبکه ایپی بدید که با دادن gw هم به نت دسترسی نداده شود.

dexin
November 29th, 2013, 20:13
NTTACk یا IBS گزینه های مناسب و کم هزینه تریه

da6276
November 30th, 2013, 04:46
بله با IBSng میشه کار اکانتینگش رو براحتی انجام داد ، راه اندازیش هم کاری نداره با دریافت هزینه میتونم براتون انجام بدم

UserWht
November 30th, 2013, 17:45
خوب داخل nttac یا ibs تنظیمی وجود داره که کاربران نتونند با ست کردن آی پی gateway بصورت دستی بدون کانکشن کانکت بشند به سرور

ipsat
November 30th, 2013, 18:23
خوب داخل nttac یا ibs تنظیمی وجود داره که کاربران نتونند با ست کردن آی پی gateway بصورت دستی بدون کانکشن کانکت بشند به سرور
خیر نمیشه

UserWht
December 1st, 2013, 23:41
خیر نمیشه

پس این تنظیم را باید از کجا اعمال کرد ؟

UserWht
December 7th, 2013, 00:03
up...