PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خرید سرور

kooroshekabir
November 25th, 2013, 10:15
سلام دوستان.من میخوام از سرویس دهندگان خارجی خرید کنم
راهی هست که اونا متوجه نشن از ایرانم؟؟؟
و اینکه اصلا از چه دیتاسنتر هایی میشه خرید کرد؟

Iran Web Host
November 25th, 2013, 10:24
استفاده از اطلاعات جعلی

majidisaloo1
November 25th, 2013, 10:29
با استفاده از اطلاعات جعلی در صورتی که اون سایت از max mined استفاده بکند سفارش تقلب مجاسبه میشود و های ریسک شناخته میشود

بدهید فردی که اطلاعات کافی در ضمینه خرید اینترنتی دارد برایتان انجام بدهد

با سپاس
عیسی لو

MOHAMMAD MOHSEN
November 25th, 2013, 11:01
برای خرید از دیتاسنتر ، 90 درصد دیتاسنترها ازتون کپی پاسپورت می خوان. بعد اگر هم حساس بشن براحتی متوجه میشن ایرانی هستید! اگر دیتا براتون مهمه اصلا با اطلاعات جعلی ازشون سرویس نگیرید!

از دیتاسنترهای بسیار کمی میشه سرویس گرفت. بهترین راه خرید از دوستانی هست که کولو کردن البته اگر از آمریکا می خواین. از اروپا هم هتزنر با ایرانی ها مشکل نداره

kooroshekabir
November 25th, 2013, 11:17
برای خرید از دیتاسنتر ، 90 درصد دیتاسنترها ازتون کپی پاسپورت می خوان. بعد اگر هم حساس بشن براحتی متوجه میشن ایرانی هستید! اگر دیتا براتون مهمه اصلا با اطلاعات جعلی ازشون سرویس نگیرید!

از دیتاسنترهای بسیار کمی میشه سرویس گرفت. بهترین راه خرید از دوستانی هست که کولو کردن البته اگر از آمریکا می خواین. از اروپا هم هتزنر با ایرانی ها مشکل نداره

یعنی اگه هتزنر بفهمه که از ایرانیم هیچ مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

MOHAMMAD MOHSEN
November 25th, 2013, 11:34
یعنی اگه هتزنر بفهمه که از ایرانیم هیچ مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

الان یک سال هست که با مشخصات ایرانی ازشون پنل دام و مشکلی هم نبوده. اما باید پاسپورت داشته باشید ازتون کپی پاسپورت می خوان! برای پرداخت هم باید پی پال یا کردیت کارت داشته باشید.

kooroshekabir
November 25th, 2013, 11:37
پاسپورت یکی دیگه رو میتونم استفاده کنم؟؟؟
و باید ازش اسکن بگیرم؟
سایتی هم که ازش خرید می کنید لطفا بفرستید

MOHAMMAD MOHSEN
November 25th, 2013, 11:38
پاسپورت یکی دیگه رو میتونم استفاده کنم؟؟؟
و باید ازش اسکن بگیرم؟
سایتی هم که ازش خرید می کنید لطفا بفرستید

مهم نیست اما باید به نام اون شخص ثبت نام کنید و اون شخص میشه طرف هتزنر. من از پی پال خودم پرداخت میکنم.

kooroshekabir
November 25th, 2013, 11:52
مهم نیست اما باید به نام اون شخص ثبت نام کنید و اون شخص میشه طرف هتزنر. من از پی پال خودم پرداخت میکنم.
آدرس سایتی که خودتون خرید می کنید رو نفرستادید و اینکه حسابی که باهاش خرید میکنیم باید به نام صاحب پاسپورت باشه؟؟؟

MOHAMMAD MOHSEN
November 25th, 2013, 11:55
آدرس سایتی که خودتون خرید می کنید رو نفرستادید و اینکه حسابی که باهاش خرید میکنیم باید به نام صاحب پاسپورت باشه؟؟؟

با کردیت کارت رو نمی دونم اما با پی پال لازم نیست فقط باید حساب پی پال کاملا verified و قانونی باشه.

kooroshekabir
November 25th, 2013, 11:56
با کردیت کارت رو نمی دونم اما با پی پال لازم نیست فقط باید حساب پی پال کاملا verified و قانونی باشه.
برادر آدرس سایت باز هم یادت رفت