PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش های کسب درآمد از طریق سایت (پیشنهاد به همه ی وبهاستینگیا )

geniune
November 27th, 2013, 15:55
با سلام خدمت کاربران وب هاستینگ تاک و همچنین تمامی مدیران سایت ها
بنده مدیر یک وبسایت فیلم هستم با درآمد های خودش ولی الان میل به رفتم به سمتی دیگر برای کسب درآمد را دارم میخوام تمامی افراد باتجربه ای که در این انجمن هستند تجربه های مفید خودشان را در مورد روش های کسب درآمد بگویند بنده هم تا جایی که میتونم همینجا میگم که دوستان ببینند و اگر کسی راه دیگری مد نظرش هست اعلام کند
کسب درآمدی که در اینترنت با آن مواجه شدم

1-تبلیغات (کلیکی - فروشی)
2- پاپ آپ
3- راه اندازی سایت فروشگاهی
4- راه اندازی سایت فیلم و سریال با سرویس vip
5- راه اندازی سایت دانلود بازی با سرویس vip
6- راه اندازی سایت هاستینگ و گرفتن نمایندگی هاست و دامین

دوستان این روش هایی ست که بنده در طی بررسی هایی که انجام دادم متوجه آن شدم . بعضی ها میگن که ما روش های خودمون رو داریم . بله درسته روش هرکس منحصر به فرد هست ولی بستگی به اون فرد هم دارد دوست من
وقتی یک نفر نتواند اون روشش را درست انجام و عملی کنم و همچنین نتواند سایتش را درست مطرح کند تمامی فرضیه هایش غلط از آب درمیاید ولی اگر همان فرد تجربه اش را به اشتراک بگذارد شاید باعث شود فردی دیگر از همین تجربه ی ایشون به جایی برسد

دوستان این تاپیک از نظر من خیلی مهم است به دلیل اینکه یکی از مهم ترین سوالات مدیران برای کسب درآمد در اینترنت می باشد .

دوستان اگر روش حرفه ای تری دارید بگید

و اگر هم راهنمایی در این زمینه و یا تجربه ی مفیدی دارید که میخواهید به اشتراک بگذارید در اینجا مطرح کنید . با تشکر از همگی دوستان

AliFatehi
December 11th, 2013, 01:48
دوستان بنده هم خیلی تمایل دارم که این روشهای متمایز رو بدونم...اگر ممکن هست...

sarinainc
December 11th, 2013, 02:00
تمام این روشها خوب هستند ، اما یک اشکالی وجود دارد.همه ما به صورت تکی کار می کنیم و غرور بیجایی داریم.اگر جمع شویم و با هم کار دسته جمعی انجام دهیم بسیار موفق خواهیم بود.مثلاً همه یک هاستینگ زده اند اما اگر تعدادی جمع شوند و یکی شوند ، هم برندشان مطرح می شود و هم قدرت تبلیغاتی اشان بالا می رود.هم پشتیبانی مطلوب می دهند ، هم کسب و کارشان سکه می شوند.
بنده طرح هایی را پیاده سازی کرده ام و روی آنها نیز سرمایه گذاری خیلی بالا انجام داده ام.اینک هر کسی دوست دارد وارد گود شود و کار کند بسم الله
شماره من : 09375443163
آی دی یاهوی من : seomaster_web

MEHDI KARAMI
December 11th, 2013, 04:48
پاپ آپ در آمد خوبی داره اما مشکلات خودش رو هم داره

AliFatehi
December 11th, 2013, 10:40
پاپ آپ در آمد خوبی داره اما مشکلات خودش رو هم داره

جز مشکل ظاهری و ضد بازدیدی که داره چی میتونه باشه؟
مثلا سایتی مثل ایرانگراند ایران گراند پورتال جامع خبری روانشناسی،سبک زندگی،آشپزی و سرگرمی (http://www.irangrand.ir)
واقعا شبیه یه بیلبورده تبلیغاتیه تا سایت...
آدم حالش بد میشه...اما وقتی ایندکسش خوبه بالاجبار از سایت بازدید میکنیم.
فکر نمیکنم مشکلی جز اینا پیش بیاره!

ممنون میشم شما نظرتونو بگین

MEHDI KARAMI
December 11th, 2013, 14:40
مثلا سایتی مثل ایرانگراند ایران گراند پورتال جامع خبری روانشناسی،سبک زندگی،آشپزی و سرگرمی (http://www.irangrand.ir)

دقیقا منظور منم همین مشکلات بود
البته سایت داریم تا سایت،
سایتهای بزرگ حتا بعضی ها 2 تا پاپ اپ میزارن تو سایت
اما این سایت ها خودشون رو جا کردن در وب فارسی به همین دلیل زیاد اثر منفی رو سایتشون
نمیزاره ولی برای سایت های کوچیک تر ممکنه مشکل ایجاد کنه

admine
December 11th, 2013, 15:04
من با پاپ اپ مخالفم وقتی وارد یه سایت میشم که پاپ داره اعصابم خرد میشه و...
درضمن اگه کسی سایت پربازدید داشته باشه با همکاری در فروش کلی درامدپیدا میکنه.من تا حالا سایت نداشتم ولی فکر کنم همینطور باشه.

geniune
December 11th, 2013, 16:09
تمام این روشها خوب هستند ، اما یک اشکالی وجود دارد.همه ما به صورت تکی کار می کنیم و غرور بیجایی داریم.اگر جمع شویم و با هم کار دسته جمعی انجام دهیم بسیار موفق خواهیم بود.مثلاً همه یک هاستینگ زده اند اما اگر تعدادی جمع شوند و یکی شوند ، هم برندشان مطرح می شود و هم قدرت تبلیغاتی اشان بالا می رود.هم پشتیبانی مطلوب می دهند ، هم کسب و کارشان سکه می شوند.
بنده طرح هایی را پیاده سازی کرده ام و روی آنها نیز سرمایه گذاری خیلی بالا انجام داده ام.اینک هر کسی دوست دارد وارد گود شود و کار کند بسم الله
شماره من : 09375443163
آی دی یاهوی من : seomaster_web
بله دوست عزیز کاملا درست میگید
ولی متاسفانه توی این دوره زمونه به هرکسی نمیشه اطمینان کرد و امنیت اطلاعات خیلی مهم هست و الان سرویس دهندگان فقط یا باید یک کارمند حضوری داشته باشند و یا با یکی از دوستان یا همکاران نزدیکشان که بهشون اطمینان دارند کار کنند
بحث امنیت هم بحث مهمیه و همچنین اعتماد

geniune
December 11th, 2013, 16:16

یا ابوالفضل این دیگه ترکونده سایتش رو
بله درسته از لحاظ امتیاز مشکلی نداره فقط مشکل اینه که کاربر دائمی کمی داره کاربر کم کم حساس میشه یا وارد میشه باید اول کل صفحه های تبلیغاتی گوشه رو ببنده تا حالش خوش بشه و یا عکس رو غیرفعال کنه :D

که در هرحال عذاب آوره
بله مشکل دیگری نیست. فقط ظاهر سایت هست
پیشنهاد میکنم در ابتدا برای سایت خودتون تبلیغات از سایت های دیگر جمع کنید در غیراینصورت به پاپ آپ مراجعه کنید
مثلا اگه تعرفه ی پاپ آپتون ماهیانه 50 تومن هست و بازدیدتون هم 6000 خوبه که همین رو انتخاب کنید ولی اگر تعرفه رو 30 تومن حساب کنید ضرر میکنید و پاپ آپ های برحسب آی پی رو انتخاب کنید
بنده بهتون سایت زیر رو پیشنهاد می کنم

هر آی پی 70 ریال جدیدا قیمت رو بالا برده اولین باری که باهاشون کار کردم 50 ریال بود . بزرگترین سایت های دانلود و فیلم هم باهاشون کار میکنند

سیستم کسب درامد MihanWebAds.com (http://mihanwebads.com)

موفق باشید

ded_usa
December 11th, 2013, 16:17
دوستان عزیز کار در اینترنت نباید شغل اول ما باشه چون هنوز خیلی ها از یانترنت سر در نمیارن حتی خوده ماها ه م هیمنطور باید کار های مثل اینترنتی باید شغل دوم باشه که از همشون بهتر اینه که شما طراحی سایت بلد باشین بتونین سایت بسازین و اینکه دوم در قسمت سامانه پیام کوتاه بتونین فعالیت کنین اگر چندتا مشتری خوب گیرتون بیاد مثلا 5 تا هر کدوم ماهانه 200 هزارتومان هم سود شارؤشون باشه خوب میشه یک میلیون

نیاز به هیچ کاری هم نداره فقط مشتری رو پیدا کن ماه به ماه برو اون حسابتو خالی کن

geniune
December 11th, 2013, 16:18
من با پاپ اپ مخالفم وقتی وارد یه سایت میشم که پاپ داره اعصابم خرد میشه و...
درضمن اگه کسی سایت پربازدید داشته باشه با همکاری در فروش کلی درامدپیدا میکنه.من تا حالا سایت نداشتم ولی فکر کنم همینطور باشه.

خیر متاسفانه همین کسب درآمد از طریق همکاری در فروش هرجایی کاربرد نداره و باید با سیاست انجام بشه
مثلا سایت شما دانلود نرم افزاره باید تبلیغات مثلا فروش پک نرم افزاری بزارید تا یکی بخره نه مثلا وسایل آرایشی که هیچ ربطی نداره
البته الان یه جور شده که خودم وارد سایتی میشم اصلا طرف تبلیغات زیاد نگاه نمیکنم مگر اینکه طراحی بنرش قشنگ باشه :d

geniune
December 11th, 2013, 16:23
دوستان عزیز کار در اینترنت نباید شغل اول ما باشه چون هنوز خیلی ها از یانترنت سر در نمیارن حتی خوده ماها ه م هیمنطور باید کار های مثل اینترنتی باید شغل دوم باشه که از همشون بهتر اینه که شما طراحی سایت بلد باشین بتونین سایت بسازین و اینکه دوم در قسمت سامانه پیام کوتاه بتونین فعالیت کنین اگر چندتا مشتری خوب گیرتون بیاد مثلا 5 تا هر کدوم ماهانه 200 هزارتومان هم سود شارؤشون باشه خوب میشه یک میلیون

نیاز به هیچ کاری هم نداره فقط مشتری رو پیدا کن ماه به ماه برو اون حسابتو خالی کن

بنده کاملا با حرف های بعدتون مخالفم (نیمه دوم :دی )
برای شغل که درست میگید بنده الان سایت رو شغل دوم و حتی اگر سایت دیگه ای هم درست کنم شغل سوم دارم
برای سامانه و چیزای دیگه ای که گفتید به نظرم دارید خیلی راحت میگیرید (ما هم قبلا همین فکرو میکردید ) چون این وسط تا دلت بخواد سد هست
1- در ابتدا باید روی معروف شدن سایتت کار کنی
2- باید روی کیفیت کار کنی
3- سرور و آپتایم خوبی داشته باشه سایت
پشتیبانی 24 ساعته
و....
همین ها شما رو تبدیل به فردی میکنه که 10 ساعت در روز تو اینترنت باشی و در حال چک کردن سایت و پشتیبانی فروش و...

موفق باشید ...

ded_usa
December 11th, 2013, 16:26
مشکل اینجاست چون من تو این کار موفق شدم دارم مگم عزیز و اینکه من الان 30 تا مشتری پر پا قرص هستند که روزانه بیتشر از 10هزارتا اسمس دارند میدن خوب برا من خوبه

geniune
December 11th, 2013, 16:42
مشکل اینجاست چون من تو این کار موفق شدم دارم مگم عزیز و اینکه من الان 30 تا مشتری پر پا قرص هستند که روزانه بیتشر از 10هزارتا اسمس دارند میدن خوب برا من خوبه
بله این قضیه هم هست که چند راه داره
1- اسم سایت خیلی مهمه
2- نوع فعالیت و سیستمی که ارائه میده
3- میزان تبلیغات
4- و . . .

به عنوان مثال همین حرفی که الان زدید هم باعث میشه بعضی کاربران بیان سایتتون
اینو به قصد دیگری نگفتم ( یک وقت سوء تفاهم نشه ) ولی ترفند بسیار است ...

در درآمد فقط باید مدیر توانا باشد و بس

ded_usa
December 11th, 2013, 17:03
حرف شما میتین اما من هیچ کدوم از مشتریهامو از داخل اینترنت پیدا نکردم و فقط دنبال کسای گشتم کهمیدونستم نیاز به این کار داشتن و میدونن که سامانه چه پیشرفتی برای فروششون داره که خودمم از همین کار برای تبلیغات خودم انجام میدهم

olampic
January 26th, 2014, 09:00
سلام
دوستان من تازه دارم با پاپ آپ شروع ميكنم، خواستم برا اولين بار تو بترينشون شروع كنم كه ديدم رنك mihanwebads.com از همه بهتره.
ديشب ثبت نام كردم ، يه دونه پاپ آپ كار بيشتر باز نشد تا صبح، الانم كه اومدم خود سايت كلا شده تبليغ، يعني يه جورايي سايت بالا نمياد، يعني كلاه برداري شده؟

18229

geniune
January 26th, 2014, 11:32
سلام
دوستان من تازه دارم با پاپ آپ شروع ميكنم، خواستم برا اولين بار تو بترينشون شروع كنم كه ديدم رنك mihanwebads.com از همه بهتره.
ديشب ثبت نام كردم ، يه دونه پاپ آپ كار بيشتر باز نشد تا صبح، الانم كه اومدم خود سايت كلا شده تبليغ، يعني يه جورايي سايت بالا نمياد، يعني كلاه برداري شده؟

سلام دوست عزیز
نه کلاهبرداری نیست فقط مشکل شمارش است
میهن وب ادز اگر از دید پرداخت بهش نگاه کنی به موقع هزینه ها رو پرداخت میکنه
مشکلش اینه که از هر 1000 آی پی فقط 100 تا شمارش میکنه و با قیمت 7 تومن برای هر آی پی میشه 700 تومن
بنده تا دلتون بخواد سرویس پاپ آپ عوض کردم برای تست و...
1- irpopup.ir
2-abarclick.ir
و سه هم
popup.ahledl.ir
هست که دارم تست میکنم تا الان 25 تومن درآمد داشتم هنوز برام واریز نکردم ولی دو تای قبلی کارشون درسته واریز داشتم باهاشون اونا رو تست کنید میبینید که شمارش مناسبی دارند ...

مشکلات این سایت ها
1- سرور ضعیف برای بعضی سایت ها طوری که سرعت سایت رو میگیره
2- شمارششون دقیقا نیست که سایت های بالایی که گفتم جز این دو نیستند

تست کنید ...
موفق باشید ...
موفق باشید ...

AliFatehi
January 26th, 2014, 17:53
اگه این پاپ آپ ها درست کار میکرد...فکر کنم بدبخت میشدن...
من خودم روزانه حساب کردم 15 هزار تومن باید بهم بدن تازه میانگین گرفتم اما روزانه 400-500 تومن بیشتر نمیشه...
اینا هم میدونن چیکار کنن وگرنه یه سایتی مثل دانلودها روزانه 150000 بازدید داره میتونست روزی 750 هزار تومن بگیره...
من منتظرم به 15 هزار تومن برسه تصفیه کنم مفت نمیارزه جز اینکه سرعت رو میاره پایین و کاربر میپرونه و اینکه یه پاپ آپ میبی 3-4 بار باز شد با یک کلیک هیچی نداره...
فقط رنک خودشون رو میبرن بالا...

geniune
January 26th, 2014, 19:03
اگه این پاپ آپ ها درست کار میکرد...فکر کنم بدبخت میشدن...
من خودم روزانه حساب کردم 15 هزار تومن باید بهم بدن تازه میانگین گرفتم اما روزانه 400-500 تومن بیشتر نمیشه...
اینا هم میدونن چیکار کنن وگرنه یه سایتی مثل دانلودها روزانه 150000 بازدید داره میتونست روزی 750 هزار تومن بگیره...
من منتظرم به 15 هزار تومن برسه تصفیه کنم مفت نمیارزه جز اینکه سرعت رو میاره پایین و کاربر میپرونه و اینکه یه پاپ آپ میبی 3-4 بار باز شد با یک کلیک هیچی نداره...
فقط رنک خودشون رو میبرن بالا...
سلام دوست عزیز
در مورد بدبخت شدن که ابدا اگه اینطور باشه البته برای اونایی میگم شمارششون خوبه اونایی که خوب نیست مثل میهن وب ادز اونا هم خوشبخت نیستن
میدونی چرا ؟؟؟
چون سایت هایی مثل ابرکلیک و irpopup جوری کدشون رو نوشتن که میهن وب ادز باز میشه :))
یعنی خودشون میگن 4 تومن برای هر آی پی و شمارش خوبی دارن و برای خودشون هم 7 تومن در بیاد این وسط هم پول خودشون و سرورشون رو میگیرن و هم پول کاربر رو میدن

بعضی ها هم ده تا دایرکت میگیرن که رتبه خودشون بره بالا در نهایت میهن وب ادز باز میشه که دوست عزیزمون مطرح کردند
این یک ایده ی فوق العاده کار آمد برای حرفه ای هاست
هرکس میتونه این کار رو انجام بده بسم الله