PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش بانک ایمیل صد در صد فعال

sarinainc
November 26th, 2013, 14:59
سلام
با تلاش فراوان بالاخره یک بانک ایمیل صد در صد فعال و ایرانی رو آماده کردم.
به تمام اعضای این بانک ایمیل ارسال شده و آنها ایمیل را بازکرده اند.(گزارش سیستم ارسال ایمیلمون)
همچنین تمام ایمیل ها را یک به یک به صورت چشمی بررسی کردم که اگر احیاناً ایمیلی شبیه به ایمیل های خارج از کشور در داخل این بانک بود حذف کردم.
زحمت زیادی برای جمع آوری این ایمیل ها کشیده شده است.به همین دلیل قیمتی که مد نظرم بود رو قرار دادم.این قیمت سلیقه شخصی من هست.دوستان و همکاران اگر قیمتی دیگر را که مد نظرشان است اعلام کنند تا قیمت تعدیل بشه(در اعلام قیمت منطقی باشد نه احساسی و اینکه فکر کنید خودتون برای این بانک زحمت کشیده اید.مسلم است که همه دوست دارند مفت بخرند ، اما زحمت مرا نادیده نگیرید.)
بانک ایمیل فعال | سارینا (http://sarina.co/%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84/)

پیشاپیش از خریدارانی که باعث می شوند ما کارمان را در جمع آوری بانک های واقعی ایمیل ، فعال تر ادامه دهیم تشکر می کنم.
همچنین از تمام کسانی که دلسوزانه انتقادات و پیشنهادات خودشان را برای بنده می نویسند نیز تشکر می کنم.