PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ رو امثال این افراد به گند کشیدن..

ToooPDL
November 24th, 2013, 23:40
با سلام
توی این تاپیک لطفا هیچ بی احترامی و توهینی به هیچ کسی نشه .
خودم هم اسمی از شخصی نمیارم!
اگر هم کسی چیزی از این شخص یا اطلاعات مربوط به تاپیک متوجه شد، لطفا پیش خودش نگه داره و توی تاپیک نگه! میخوام فقط بگم چنین افرادی توی هاستینگ هستن!

قصه از این قراره که چندماه پیش یک دوستی توی یکی از فروم های همسایه تاپیکی ایجاد کرد برای همکاری توی یه کار ( جنبه مذهبی و اعتقادی داشت )
دوستان زیادی اعلام وجود کردن برای همکاری ( پست زدن، هاست، پشتیبانی، امور فنی، گرافیک و... )
من هم قرار شد اگه خدا قبول کنه یه قالب طراحی کنم و کارهای فنی سایت به عهده من باشه

سایتو راه اندازی کردیم و افزونه ها تنظیم کردیم و خلاصه قالب هم گذاشتیم روی سایت. دوستان نویسنده هم هر از گاهی پست گذاشتن توی سایت
این روند ادامه داشت تا 2-3 هفته پیش.. که چند نفر توی اون تاپیک گفتن سایت مشکل داره
من درگیر درس و پروژه و اینا بودم و تاپیک رو دیر دیدم. و البته استارتر اون تاپیک هم که میشه گفت بانی خیر بوده، دیر به من اطلاع داد از مشکل سایت!

مشکلش این بود که حالا به هر دلیلی وردپرس به دیتابیس کانکت نمیشد اصلا !
دیتابیس اطلاعات و پستها توش وجود داره، اما وقتی ادرس سایت رو می زدیم صفحه نصب وردپرس میومد . چند بار از دیتابیس بکاپ گرفتم و یکی دیگه ساختم و فایل کانفیگ ویرایش کردم ولی فایده نداشت .
گفتم احتمال داره مشکل از mysql سرور این آقا باشه . زنگ زدم به کسی که هاست رو متقبل شده بود...

از اینجا جالب میشه
مشکل رو توضیح دادم. ایشون بجای اینکه عیب یابی کنه گفت که شما کشف جدید انجام دادی میخوایم ببریم توی کتاب رکوردها ثبت کنیم..!
گفتی چی؟؟ گفتش که دیتابیس بدون یوزر نمیشه ساخت. شما دیتابیست خرابه !!!
گفتم مرد حساب این حرفا چیه میگی. اینو دیگه مبتدی ترین فردی که وارد وبمستری میشه اول اینو برخورد میکنه باهاش. یعنی چی دیتابیس بدون یوزر نمیشه ساخت؟؟!! بعد گفتم اصلا بیا team viewer من بهت نشون بدم شما یاد بگیر که چطور ممکنه
یهو داغ کرد گفت که ببین دوست عزیز اگه بخوای سرور ( لازم به ذکره که ایشون vps داره و به ملت میگه سرور اختصاصی هست ) منو هک کنی اکانتت رو مسدود میکنم آی پی هم بلاک و هاستت حذف میکنم!!
من اینجا نمیدونستم بخندم یا برم وسط جاده دراز بکشم منتظر بشم 18 چرخ بیاد از روم رد بشه!!!

میگم آقای عزیز چه ربطی به هک داره خب؟! میگه من نمیدونم شما چندسالته یا چقدر اطلاعات آی تی ( چقدر هم دوستمون باحاله :دی ) داری، ولی اگه بخواد حرکت مشکوکی ازت سر بزنه دسترسی هات مسدود میشه کلا !
بعدش هم برای این کار خیر کلی منت گذاشت که ما هاست رایگان دادیم و فلان و بیثار...
گفتم باشه شما راست میگی و تلفنو قطع کردم .

انصافا میخواستم سرم رو بکوبم به دیوار از بس حرفهای غیرمنطقی شنیدم از این آقا !
روز قبلش هم جهت راهنمایی یه کاربر برای کسب و کار اینترنتی، سخن جالبی گفتن که خالی از لطف نیست بزارم اینجا :

سلام ورودتون رو خوش آمد میگم.
دوست من میشه گفت به نظر من بهترین کار جهت شروع فعالیت درامد زا در اینترنت فروش هاست هستش.البته این رو نمیگم چون فعالیت خودمم هستش.
شما میتونید به بازدید سایت من و همچنین میزان فروش ماهانه (البته در سایت درج نمیشه این مورد )نگاه کنید.کار خوبی هس خیلی هم اطلاعات و دانش تخصصی نمیخاد (البته در ابتدای کار-بعدا ایشالا)
راهنمایی بیشتر خواستید درخدمتم عزیز

جایی که قرمز کردم خیلی من رو آتیش داد !!!

هدف من از ایجاد تاپیک این بود که بگم یک چنین افرادی داریم توی هاستینگ کشور . که باعث میشن روند پیشرفت این صنعت حلزونی و لاک پشتی باشه!

arc1o0
November 24th, 2013, 23:55
منظورم شما نیستید دوست عزیز

ولی از قدیم گفتن خلایق، هرچه لایق!

یکی میخواد پیش خدا خوش خدمتی کنه، از جیب منو شما چرا خرج میکنه؟!

این نوع فروشنده ها بوده اند، هستند و خواهند بود، این کاربر هست که می تونه جستجوگر باشه و اهل تحقیق یا این که ...

موفق باشید.

downloaddl
November 24th, 2013, 23:55
خوب مشکل همینه

برای استرات کار خیر هاست رایگان نیاید از هاستینگ بگیرین
برای این که منت رو سرتون میزارن هیچ
پشتیبانی هم اصلا انجام نمی دن

abasaqa
November 24th, 2013, 23:56
هاستینگ توی ایران جوونه و بیشتر دست افراد جوان هستش. از 10 نفر که توی کار هاستینگ هستند, قطعا 9 نفر زیر سی سالشونه.اون یه نفر هم مدیریتی چیزیه. زیاد خودتو ناراحت نکن. چاره جز اینه که ناله ی شبگیر کنیم. به جاش سعی کنید سطح دانش عمومی رو ببرید بالا,مطالب آموزشی بیشتری در اختیار مردم بزارید, اینا حل میشه.

همیشه موفق باشید.

آخرش برگشتم به فروم برای نظر دادن های پر مخالف!:65:

itsecure
November 25th, 2013, 00:03
وقتی درختان تبر را دیدند
فریاد زدند از ماست که برماست

usozbaran
November 25th, 2013, 00:03
واقعا با حرفاتون موافقم ولی چرا آدم هایی پیدا بشن از این جور آدم ها هاست بگیرند و شرکت های مرغوب هاستینگ و بی خیال شن؟؟؟
میگه ازماست که برماست.!!

ToooPDL
November 25th, 2013, 00:05
منظورم شما نیستید دوست عزیز

ولی از قدیم گفتن خلایق، هرچه لایق!

یکی میخواد پیش خدا خوش خدمتی کنه، از جیب منو شما چرا خرج میکنه؟!

این نوع فروشنده ها بوده اند، هستند و خواهند بود، این کاربر هست که می تونه جستجوگر باشه و اهل تحقیق یا این که ...

موفق باشید.

خوب مشکل همینه

برای استرات کار خیر هاست رایگان نیاید از هاستینگ بگیرین
برای این که منت رو سرتون میزارن هیچ
پشتیبانی هم اصلا انجام نمی دن

هر 2 عزیز تقریبا یه عقیده دارید. پس باهم پاسخ میدم

توی این موضوع کاری به امر خیر و خوش خدمتی و اینا نداریم . من صرفا نقش یه طراح و پشتیبان سایت رو به عهده داشتم ( دارم ) .
بنابراین هاست اگه از hostgator هم تهیه میشد بازم کارم رو میکردم.
بحث روی اینه که چنین افرادی خیلی خیلی ادعا دارن؛ در حالی که اطلاعاتشون در نزدیک به -صفر- هست .

هاستینگ توی ایران جوونه و بیشتر دست افراد جوان هستش. از 10 نفر که توی کار هاستینگ هستند, قطعا 9 نفر زیر سی سالشونه.اون یه نفر هم مدیریتی چیزیه. زیاد خودتو ناراحت نکن. چاره جز اینه که ناله ی شبگیر کنیم. به جاش سعی کنید سطح دانش عمومی رو ببرید بالا,مطالب آموزشی بیشتری در اختیار مردم بزارید, اینا حل میشه.

همیشه موفق باشید.

آخرش برگشتم به فروم برای نظر دادن های پر مخالف!:65:

به سن هیچ ربطی نداره به نظر من .

جالبش اینجا بود که داره یکی دیگه رو هم دعوت میکنه که بیا هاستینگ چون اطلاعات تخصصی نمیخواد

ToooPDL
November 25th, 2013, 00:09
وقتی درختان تبر را دیدند
فریاد زدند از ماست که برماست

واقعا با حرفاتون موافقم ولی چرا آدم هایی پیدا بشن از این جور آدم ها هاست بگیرند و شرکت های مرغوب هاستینگ و بی خیال شن؟؟؟
میگه ازماست که برماست.!!

شکی در این نیست؛ از ماست که بر ماست
ولی عرض کردم. هاست رو قبلش تهیه کردن بعد من رو خبر کردن گفتن بیا شما طراح و پشتیبان باش .

حالا هم قراره خودم از پارس پک یا نت افراز یه فضایی تهیه کنم و سایت رو انتقال بدم که اگر زحمتی میکشن دوستان، بدونن که حداقل زحمتشون به راحتی به باد نمیره !

ehsan_296
November 25th, 2013, 00:12
چرا عاقل کند کاری به کنعان غم مخور

همینه دیگه طرف 1 ساله می ده 1000 تومان نامحدود :))

rezahesami
December 12th, 2013, 11:04
حیف شد من این تاپیک رو الان دیدم! اونم به لطفا دوست طراح قالبی که توی تاپیک آموزشی هم پیشنهاد قیمت میده بعد میگه مال دوستمه چون بچه خوبیه برای تبلیغ می کنم!:))
به بعضی از پست های ۶ ماه پیش بعضی از دوستان نگاه کنید متوجه میشید دست کمی از اون استاد مسلم هاستینگ ندارن:65:
اما متاسفانه مشکل اساسی که همیشه توی انجمن بارها و بارها باهاش مواجه شدم این بوده که وقتی از کسی انتقاد می کنید یا چیزی می گید که خوشش نمیاد اولین جمله اش اینه : شما چند وقته با اینترنت آشنا شدی؟ اون موقع که ما فلان بودیم تو بیسار بودی، شما اول برید اطلاعات تون رو قوی کنید بعد!!
همیشه وقتی کم میارن شروع میکنن به حاشیه کشوندن و به مسخره کشیدن موضوع!
خودتون دیدید دوست طراح قالب رو که ادعا می کنه زرین پال رو طراحی کرده بعد می پرسن راست میگی میره پاکش می کنه!
واقعا یه سری ها هستند انگار تو باغ نیستن اصلا یا تصورشون اینه ملت گاو و گوسفندن! طرف تو دیواره اصلا بعد فکر می کنه خیلی زرنگه!

در ضمن قبول ندارم که تقصیر کاربر باشه ، طرف که نمی تونه شجره نامه فروشنده و اطلاعاتش رو دربیاره اما می تونه وقتی دید هاستینگ ایرانسلی هست ازش سرویس نگیره.

samansystems
December 12th, 2013, 11:18
خودتون دیدید دوست طراح قالب رو که ادعا می کنه زرین پال رو طراحی کرده بعد می پرسن راست میگی میره پاکش می کنه!

کی ادعا کرده قالب زرين پال (http://www.zarinpal.com) رو طراحی کرده ؟ :^O

rezahesami
December 12th, 2013, 11:23
کی ادعا کرده قالب زرين پال (http://www.zarinpal.com) رو طراحی کرده ؟ :^O

این تاپیک رو ببینید اتفاقا گفته شما هم خبر داشتید انگار!:)) فرمودن که قالب قدیم زرین پال رو طراحی فرمودن بعد یکی سوال کرده گفته زرین پال رو قالبش رو تو زدی؟!!! گفته بله من زدم اینو نه قدیمی رو! بعد یه کم بعد دیدن مثل اینکه یه کم زیاد خالی بسته شده ویرایش کرده اما آثارش هست هنوز از اول تاپیک رو بخونید متوجه میشید
http://www.webhostingtalk.ir/f135/99597 (http://www.webhostingtalk.ir/f135/99597/index5.html)

shazo
December 12th, 2013, 11:30
این نیز بگذرد..

ded_usa
December 12th, 2013, 13:22
با سلام دوستان عزیز

والا همه یه نظری داشتن و نظر بنده هم اینه که والا نمیشه نظر داد خیلی سخته قضاوت کردن

در خصوص اینکه دوستمون گفتن هاستینگ خیلی چیزی نمیخواد بلد باشی نظر بنده اینه که هاستینگ یکی از سخت ترین کارهای دنیاست چرا چون واقعا به دانش خاصی نیازه انقد دانشش باید بالا باشه درموردش که وقتی چیز جدید دید سریع بتونه حلش کنه من خودم نمیگم حالیمه اما باز هم مشکلی پیش بیاد در همین انجمن تایپک میزنیم یا به وسیله یکی از همکاران درستش میکنیم

قسمت بعدی موضوع اینه که دوستان اگر چیزی در تایپک ها هست سعی کنید اسپم ندید همون چیزی رو جواب بدین که ربط داشته باشه ممنون

البته خودم این تیکه رو اسپم دادم ولی خوب باز هم ببخشین بزرگان من.