PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از یک هاستینگ بسیار معتبر

halfblod
November 26th, 2013, 12:16
با سلام

من می خواستم با شما مشورتی کنم (اسم شرکت مربوطه را نمی برم)

من چند ماه پیش در سایت یکی از شرکتهای خیلی معتبر ثبت نام کردم برای هاستینگ اشتراکی (با مشخصات خودم) و یک سرویس هاستینگ خریدم ازشون.

در این هاستینگ 4تا سایت به صورت اددان بود. صاحب امتیاز و مالک هر 4 تا سایت خودم بودم و دامین ها به نام خودم از شرکت دیگری چند سال قبل خریداری کرده بود.
البته یکیش با اینکه به نام خودم بود اما متعلق به یکی از دوستانم بود. (اما خودم ثبت کردم دامین را و دامین به نام من هست)

و برای چند ماه (به غیر از ماه آخر) با اکانت اصلی whmcs و با کارت بانکی خودم هزینه ها را پرداخت می کردم.
ماه آخر, یک اکانت فرعی درست کردم و به مدیر یکی از این سایتها(همین دوستم که بالاتر گفتم) هزینه هاستینگ را پرداخت کرد..

و آن ماه یک سری اتفاقها بین من و این دوستم افتاد که باعث شد من هاست ایشون را غیر فعال کنم و بعد اکانت فرعی whmcsرا سایت شرکت هاستینگ پاک کنم... تا مشکلمون برطرف بشه(چون این چند سال سایتشونو مجانی طراحی, ساخته و پشتیبانش بودم, هزینه هاستینگ هم روی حساب خودم بود و خودم پرداخت می کردم)

و این دوستم شروع کرد به ایمیل زدن به این شرکته که این آقا(من) هکر هستم و سایتو از دستش کشیدم بیرون و... و خب مدارکشو فرستاد که بگه واقعیه(کلیه مدارکی که فرستاده اسکن شناسنامه کارت ملی) و من هیچ مدرکی که اسم و فامیل من واقعیه از بدو ثبتنام برای این شرکت نفرستاده بودم(جایی هم درخواست نکرده بودن)

به هر حال باعث شد که اینها پلن هاستینگ را از اکانت whmcs من کشیدن بیرون و من همان موقع متوجه شدم و خیلی سریع شروع کردم به بک آپ گیری و بعد حذف اطلاعاتم...
(این شرکتی که می گم بسیاااااار با در اختیار گذاشتن بک آپ مشکل داره و بک آپ از قسمت سی پنل و همین طور از phpmyadmin رو بسته که کاربراش نپرن بدون اجازه و برند یک شرکت دیگه)
بک آپ را از طریق cronjobs گرفتم با هزار بدبختی و دانلودش کردم, امکانت ریموت ftp را هم حتی این شرکت برای همه کاربران سی پنلش بسته.
و بعد هم شروع کردم به ارسال درخواست شکایت به مدیریت این شرکت که هیچ جوابی ندادن, هر چی تلفن زدم کسی جواب نداد (در حال جابجایی بودن , اینطوری توی تیکت گفتن) به هر حال بخش شکایت/abuse اشون جواب داد که شما به دلیل اینکه واقعی نیستید و هکر هستید و هویتتون برای ما احراز نشده , پنل از دستتون در آورده شده و در اختیار این دوستم قرار خواهد گرفت (که اطلاعات 3 سایت دیگه ام که هیچ ربطی به این دوستم نداشته قرار داشته) که من می دونستم که متوجه می شوند هیچ فایلی نیست و بعد ریستور بک آپ می کنن براش(طبق قرار داد بک آپ یک ماه قبل را شرکت هاستینگ داره)
من خیلی سعی کردم جلوی این کارو بگیرم, مدارکمو فرستادم, مدارک هر کدوم از سایتها که به اسم خودم بود هویز گرفتنش, ایمیلهای whmcs که برام فرستاده شده بود, در پنلم بود و غیر قابل ویرایش, گفتم برید اونها رو بخونید که روز اول چه فردی در این سایت وبا چه مشخصاتی ثبت نام کرده (مشخصات خودم) , هر ماه با کدوم کارت و کدوم اکانت (اکانت اصلی whmcs که برای من بود) هزینه هاستینگ پرداخت شده, بعد این کارو انجام دهید....
که جوابی دیگه به من ندادن...

و بعد فهمیدم که اطلاعات هاست را همهشو ریستور کردن با یک دامین جدید (یک a آخر دامینی که به نام من بود اضافه کردن و بازش کردن)
و اطلاعات و دیتابیس های سه سایت دیگه من هم که به صورت اددان بوده در اختیار این فردا قرار دادن (نه فقط سایت خودشو)

خب ..
این شرکت با من قرار داد داشته, و نقض قرار داد کرده

و حالا من می خوام از دستش شکایت کنم... که اطلاعات مشتریشو در اختیار فرد سومی که هیچ نقشی در قرار داد نداشته و اینکه هزینه را پرداخت نکرده, حتی دامینی که ادعاشو می کنه به نام منه داشته باشم.

چه جوری می تونم؟

آیا حرفی که من می زنم صحیحه یا شرکته حق داشته؟:|
باید از طریق پلیس فتا اقدام کنم, یا سازمان قضایی؟

راستی اینو بگم که به این شرکت من یوزر و پسورد whmcs شرکتهای دیگه ای که قبلا ازشون هاستینگ داشتم را دادم (پارس وی پی اس و کاج هاست) و گفتم برید مشخصات پکیج هاستینگ لغو شده که در سیستمش بود را چک کنید, تیکت هایی که من با اسم خودم دادم چک کنید و دلیل انتقالهای این چند ماهه هاستمون و تعویض این دو تا شرکت را چک کنید که بدونید من واقعی هستم!!!!!!!!! و همه چیز به نام من هست یا خیر....!:|

hadi_am
November 26th, 2013, 12:44
درود

عملا ایشون سرقت اطلاعات داشتن...

شما یه سر بزن فتا و ماجرا رو تعریف کن 100% بهتر میتونن کمکت کنن...

مدارک رو هم ذخیره کن خیلی به دردت میخورن هم میتونن پای فروشنده رو وسط بکشن و هم میتونن پای اون دوستتون رو بکشن وسط و ازشون درخواست خسارت کنید...

بهتره از فتا پیگیری کنید نهایت 20000 تومن خرج میکنید ولی به حقتون میرسید...

اگه مشکلی نیست اسم این شرکت رو پ.خ کنید برای بنده...

ارادتمند شما

هادی امیری

shivahost
November 26th, 2013, 14:39
پیشنهاد می کنم به شرکت مذکور بروید و حضوری مشکل را با مدیرانش درمیان بگذارید.

sarinainc
November 26th, 2013, 14:52
درود
دوست خوبم
اسم این شرکت را لااقل برای بنده پ.خ کنید تا آگاه تر باشیم.احیاناً مشتری اگر از سمتشون اومد بفهمیم چه رفتاری باید داشته باشیم.

ULTRAWEB
November 26th, 2013, 15:03
برید با شرکت رو در رو صحبت کنید یا به نمایندگی یک نفر رو بگین بره صحبت
کنه مشکلات برطرف خواهد شد نشد پلیس فتاهم هست بالاخره یک روز رسیدگی میکنن

halfblod
November 26th, 2013, 18:00
پیشنهاد می کنم به شرکت مذکور بروید و حضوری مشکل را با مدیرانش درمیان بگذارید.

برید با شرکت رو در رو صحبت کنید یا به نمایندگی یک نفر رو بگین بره صحبت
کنه مشکلات برطرف خواهد شد نشد پلیس فتاهم هست بالاخره یک روز رسیدگی میکنن

دوست عزیز
برم شرکت بگم چه؟ حالا که کار از کار گذشته....:|
شما بگید یک ربع اطلاعاتو در اختیار این فرد گذاشتهند, همهشو دانلود کرده و الان دارتش...

من که همون روز دی ان اس های هر 4تا دامین رو تغییر دادم و اطلاعات را انتقال دادم به شرکت دیگه.

ببینید من با یک شرکت قرارداد بستم, که به من سرویس 10گیگ ارائه دهند و ماهیانه پرداخت کنم, همه چیز هم به اسم خودم بوده, دامین , هاست . اطلاعات 4تادامین به نام من بوده.
اول. سرویس را از دست من خارج کردند و بعد هم که مدارک معتبر ارائه دادم..
دیگه واقعا موندم چه مدارکی باید براشون ارسال می کردم؟؟:|
اطلاعات را در اختیار فرد سومی قرار دادن که سایتش 1 سال و اندیه باز شده, یکی از سایتهایی که الان اطلاعاتشو داره انجمنی از سال 83 بود وقتی من 17سالم بوده تا الان دستمه و کلی اطلاعات شخصی کاربرا داخلشه:|
وبلاگم, سایت شرکتم, الان همه اطلاعاتش در اختیارشه.
واقعا حقی از من ضایع نشده؟:|

من با یکی از دوستام که حقوق خونده صحبت کردم, گفت باید از مراجع قضایی اقدام کنی و بری دادسرا ازش شکایت کنی؟

و یک چیز خیلی مهمم. من می ترسم که اطلاعات رد و بدل شده, صحبتهای بین ما , تیکت ها ی اعتراضم و همینطور لیست ایمیلهای فرستاده شده و پرداختهام برای من در whmcs را پاک کنند!
حالا ایمیلها در اینباکس ایمیلم هم هست.
اما تیکتها نه.

می خوام یک جوری قبل اینکه بفهمن این مدارکو تایید مرجع قضایی کنم که اگه متوجه درخواست قضاییم شدن بعد نتونن پاکش کنن.
به نظرتون راهی هست من بتونم از همه صفحات ایمیلها و تیکتها عکس بگیرم و یک جوری کپی برابر اصل کنم؟:|

در آرشیو انجمن در مورد این شرکت تحقیق کردم, یک سایت دیگه هم بوده که ارائه درخواست بک آپ می ده بهش نمی دن و این صداشو بالا می بره, بهش انگ استفاده غیر مجاز از منابع سرور می زنن و ساسپندش می کنن و این باز بیشتر جوشی می شه و می زنن اکانتشو حذف می کنن!!:|البته خود صاحب سایته اینها را ننوشته و یکی از شرکتهای دیگه در جدلی که با اکانت شرکتشون در اینجا داشته داده.

mojiz
November 26th, 2013, 18:08
(این شرکتی که می گم بسیاااااار با در اختیار گذاشتن بک آپ مشکل داره و بک آپ از قسمت سی پنل و همین طور از phpmyadmin رو بسته که کاربراش نپرن بدون اجازه و برند یک شرکت دیگه)
بک آپ را از طریق cronjobs گرفتم با هزار بدبختی و دانلودش کردم, امکانت ریموت ftp را هم حتی این شرکت برای همه کاربران سی پنلش بسته.
چه شرکت معتبری! به نظر من همون ماه اولی که دیدید این امکانات نیست باید میرفتید از اونجا
لطفا نام شرکت رو قرار بدید یا پخ کنید

mojiz
November 26th, 2013, 18:10
به نظر من برید پلیس فتا و از اونها بپرسید چطور میتویند مدارک جمع کنید
چون هرچی هست نظر اونهاست

halfblod
November 26th, 2013, 18:20
چه شرکت معتبری! به نظر من همون ماه اولی که دیدید این امکانات نیست باید میرفتید از اونجا
لطفا نام شرکت رو قرار بدید یا پخ کنید

پردیس هاستینگ.

خسته شدم از بس پیام خصوصی کردمش!

معروفه که بک آپ را در اختیار کاربرا قرار نمی ده.

از سیپنل غیر فعالش کرده و نیست. البته غیر فعال نیست و مخفیههههههههههههه...خیلی راحت می شه آخر آدرس سیپنل x3/backup/index.html اضافه کنید میاره. (اما ریموت ftp و بک آپ home directoryکاملا غیر فعاله)

توی phpmyadmin , فایل export.php sql را دستی پاک کردن, یعنی برای بک آپ گیری می ره ها, اما موقع دانلود, می زنه export.php NOT FOUND.

دیتابیس رو فقط می شه از طریق کرونجابز و با کد mysqldump گرفت و داخل هاستینگ ریخت . که اون رو هم باید زحمت بکشی و دانلود کنی نمی تونی ریموت ftp کنیش.:|

همچنین نمی تونی با دستور php یا کرون جابز wget عادی از هاست شرکت جدید, بک آپ ها و فایلهای کامپرس شده رو ریموت آپلود کنی و غیرفعالهههههههههه.

البته من همه چیو دور زدم (با کمک گرفتن از 5تا تاپیک از stackoverflow ) .

از این دستور sh استفاده کردم.

wget ftp://userftp:passftp@IPhost/file.zip

wget معمولی جواب نمی داد , کرل هم همین طور و فقط wget با ftp...

END
November 26th, 2013, 18:31
کجاش معروفه پردیس :d

ضمنا ، کار شما هم اشتباه بوده که اطلاعات غلط دادید .

من یه مدادنوکی از اینترنت میخرم مشخصاتم رو کامل وارد میکنم !

فردا اگر مشکلی برای همین سرویس دهنده شما ، از طرف شما پیش می آمد ، با اطلاعات جعلی شما چکار میتونست بکنه !!!؟

halfblod
November 26th, 2013, 18:36
کجاش معروفه پردیس :d

ضمنا ، کار شما هم اشتباه بوده که اطلاعات غلط دادید .

من یه مدادنوکی از اینترنت میخرم مشخصاتم رو کامل وارد میکنم !

فردا اگر مشکلی برای همین سرویس دهنده شما ، از طرف شما پیش می آمد ، با اطلاعات جعلی شما چکار میتونست بکنه !!!؟
خو موقعی که من از این شرکت توی همین سایت تحقیق می کردم چند تا سایت بزرگ بودن مثل فیلم باران و.. ازش هاستینگ داشتن و همه می گفتن. حتی دو نفر بهم پیام شخصی دادن. Saeed-MC (http://www.webhostingtalk.ir/member/73311/) و .K.H.A. (http://www.webhostingtalk.ir/member/67059/) کلی تعریف کردن و گفتن فلان سایت و فلان سایت از پردیس هاستینگ داره و برو هویز بگیر و فلان (که گرفتم) و شرکت فقط پردیس!!!!

و من اطلاعات غلط ندادم

ببین.
من که آدرس خانه و کد پستی ام و شماره تلفن خونه را در اختیار هر کس و ناکسی که قرار نمی دهم!

اسم و فامیل و شماره موبایلم و نام شهر و خیابانمون واقعی بود.

الان مشخصه که از اولین ایمیل که هم در اینباکس ایمیلم هست و هم در لیست ایمیلهای فرستاده شده که با مشخصات من , با اسم و فامیل من, با آی پی من, اکانت whmcs باز شده(یک کپی از اطلاعات ثبتانمی ایمیل میشه اول کار), و بعد پول سرویس با آی پی من پرداخت شده. هر ماه هم آی پهای سفارش های ثبت شده و پرداخت شده برای من بوده که من پرداخت کردم. (این فردی که اطلاعات الان در اختیارشه در یک شهر دیگه(شهر نه , دهات!!:|) زندگی می کنه و آی پیش کاملا با من فرق داره.)

END
November 26th, 2013, 18:44
اسم و فامیل و شماره موبایلم و نام شهر و خیابانمون واقعی بود.

من برداشت کردم که حتی این موارد رو نیز غیر واقعی دادید ، پوزش می طلبم .

اگر enamad دارن از اون طریق پیگیری کن ، اگر اطلاعاتت واست ارزش دارن می تونی این سرقت اطلاعات رو پیگیری کنی
درگاه های بانکی هم دارن به شاپرک وصل میشن و با اگر شکایتت اثبات بشه حتی درگاهشم می بندن

یاد میگیره دیگه با مشتری با احترام برخورد کنه :77::66:

متاسفانه یه ضرب المثلی هست میگه ... تا نباشد چوب تر ... فرمان نبرد ...

موفق باشید