PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی چند سایت خارجی ارائه کننده نمایندگی دیتاسنتری

TakAvaz
November 23rd, 2013, 13:30
سلام دوستان چند سایت معتبر امریکای ک بشه ازشون نمایندگی دیتاسنتری گرفت ، و بشه خودت سرور اختصاصی بدی رو میشه بدید؟
مرسی

rezahesami
November 23rd, 2013, 13:34
منظورتون از نمایندگی دیتاسنتری چیه؟!
منظورتون این هست که ریسلر اون دیتاسنتر بشید؟

TakAvaz
November 23rd, 2013, 13:36
بله ، مثلا خودمم اگه بخوام بتون ب کسی سرور اختصاصی بدم

ULTRAWEB
November 23rd, 2013, 13:39
:)نمایندگی توصیه نمیشه
شما بهتره پول جور کنی یک سرور بخری و
بدی یک اشنا درخارج برات کلو کنه و بندازی توی
کار اگر میخوای کار کنی

TakAvaz
November 23rd, 2013, 13:42
شونصدتا سرور اختصاصی دارم ، نمیخوام از این ایرونیا بگیرم بدرد نمیخورن خیلیم میکشن رو سرور ، شما بلدی بگو ، من کاری نداره برام از هرجا باشه ازشون میگیرم تحریمم برام پشمه بده شما اگه داری نداری ، لطف کن تاپیکو با پست الکی خراب نکن مرسی داداشم

rezahesami
November 23rd, 2013, 13:44
اول این که باید با هویت غیر ایرانی یعنی هویت محل سکونت غیر ایران این کار رو بکنید. بعد دیتاسنترها اکثر به ازای فروش تعدادی سرور به شما ریسلر یا تخفیف توی فروش میدن. مثلا رد استیشن از سرور دهم به بعد به شما حدودی ۱۰ الی ۱۵ درصد تخفیف میده. بقیه هم معمولا به همین روال هست کارشون.بعضی ها هم که اصلا نمیدن میگن خودت بفروش هر چی فروختی!
اکثر دیتاسنترهای یا توی بخش فروش یا بخشی به اسم ریسلر یا همکاران یا مشابه این به این قضیه اشاره می کنن اگر نکرده بود ایمیل بزنید یا چت کنید وقتی بفهمن شما سایت دارید و سایت تون رو بعضا بررسی می کنن به شما پیشنهاد می دن شرایط رو.
ولی همه اینها به کنار شما ببینید چه دیتاسنتری کیفیت مناسب و قیمت خوب برای شما ارایه می کنه بعد برید روی اون کار کنید نه اینکه برعکسش باشه. خود من دیروز از طرف یه دیتاسنتر توی برزیل پیشنهاد داشتم اون به من پیشنهاد داد ولی سرور برزیل به چه درد من میخوره!؟؟!:78:
منتها معمولا در کل اول یه دونه یا دو تاسرور باید ازشون داشته باشید تا بهتون قیمت خوب بدن.

TakAvaz
November 23rd, 2013, 13:48
عزیزم من مشتری دس ب نقد 12 تا دارم ک ازم سرور اختصاصی میخوان ، تو فکر پولشو هویتش نباش چندتا سایت توپ بده بم امریکایی باشه و آلمانی مرسی

rezahesami
November 23rd, 2013, 13:56
عزیزم من مشتری دس ب نقد 12 تا دارم ک ازم سرور اختصاصی میخوان ، تو فکر پولشو هویتش نباش چندتا سایت توپ بده بم امریکایی باشه و آلمانی مرسی

منم نگفتم مشکل دارید گفتم اولش بگم. از سایت های زیر بخای می تونی خرید کنی پلن های ریسلر رو باهاشون چک کن حتما بهشون اشاره کن و بگو که الان میخای سفارش بدی که تخفیف رو قبل پرداخت اعمال کنن اگر تونستند :
امریکایی :
datashack.net
codero.com
servint.net
limestonenetworks.com
آلمانی :
contabo.com
serverloft.eu

من با اینها کار می کنم سرویس های خوب و شرایط مناسبی دارن مخصوصا limestonenetworks و Servint.net دیتاسنترهای خوبی هستند توی لیست بالا.

TakAvaz
November 23rd, 2013, 13:59
داداشی دستت مرسی;;) خیلی باحالی

compiler
November 23rd, 2013, 14:42
شونصدتا سرور اختصاصی دارم ، نمیخوام از این ایرونیا بگیرم بدرد نمیخورن خیلیم میکشن رو سرور ، شما بلدی بگو ، من کاری نداره برام از هرجا باشه ازشون میگیرم تحریمم برام پشمه بده شما اگه داری نداری ، لطف کن تاپیکو با پست الکی خراب نکن مرسی داداشم

شما هنوز سواد اینکه قوانین انجمن رو بخونی و متوجه بشی نباید تو این بخش (وب سرور) این تاپیک رو بزنی رو نداری بعد میای از به درد نخوردن ایرانی ها حرف میزنی؟!

asrhosting
November 23rd, 2013, 14:45
به نظرم این پولتون رو بدین سرور بخرین کولو کنید دیتاسنتر های ایرانی !

TakAvaz
November 23rd, 2013, 14:46
کجا بزرگ شدی تو پشت کوه؟ من سرویس دهنده هاشونو گفتم چرا جمع میبندی برو ادبیاتتو قوی کن تو کاریم ک ب تو ربط نداره دخالت نکن وگرنه دهنت ی روز جر میخوره

TakAvaz
November 23rd, 2013, 14:47
نه داش سرور خریدن ب درد نمیخوره باس بشه سرور هم بدی من 8 تا سرور دارم ولی زیاد نمیصرفه گرو میدن ایرونیا

meysam021
November 23rd, 2013, 18:21
با سلام
من این سایتی که دادین رو دیدیم
datashack.net
برا خرید سرور اختصاصی قیمت هاش هم خوب بود
کسی تا بحال از این سایت خرید کرده که به من بگه کیفیت چطوره؟؟؟
ممنون میشم

rezahesami
November 23rd, 2013, 18:33
با سلام
من این سایتی که دادین رو دیدیم
datashack.net
برا خرید سرور اختصاصی قیمت هاش هم خوب بود
کسی تا بحال از این سایت خرید کرده که به من بگه کیفیت چطوره؟؟؟
ممنون میشم

دیتاشیک قیمت هاش مناسبی داره. اگر شما مشکلی پیش نیارید برای سرور مشکلی پیش نمیاد!

meysam021
November 23rd, 2013, 18:38
ببخشید
مشکل منظورتون چیه؟
بعد برای عضویت کشور ایران رو انتخاب کنم مشکلی نداره یا نه؟ جای دیگه بزنم؟

rezahesami
November 23rd, 2013, 18:49
ببخشید
مشکل منظورتون چیه؟
بعد برای عضویت کشور ایران رو انتخاب کنم مشکلی نداره یا نه؟ جای دیگه بزنم؟

مشکل منظور ابیوز ، اسپم و ...
نه حاجی میخای خودکشی کنی مگه ایران بزنی؟!! پرداخت اول رو چک کی کنه دیتاشیک. اگر تجربه نداری بهتره از ریسلرهای ایرانش مثل من و یا بقیه همکارا خرید کنی.

meysam021
November 23rd, 2013, 18:53
میتونم ای دی یاهو شما رو داشته باشم؟؟
اونجوری بهتره
ممنون

TakAvaz
November 23rd, 2013, 21:44
2 تا سایت بدرد بخور نداری ک راحت بشه ازشون بگیرم؟؟؟

Mohsen.b
November 24th, 2013, 01:45
کلا گرفتن از سایت های خارجی با مشخصات ایران دردسره. اول خوب تا می کنند ولی بعد ...

rezahesami
November 24th, 2013, 02:39
2 تا سایت بدرد بخور نداری ک راحت بشه ازشون بگیرم؟؟؟

با منی؟