PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال دامنه

Poyan
April 9th, 2010, 19:57
سلام خسته نباشید
دوستان لطفا راهنمایی کنن سوالم اینه که دامنه رو میشه از هر سرویس دهنده ای به سرویس دهنده دیگه انتقال بدم ؟ مثلا آنلاین نیک به دایرکتی یا برعکس ؟ کلا میشه نام ببرید از کدوم ها میشه به کدوم ها انتقال داد و مشکلی هم پیش نیاد لیست کنید لطفا دم همتون کرم
منتظرم

usefee
April 9th, 2010, 20:26
انتقا دامنه از هر سرویس دهنده به سرویس دهنده دیگه ای امکان پذیره تا اونجایی که من آگاهی دارم .
برای این کار هم کافیه دامنه رو توی سرویس دهنده مبدا از حالت قفل خارج کنید و بعد کد رمز اون رو استخراج بفرمایید . در سرویس دهنده مقصد درخواست انتقال دامنه رو بدید و کد رمز رو برای تایید درخواست خودتون وارد کنید . بعد از زمان بین 3 تا ده روز دامنه به سرویس دهنده جدید منتقل میشه .

Poyan
April 9th, 2010, 20:31
یعنی همه سرویس دهنده ها ؟ حتی سرویس دهنده های ناشناخته ؟ میتونید لیست کنید برام ؟ ممنون از پاسختون

Rapid
April 9th, 2010, 20:57
بله همه و ليستي نداره البته دامين هاي بين المللي دامين هاي كشورها قوانين خاص خودشو داره
نكته مهم اين كه هزينه انتقال رو بايد به رجيستري جديد پرداخت كنيد كه شامل يكسال تمديد هم ميشه

Poyan
April 9th, 2010, 23:26
دوستان نظر دیگه ای ندارند ؟ تایید میشه پاسخ بالایی ؟ راهنمایی کنید لطفا
msnasiri
April 10th, 2010, 01:05
فکر نمی کنم گفته هاشون ایرادی داشته باشه
هزینه ای هم که پرداخت می شه در اصل هزینه یک سال تمدید هست نه هزینه ای اضافی و بی خود

Poyan
April 10th, 2010, 01:17
مثلا من تو این دامین شارژ 1سال دارم اگه انتقال بدم که مثلا 10 بگیرن باز میشه دوسال تمدید؟ یعنی 1سال به اون مدت ثبت من اضافه میشه درسته ؟

amiri113
April 10th, 2010, 10:24
ببينيد اين کار اسمش ترانسفر دامين هستش و طبق قوانين از هر رجيسترری به رجيسترر ديگه انتقال امکان پذير هستش!
ولی ترانسفر دامين معمولا هزينه ای معادل يکسال تمديد داره که وقتی به رجيسترر جديد مياد خود به خود يکسال هم تمديد ميشه!
برای ترانسفر هم بايد دامين سکرت يا ترانسفر کی رو داشته باشيد. انتقالش هم معمولا 5 روز طول ميکشه!

usefee
April 10th, 2010, 11:19
دوستان نظر دیگه ای ندارند ؟ تایید میشه پاسخ بالایی ؟ راهنمایی کنید لطفا
دوست عزیز فکر نمی کنم موردی دیگه ای مونده باشه . شما برای انتقال دامنه میتونید شخصا اقدام کنید و اگه موردی بود مجددا سوال خودتون رو مطرح بفرمایین تا بنده و سایر کاربران تا جایی که میتونیم راهنمای شما باشیم .