PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال ایمیل تبلیغاتی به گروه های یاهو 2013

SinaAdvertising
November 24th, 2013, 12:05
بدون مقدمه ...

تعداد 8 گروه یاهو 2013 جمعا به نعداد تقریبی 250.000 عضو که همگی برای سایت های خبری تفریحی بوده و کاربران خودشون عضو شدند و تعدادی نیز خریداری شده است .

هزینه ارسال ایمیل تست (یک بار برای اعضای انجمن ) برای یک گروه 25.000 عضو با بازدهی بالا 25.000 تومان ( هیت حداقل 4.000 ایمیل بازشده)

طراحی اختصاصی ایمیل های شما به صورت کاملا Html نیز با 25.000 تومان انجام می شود ...

برای مشاهده سایر خدمات تبلیغاتی شرکت فایل پیوست را دانلود نمائید

آی دی یاهو : SinaAdvertising
شماره تماس : 09358507500

sarinainc
November 24th, 2013, 12:47
با سلام
ممنون که به اعضای انجمن 5000 تومان تخفیف داده اید.بنده خودم نیز سیستم های ارسال ایمیل دارم ، البته نه از گروههای یاهو و جیمیل بلکه کاملاً اختصاصی
اما سوالی که برای من پیش آمده است این است که برای ارسال 25000 ایمیل 500 بازدید در یک هفته کم نیست؟
چون من خودم 5000 ارسال می کنم در روز اول بیشتر از 500 بازدید پیدا می شود.
در ضمن سوال من صرفاً جهت همکاری است و خدای نکرده فکر نکنید می خواهم تاپیک شما را خراب کنم یا اینکه برای خودم از این طریق مشتری جذب کنم.
از طرفی آیا شما تمایل به همکاری دارید؟
شما ما رو تبلیغ کنید و ما هم شما رو؟؟؟؟

SinaAdvertising
November 24th, 2013, 12:53
با سلام
ممنون که به اعضای انجمن 5000 تومان تخفیف داده اید.بنده خودم نیز سیستم های ارسال ایمیل دارم ، البته نه از گروههای یاهو و جیمیل بلکه کاملاً اختصاصی
اما سوالی که برای من پیش آمده است این است که برای ارسال 25000 ایمیل 500 بازدید در یک هفته کم نیست؟
چون من خودم 5000 ارسال می کنم در روز اول بیشتر از 500 بازدید پیدا می شود.
در ضمن سوال من صرفاً جهت همکاری است و خدای نکرده فکر نکنید می خواهم تاپیک شما را خراب کنم یا اینکه برای خودم از این طریق مشتری جذب کنم.
از طرفی آیا شما تمایل به همکاری دارید؟
شما ما رو تبلیغ کنید و ما هم شما رو؟؟؟؟

سلام دوست عزیزم . کجا ما اعلام کردیم 500 بازدید در هفته ؟؟ فایل ضمیمه به صورت قراردادی ارائه میشه و تضمین قطعی دارد .
تعداد بازدیدهای ورودی به سایت از هر گروه ارسالی در حدود 2000 الی 4000 نفر در هفته خواهد بود که جزء بهترین هیت ها برای یک گروه 25.000 عضو می باشد
با سپاس